Problemy natury seksualnej... (UWAGA NA SPOILERY!)

+
Ja zdobyłam wszystkie jakie były możliwe oprócz wiejskiej dziewoi z obrzeży Wyzimy bo jak ją spotkałam to nie miałam tulipanów, a potem jak już miałam tulipany to dziewki już nie było xD heheheNo cóż. :p przeżyję :teeth:
 
seba14 said:
Ja nie miałem tylko karty szlachcianki z III aktu. Po prostu nie mogłem jej znaleźć. ;)
Kręci się przed ratuszem, jest ubrana na biało :)Słyszałem też, że tę samą kartę uzyskamy od szlachcianki ubranej na czerwono, kręcącej sie przed domem Triss.
 
kptwlodzimierz said:
kptwlodzimierz said:
Ja nie miałem tylko karty szlachcianki z III aktu. Po prostu nie mogłem jej znaleźć. ;)
Słyszałem też, że tę samą kartę uzyskamy od szlachcianki ubranej na czerwono, kręcącej sie przed domem Triss.
Tą samą się dostaje, jej "zaliczenie" jest też bardziej opłacalne jako, że nie musimy wydać ani grosza.
 
Jeżeli spodobał Ci się któryś obrazek, przedstawiający bliższe spotkanie Geralta i jednej z jego kobiet, jest możliwość oglądnięcia go bez potrzeby uruchamiania gry. Należy pobrać program RAD video tools w folderze z grą znajduje się folder "data". zawiera on różne pliki zawierające w nazwie imiona kobiet np. cs_sex_abigail1.bik Po otwarciu pliku programem RAD video tools wyświetli nam się animacja z pokazaną kartą ;)Pozdrawiam@: dopiero rozpoczynam działalność na forum :p dzięki za przeniesienie ;)
 
misieq000 said:
Jeżeli spodobał Ci się któryś obrazek, przedstawiający bliższe spotkanie Geralta i jednej z jego kobiet, jest możliwość oglądnięcia go bez potrzeby uruchamiania gry. Należy pobrać program RAD video tools w folderze z grą znajduje się folder "data". zawiera on różne pliki zawierające w nazwie imiona kobiet np. cs_sex_abigail1.bik Po otwarciu pliku programem RAD video tools wyświetli nam się animacja z pokazaną kartą ;)Pozdrawiam
Miło, że piszesz, choć sądzę, że tego posta można było dać tutaj: http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=2790.0 :)Wszystkie karty można obejrzeć też na wicherwiki oraz w Artbooku (jak sie go ma :D)
 
witcher.phx.pl said:
Akt I Chłopka - na początek potrzebujesz kwiaty. Możesz je kupić od zielarki koło karczmy za 10 orenów. Następnie znajdź mieszczkę, ubraną na biało (jedna z dwóch w głównej części osady) i daj jej kwiaty. Wymieni je na tulipany, które następnie należy wręczyć blond chłopce w zielonym, spacerującej poza osadą. Tulipany można znaleźć też w ciele nieopodal południowego miejsca mocy.
Jakoś nie mogę jej znaleźć :p Możecie podpowiedzieć, gdzie ona się dokładnie kręci "poza osadą"? Z góry dziękuję :)
 
Avadoro said:
witcher.phx.pl said:
Akt I Chłopka - na początek potrzebujesz kwiaty. Możesz je kupić od zielarki koło karczmy za 10 orenów. Następnie znajdź mieszczkę, ubraną na biało (jedna z dwóch w głównej części osady) i daj jej kwiaty. Wymieni je na tulipany, które następnie należy wręczyć blond chłopce w zielonym, spacerującej poza osadą. Tulipany można znaleźć też w ciele nieopodal południowego miejsca mocy.
Jakoś nie mogę jej znaleźć :p Możecie podpowiedzieć, gdzie ona się dokładnie kręci "poza osadą"? Z góry dziękuję :)
Jest mniej-więcej w punkcie D na załączonej mapce.Trzeba też nadmienić, że pojawia się onal losowo ale zawsze w tej samej okolicy.
 
Sorry za odkopanie tematu, ale nigdzie nie moge znaleźć odpowiedzi (mimo tego że pytanie było już zadawane!)Gdzie można zdobyć polne kwiaty na obrzeżach wyzmiy (potrzebne do otrzymania tulipanów) albo gdzie indziej można dostać tulipany?
 
Bobczak said:
Sorry za odkopanie tematu, ale nigdzie nie moge znaleźć odpowiedzi (mimo tego że pytanie było już zadawane!)Gdzie można zdobyć polne kwiaty na obrzeżach wyzmiy (potrzebne do otrzymania tulipanów) albo gdzie indziej można dostać tulipany?
Storczyki, albo stokrotki możesz dostać od zielarza pod karczmą. Potem możesz dać je mieszczce w zamian za tulipany ;).
 
Top Bottom