Problemy natury seksualnej... (UWAGA NA SPOILERY!)

+
Fuck, ja już nie wiem czy to jest jakiś bug czy co?Ja ją uratowałem od tych bandytów gdzieś koło północy, w każdym razie była noc. W mieście ona mi powiedziała że zobaczymy się jutro po zachodzie słońca pod młynem. medytuję do zmierzchu, idę pod młyn, nie ma jej. Medytuje do północy, ide do mlyna , nie ma jej. W ekwipunku mam jakieś jedno wino i ono chyba wystarcza. Czy musi być jakiś specjalny trunek? Bo może przez to nic nie działa?Heh prosze o pomoc :)Pozdrawiam
 
Heh z Vesną fajny motyw jest jak po drugiej stronie rzeki ludzie myślą że znowu w starym młynie straszy :D
 
Co do karty niebieskookiej - jest dokladnie taka sama jak karta kurtyzany (nie dziwki ;) ) znajdz jakas na ulicy, daj ok 400 orenow i zobaczyszOczywiscie mowie o Wyzimie Handlowej
 
Jak jest się w posiadaniu specjalnego pierścienia stałego klienta, to są zniżki na Niebieskooką (i pewnie też na kurtyzany w dzielnicy handlowej). ;)
 
[!SPOILER!]Jesli pomoglismy Carmen w ochronie kurtyzan to potem mamy do wyboru 200 orenow lub wdziecznosc. Wdziecznoscia jest darmowe chedozenie dziwek ktorymi sie opiekuje. Wystarczy dac jakiejs kwiat i bedzie wiedziala ze my to my.[/!SPOILER!]
 
Wioskowa laseczka jest w wiosce tuz przy miasteczku z kosciołem najczęściej ubrana na zielono trzeba zdobyć tulipany albo od babki w miasteczku za polne kwiatki albo zabrac je trupowi obok jedej z kapliczek potem wręczyć je wiejskiej laseczce i sprawa załatwiona
 
pyanie.. co to są polne kwiatki?bo potrafie juz zebrac chyba z cztery rodzaje ziółek.. ale żadnych nie chce przyjąć.PS. co do ratowania dziewki.. to nie zauważyłem jej biegnąc z ognikami.. jest szansa ją jeszcze spotkać?
 
Czy mógłby ktoś dokładnie, krok po kroku opisać jak wykonał misję z Shani, umożliwiającą zdobycie jej karty? Bo nie wiem, czemu nie mogę jej przejść. Próbowałem już na 2 sposoby:1) Idę do jej domu, zastaję babcię, częstuję jakąś wódką, babcia zaprasza na górę, ale Shani nie ma w pokoju, bo jest dzień. Wracam o północy, babcia od progu woła: "Na górę królewicu!" ;) gdzie śpi Shani, z którą rozmawiam o jej śnie związanym z bitwą i pojawia mi się wpis w J, że powinienem ją odwiedzić w szpitalu. Idę do szpitala około południa, rozmawiam z Shani, zwierza się, że tęskni za starymi czasami i prosi o 5 łodyżek Jaskółczego Ziela. Daję je, pojawia się wpis w J, że powinienem wpaść do niej do domu wieczorem, odebrać zapłatę za przysługę. Wpadam wieczorem, (próbowałem różnych godzin), babcia opczywiście zaprasza na pięterko, ale Shani nic nowego nie mówi.2) Z Od początku: najpierw idę do szpitala, Jaskółcze Ziele jak wyżej, wieczorem do domu Shani, babci wciskam, że jestem ze szpitala, na góre do Shani i nadal nic.Czy coś robię źle? Słyszałem na forum o jakiś 3 butelkach dla Shani (o których nic nie wpominała), czego konkretnie butelki by to miały być? Winko jakieś? A może należy najpierw ukończyć inny quest (ponoć coś z sekcją zwłok, ale nie doszedłem jeszcze do tego)?Z góry dzięki za pomoc.
 
