Problemy natury seksualnej... (UWAGA NA SPOILERY!)

+
Problemy natury seksualnej... (UWAGA NA SPOILERY!)

Zbieram i zbieram te obrazki bo grę trzeba poznać dokładnie... ;) I mam mały problem... Czy ktoś zdobył już jakieś wiejskie dziewczę na sianku? Tak przynajmniej wynika z obrazka który wygrzebałem z danych gry... Jak ktoś ma jakieś wskazówki gdzie znaleźć tę kolejną szczęśliwą wybrankę Geralta to zapraszam...Pozdrawiam!PS - Świetna gra! :) Aktualizacja:prolog: Trissakt I: Vesna- uratować a potem z inem pójść pod młyn, wiejska dziewczyna-dać tulipany, AbigailAkt II: Shani-po imprezie trzeba mieć czerwone różeDziwki-zapłacić albo mieć karte stałego kilienta wtedy dajemy kwiatekplotkara-za diament lub chustkedriada-skóra wilka i odpowiednia opcja dialogowapółelfka- w zadaniu z nawiedzonym domemAkt III: Adda, Kurtyzana-mozna mieć zniżkę jesli na przyjęciu spijemy milczącego rycerza i da nam pierścień,Niebieskooka- ale ma taką samą kartę jak kurtyzany, wampirzyca-przy quescie z niebieskooką,Shani albo Triss- trza mieć pierścień z rubinem,szlachcianka ubrana na biało- wręczyć chustkę,córka kupca- w zadaniu od Jaskraurzędniczka w ratuszu-wybrać tekst że jest niegrzeczna i dać szlachetny kamieńAkt IVelfka w jaskini-po quescie chlebowym, pani jeziora,Akt Vpod koniec: Toruviel-jeśli jesteśmy po stronie elfów, Rayla- po stronie zakonu, pielęgniarki- zostaliśmy neutralni
 
Póki co praktycznie pewien jestem dwóch części...Prolog:
  • Triss
Akt I:
  • Vesna
  • Abigail
  • Wiejska dziewczyna
Co dalej?Zobaczymy... :D
 
Akt II- dziwka od Carmen- plotkara z Wyzimy- Shani- driada Morenn (znajduje się w Gaju Druidów na bagnach)Ponoć można jeszcze 'zaliczyć' półelfkę, aczkolwiek mnie się to nie udało..Póki co, to by było na tyle..
 
Akt III-Córka Bogatego Kupca (dostajemy zadanie od Jaskra )-Triss lub Shani-Królewna AddaNa razie tyle znalazłem :)
 
No dobra - ja tam przespalem sie z Triss i z Vesna i jakos moja dziewczyna nie jest zazdrosna:)Mam tylko taka sprawe - gdzie mozna ponownie obejrzec te karty? Moze jestm malo kumaty, ale nie znalazlem.
 
Karty możesz oglądać ponownie przeglądając zawartość swojego notatnika. Tam pośród informacji o postaciach znajdziesz rozmaite grafiki...Przy rysunkach zdobytych kobiet znajdziesz czerwone serduszko... Kliknij i podziwiaj do woli... :)A ja nadal szukam wieśniaczki na sianie... Gdzie ona jest?! Muszę mieć Je wszystkie! ;)PS - Moja dziewczyna też na razie nie jest zazdrosna... Wiedźmina czytała więc temat zna i rozumie, a bohaterki kart muszę jej pokazywać żeby mogła je ocenić... :D
 
Niestety Wszystkich kart sie nie da uzbierać.W trzecim akcie w związku z fabułą przepada jedna (zależy czy wybraliśmy Triss czy Shani).A w trzecim akcie do zdobycia są jeszcze karty:NiebieskookaWampirzyca
 
Witam wszystkich jako że jestem tu nowy.Dopiero od wczoraj zacząłem grać w Wiedźmina i mam pytanie.Słyszałem, że w grze możliwe są romanse. Na początku udało mi się z Triss, ale teraz zacząłem próbować do Vessy ( jakoś tak ) - Barmanka z Karczmy.Gdy wykonywałem questa z zapalaniem ognia na kapliczkach, to po drodze doszedłem do bandytów, próbujących zgwałcić tą Vesse, uratowałem ją, odprowadziłem do domu a ona powiedziała, że jutro się spotkamy pod młynem, po zachodzie słońca i mam mieć Wino ! UśmiechWino kupię w karczmie ale :- spotkałem ją w karczmie i gdy do niej zagadałem to nie było żadnych nowych kwestii dialogowych- gdy wszedłem w zadania i fazy, to po prawej stronie ( coś ze słowikiem - nazwa zadania ), po prawej stronie jest haczyk zielony co oznacza, że zadanie wykonane, a przecież ja musze sie z nią jeszcze spotkać w młynie?- w nocy gdy ją uratowałem, poczekałem ( medytacja ) do zmierzchu i udałem się do młyna, który był nie wiem czemu zamknięty?Moje pytania są takie:Kiedy mam się udać ( o której godzinie ) do tego młyna, oraz z kim jeszcze można romansować?Bo nie wiem czy czegoś nie schrzaniłem.Proszę o pomoc i odpPozdrawiam
 
