Problem ze sterowaniem

+
Problem ze sterowaniem

Niedawno wróciłem do gry (w międzyczasie wszedł patch 1.12). Świeża instalka, pełna (z patchem, DLC i SzK). No i pojawiło mi się coś dziwnego w schemacie sterowania. Wcześniej mógłbym przysiąc, że działało ono następująco: PPM - mocny atak i zmysły wiedźmińskie; E - blok i interakcja. A teraz pod jeden klawisz (domyślnie PPM) mam podpięte zmysły i blok, pod E jest interakcja, a mocny atak ma "brak" (powtarzam, tak jest domyślnie!). Jak ustawię PPM pod mocny atak, to robi się "brak" na zmysłach/bloku, itd. Coś tu jest nie tak... (sprawdziłem bez modów, nie pomaga).

 
W pierwszych wersjach gry grałem na klawiaturze, i na 100% silny atak jest przypisany do shift+lpm nie ppm, musiało ci się coś pomylić.
W każdym razie polecam się przesiąść na pada, sterowanie na klawiaturze i myszce jest imo skopane.
 
W pierwszych wersjach gry grałem na klawiaturze, i na 100% silny atak jest przypisany do shift+lpm nie ppm, musiało ci się coś pomylić.
Potwierdzam.

W każdym razie polecam się przesiąść na pada, sterowanie na klawiaturze i myszce jest imo skopane.
Zaprzeczam ;). Są ludzie, którzy prędzej nauczą się robić mieczem jak Geralt, niż efektywnie korzystać z pada - na przykład ja. Mam wprawdzie pada od X360, ale z równym powodzeniem mógłbym używać joysticka, kierownicy albo kontrolera od "Guitar Hero". Moje palce tolerują jedynie K+M, a pad jedynie w niektórych ścigałkach do "masterowania kornerów".
 
Top Bottom