anth78 said:
Czy mógłby ktoś dokładnie, krok po kroku opisać jak wykonał misję z Shani, umożliwiającą zdobycie jej karty? Bo nie wiem, czemu nie mogę jej przejść. Próbowałem już na 2 sposoby:1) Idę do jej domu, zastaję babcię, częstuję jakąś wódką, babcia zaprasza na górę, ale Shani nie ma w pokoju, bo jest dzień. Wracam o północy, babcia od progu woła: "Na górę królewicu!" ;) gdzie śpi Shani, z którą rozmawiam o jej śnie związanym z bitwą i pojawia mi się wpis w J, że powinienem ją odwiedzić w szpitalu. Idę do szpitala około południa, rozmawiam z Shani, zwierza się, że tęskni za starymi czasami i prosi o 5 łodyżek Jaskółczego Ziela. Daję je, pojawia się wpis w J, że powinienem wpaść do niej do domu wieczorem, odebrać zapłatę za przysługę. Wpadam wieczorem, (próbowałem różnych godzin), babcia opczywiście zaprasza na pięterko, ale Shani nic nowego nie mówi.2) Z Od początku: najpierw idę do szpitala, Jaskółcze Ziele jak wyżej, wieczorem do domu Shani, babci wciskam, że jestem ze szpitala, na góre do Shani i nadal nic.Czy coś robię źle? Słyszałem na forum o jakiś 3 butelkach dla Shani (o których nic nie wpominała), czego konkretnie butelki by to miały być? Winko jakieś? A może należy najpierw ukończyć inny quest (ponoć coś z sekcją zwłok, ale nie doszedłem jeszcze do tego)?Z góry dzięki za pomoc.
Jak skończysz "Sekcje Zwłok" to Shani wyrządza u siebie imprezkę ;] I dopiero wtedy musisz jej przynieść różowe wino, wiśniówkę i chyba żołądkówkę. Po zabawie jest dopiero możliwość zaliczenia Shani.
 
Jestem już w II akcie a tu słyszę o jakiejś wieśniaczce z pierwszego aktu. Czy będę mógł wrócić do Obrzeży Wyzimy żeby zdobyć jej kartę? A może jest możliwość spotkania innej w przyszłości?
 
PatrickSpears said:
Jestem już w II akcie a tu słyszę o jakiejś wieśniaczce z pierwszego aktu. Czy będę mógł wrócić do Obrzeży Wyzimy żeby zdobyć jej kartę? A może jest możliwość spotkania innej w przyszłości?
Nie ma możliwości cofnięcia się do poprzedniego aktu. Jeśli chcesz zdobyć jej kartę, będziesz musiał grać od nowa.
 
małe uaktualnienie w spisie pań swawolnych :puwaga mogą być spoileryprolog: Trissakt I: Vesna- uratować a potem z inem pójść pod młyn, wiejska dziewczyna-dać tulipany, AbigailAkt II: Shani-po imprezie trzeba mieć czerwone różeDziwki-zapłacić albo mieć karte stałego kilienta wtedy dajemy kwiatekplotkara-za diament lub chustkedriada-skóra wilka i odpowiednia opcja dialogowapółelfka- w zadaniu z nawiedzonym domemAkt III: Adda, Kurtyzana-mozna mieć zniżkę jesli na przyjęciu spijemy milczącego rycerza i da nam pierścień, Niebieskooka- ale ma taką samą kartę jak kurtyzany, wampirzyca-przy quescie z niebieskooką, Shani albo Triss- trza mieć pierścień z rubinem, szlachcianka ubrana na biało- wręczyć chustkę, córka kupca- w zadaniu od Jaskraurzędniczka w ratuszu-wybrać tekst że jest niegrzeczna i dać szlachetny kamieńAkt IVelfka w jaskini-po quescie chlebowym, pani jeziora, Akt Vpod koniec: Toruviel-jeśli jesteśmy po stronie elfów, Rayla- po stronie zakonu, pielęgniarki- zostaliśmy neutralnisądząc ze spisu filmików została mi jeszcze jedna wieśniaczka ale nie chciało mi się jej szukać
 