malomowny18 said:
Witam wszystkich jako że jestem tu nowy.Dopiero od wczoraj zacząłem grać w Wiedźmina i mam pytanie.Słyszałem, że w grze możliwe są romanse. Na początku udało mi się z Triss, ale teraz zacząłem próbować do Vessy ( jakoś tak ) - Barmanka z Karczmy.Gdy wykonywałem questa z zapalaniem ognia na kapliczkach, to po drodze doszedłem do bandytów, próbujących zgwałcić tą Vesse, uratowałem ją, odprowadziłem do domu a ona powiedziała, że jutro się spotkamy pod młynem, po zachodzie słońca i mam mieć Wino ! UśmiechWino kupię w karczmie ale :- spotkałem ją w karczmie i gdy do niej zagadałem to nie było żadnych nowych kwestii dialogowych- gdy wszedłem w zadania i fazy, to po prawej stronie ( coś ze słowikiem - nazwa zadania ), po prawej stronie jest haczyk zielony co oznacza, że zadanie wykonane, a przecież ja musze sie z nią jeszcze spotkać w młynie?- w nocy gdy ją uratowałem, poczekałem ( medytacja ) do zmierzchu i udałem się do młyna, który był nie wiem czemu zamknięty?Moje pytania są takie:Kiedy mam się udać ( o której godzinie ) do tego młyna, oraz z kim jeszcze można romansować?Bo nie wiem czy czegoś nie schrzaniłem.Proszę o pomoc i odpPozdrawiam
Ja medytowałem do północy u Wielebnego w domu, po czym udałem się z winem do młyna... Vesna czekała przed młynem na mnie.
 
Vitek said:
W jaki sposób można nakłonić wiejską dziewkę i plotkarkę do nawiązania bliższych relacji?
SpoilerSpoilerSpoilerSpoilerSpoilerSpoilerSpoilerSpoilerSpoilerSpoilerSpoilerSpoilerSpoilerSpoilerSpoilerSpoilerSpoilerSpoilerSpoilerSpoilerSpoilerSpoilerSpoilerSpoilerSpoilerSpoilerSpoilerSpoilerSpoilerSpoilerSpoilerSpoilerSpoilerSpoilerSpoilerSpoilerSpoilerSpoilerSpoilerSpoilerSpoilerSpoilerSpoilerSpoilerWieśniaczce trzeba dać tulipany. O plotkarze nic nie wiem.Koniec spoileraKoniec spoileraKoniec spoileraKoniec spoileraKoniec spoileraKoniec spoileraKoniec spoileraKoniec spoileraKoniec spoileraKoniec spoileraKoniec spoileraKoniec spoileraKoniec spoileraKoniec spoileraKoniec spoilera
 
Z plotkara trzeba kilkukrotnie poruszyc temat ''slyszalas ze w miescie pojawil sie wiedzmin'' potem tylko cos w rodzaju ''wiedzmini nie gustuja jedynie w czarodziejkach'' za ktoryms razem zamist jaskrowego dialowu (czy tez innych, to chyba jest losowe) odpali sie dialog w ktorym geralt przyznaje sie do tego ze jest wiedzminem (wtedy jako prezent wybieramy ladny ciuszek i wreczamy rekawiczki... swoja droga karta niczego sobie ;) )mam natomiast inne pytanie... czy mozna w jakis sposob pojsc do lozka z kelnerka w misiu kudlaczu? (jak wybieram opcje ''idziemy na zaplecze'' ona wyjasnia ze nie moze, i jest bita przez meza)a i jeszcze jedno, karta niebieskookiej jest taka sama jak karta kurtyzany, dlatego (szczegolnie jak komus zal tyle zlota wydawac) polecam niebieskooka (poza tym na eleganckim przyjeciu mozna upic sie z rycerzem ktory zlozyl sluby milczenia... okazuje sie ze wcale nie jest milczacy, i daje nam pierscien znizkowy (obniza ceny u kurtyzan, rowniez u niebieskookiej, do polowy) )
 
Karta Niebieskookiej jest inna niż kurtyzan (dziwek)i gdzie u diabla są tulipany. Szukam po całym Podgrodziu i nie ma kupić tez nie mogę.EDIT: Juz znalazłem tulipan :D Nie ma to jak samemu sie znajdzie
 
Hmm, coś tu nie gra. Medytowałem do północy, po czym udałem się do młyna ( w dzienniku cały czas mam pokazane jakby zadanie było już wykonane ) ale nikogo tam nie zastałem?Może od razu jak uratowałem Vessę to od razu tam pójdę?
 
w sumie to nie zwracam uwagi, byl napis na ekranie'zadanie wykonane' jak wejde do gry to sprawdze, ale za dlugo mi sie poki co wczytuje a jutro na 8 więc wiesz ;)
 
Top Bottom