Problem z zalogowaniem się do Open Bety

+
Problem z zalogowaniem się do Open Bety

Witam.

Nie mogę zalogować się do otwartej bety, ponieważ przy ładowaniu ekwipuku wyskakuje okno z informacją login_inventory_loading_failed.

Bez tytułu.jpg

Dodam, ze wcześniej grajac w zamkniętą bete wszytko działało bez problemu i ani razu nie pokazał mi się ten błąd.
 
Last edited:
Ja bym przeinstalowała. Regularnie po patchach mi się wysypywała gra, i reinstalacja jak dotąd zawsze pomagała.
 
To samo. Otwarta beta zepsuła grę. Sprawdzę czy w tej samej sieci, ale na innym komputerze działa później, może nam to powie czy jest to powiązane z siecią czy z komputerem.

Problem jest z siecią, będę kombinował jak coś zadziała dam znać. PS. Niektórym pomaga ustalenie wysokiego priorytetu dla wieśka i goga w menadżerze zadań i ogólnie odciążenie sieci.
 
Last edited:
polecam zajrzeć tutaj http://forums.cdprojektred.com/foru...zne-ac/pc-ah/8612210-problem-z-odpaleniem-gry watek dotyczy w zasadzie tego samego problemu parę osób opisało co u nich poprawo nieznacznie grywalność.

Korzystając z okazji napisze również do szeroko pojętej obsługi technicznej gwinta zdaje sobie sprawę że po wprowadzeniu open bety jest mnóstwo spraw do załatwienia, jak i to że są sprawy ważne i ważniejsze ale biorąc pod uwagę że sporo osób pisało zarówno na forum jak i i bezpośrednio zgłaszało problem do pomocy technicznej fajnie by było usłyszeć od Was coś w stylu "pracujemy nad rozwiązaniem trzymajcie się" albo inny frazes ku pokrzepieniu serc
 
Djaxu;n8653580 said:
polecam zajrzeć tutaj http://forums.cdprojektred.com/foru...zne-ac/pc-ah/8612210-problem-z-odpaleniem-gry watek dotyczy w zasadzie tego samego problemu parę osób opisało co u nich poprawo nieznacznie grywalność.

Korzystając z okazji napisze również do szeroko pojętej obsługi technicznej gwinta zdaje sobie sprawę że po wprowadzeniu open bety jest mnóstwo spraw do załatwienia, jak i to że są sprawy ważne i ważniejsze ale biorąc pod uwagę że sporo osób pisało zarówno na forum jak i i bezpośrednio zgłaszało problem do pomocy technicznej fajnie by było usłyszeć od Was coś w stylu "pracujemy nad rozwiązaniem trzymajcie się" albo inny frazes ku pokrzepieniu serc

Z tego co wyczytałem na niemieckim forum to Redzi znają ten problem i nad nim pracują.
 
Top Bottom