Problem ze złotą skrzynią i mapą ""Bandit Loot Map"" (LEKKI SPOJLER)

+
Odświeżam temat, chciałbym wypełnić w 100% wszystkie kontrakty z Wojny Krwi i zostały mi dwa:
- Znajdź wszystkie złote skrzynki
- Zdobądź wszystkie bronie

O ile broni nie mam pojęcia ile jest i dlatego mam prośbę o podanie jakich mi brakuje to sobie jakoś je odnajdę, o tyle ze złotymi skrzynkami nie wiem czemu mi się nie zaliczyło, bo przy każdej mapie na 100% mam napisane w końcowych statystykach map: max na max "znalezione złote skrzynie". Czy brakująca broń mogła być w jakiejś złotej skrzyni, która nie wlicza się do ogólnych statystyk?

bronie thronebreaker.jpg
 
Last edited:
Podejrzewam, że niestety złotej skrzynki dotyczy sprawa z początku tego wątku, czyli początkowy brak złotej skrzyni "kundle ze spali". Pominąłem tę skrzynię w nadziei, że po prostu zacznę grę jeszcze raz i dojdę sobie do tego momentu, bo trwa to około 10 minut, niestety po ponownym rozegraniu i zdobyciu tej skrzyni, zaliczyło mi tylko kontrakt na zdobycie tej karty premium a nie zaliczyło zdobycia wszystkich złotych skrzyń, ponieważ nie było to zrobione w jednej kampani... strasznie to głupie, czy można to jakoś obejść? Skasowałem wszystkie savy na gogu, odznaczyłem synchronizację savów w chmurze i od nowa na gołej grze, kolejny raz zdobyłem tę skrzynie ale dalej nic.. nie zalicza kontraktu, znaczy że powinienem całą grę grać jeszcze raz. Jeśli działa tylko ten sposób to olewam w ogóle te bronie też.
 
Top Bottom