eSqr said:
małe uaktualnienie w spisie pań swawolnych :puwaga mogą być spoileryprolog: Trissakt I: Vesna- uratować a potem z inem pójść pod młyn, wiejska dziewczyna-dać tulipany, AbigailAkt II: Shani-po imprezie trzeba mieć czerwone różeDziwki-zapłacić albo mieć karte stałego kilienta wtedy dajemy kwiatekplotkara-za diament lub chustkedriada-skóra wilka i odpowiednia opcja dialogowapółelfka- w zadaniu z nawiedzonym domemAkt III: Adda, Kurtyzana-mozna mieć zniżkę jesli na przyjęciu spijemy milczącego rycerza i da nam pierścień, Niebieskooka- ale ma taką samą kartę jak kurtyzany, wampirzyca-przy quescie z niebieskooką, Shani albo Triss- trza mieć pierścień z rubinem, szlachcianka ubrana na biało- wręczyć chustkę, córka kupca- w zadaniu od Jaskraurzędniczka w ratuszu-wybrać tekst że jest niegrzeczna i dać szlachetny kamieńAkt IVelfka w jaskini-po quescie chlebowym, pani jeziora, Akt Vpod koniec: Toruviel-jeśli jesteśmy po stronie elfów, Rayla- po stronie zakonu, pielęgniarki- zostaliśmy neutralnisądząc ze spisu filmików została mi jeszcze jedna wieśniaczka ale nie chciało mi się jej szukać
No to już pokaźna lista, ale nadal niekompletna... Twórcy gry przygotowali 24 karty do odkrycia więc nadal jakichś brakuje... Ehhhhh... Trzeba się zabrać do roboty... :D
 
Kurcze, miałem usunąć poprzedniego posta, albo zedytować chociaż, żeby nie psuć nikomu zabawy, bo w końcu doszedłem do tego. I nie żałuję 2 zarwanych nocek! Bo wszystkie akcje z Shani to moim zdaniem majsterszyk! Lepszego smaczku w grach RPG nie widziałem jeszcze! :)Graty REDZI!!!!
 
hmm, przypuszczam, ze w III akcie jest jeszcze jedna pani.Wlazac do wyzimy handlowej od strony wyzimy klasztornej, w okolicy domu triss, tam gdzie stoi grupa artystyczna, przypadkiem nawiazalem rozmowe z jakas kobita. Zaczela mnie kokietowac, ze chciala by zobaczyc, ze faktycznie umiem ubijac te stwory i zebym przyniosl jakis fragment potwora. Jak na zlosc niczego nie mialem - pobieglem pokupowac pare swiecidelek, przy okazji tez skoczylem po jakies ekstrawaganckie cuda, typu piuro kuroliszka :) Niestety pani juz wiecej nie udalo mi sie odnalezc :(Btw - a ta corka kupca - to jak to zrobic? Ja tam wlazlem do domu, zanim jeszcze dostalem zadanie od Jaskra - naszlo mnie, zeby zobaczyc jak ludzie zyja w wyzimie handlowej :) Ojczulek zaczal mnie okladac, wiec sie z nim pobilem. Pozniej wskoczylem na gore, otrzymalem lutnie, ale do niczego nie doszlo :(
 
Akt IV-Celina-Pani Jeziora-Wiesniaczka (trzeba jej dac szal/chuste dla córki na slub)-Wiesniaczka nr2 (Chce lalecze z cukru,mozna ją dostac od piekarza w zamian za Biały Miód)
 
teraz liczę i ze spisów państwa (sorry ;)) eSqra i OrochimaruPL i wygląda na to że mamy 25 kart a nie 24. W liście eSqr wskazał 23, OrochimaruPL dołożył jeszcze 2, hmm... Może te wieśniaczki się powtarzają?
 
W akcie III na początku rzeczywiście szlachcianka ubrana na biało chciała chustkę, ale nie miałem jej, więc postanowiłem wrócić później. Wróciłem po przyjęciu w Nowy Narakorcie gdzie zdobyłem kartę Addy i teraz ta szlachcianka podczas próby zagadania do niej mówi że 'wiele słyszała o mnie od swojej pani Addy' i coś tam jeszcze, ale nie pojawiają się opcje dialogowe. Czy ktoś miał również taką sytuację ?Co do tej drugiej która jest ubrana na brązowo to trzeba jej przynieść pazur kikimory, do zdobycia nocą w dzielnicy handlowej, wystarczy się pokręcić. No i oczywiście trzeba mieć kikimorę w bestiariuszu.Obok knajpy stoi kurtyzana, wystarczy jej dać pierścień i karta zdobyta nie trzeba płacić.
 
A próbował ktoś coś kręcić z kelnerką w misiu (wspomina o zapleczu, ale potem mówi że żartowała)?Albo z ceglarką? Jak dostanie szal albo 50 orenów to opowiada o 2 ziołach, ale nic innego niestety.A odnosnie Shani, to całkiem ładnie wygląda w koszulce nocnej po północy :)
 
Top Bottom