Problemy natury seksualnej... (UWAGA NA SPOILERY!)

+
pani, pani eSqr :pwieśniaczki się chyba powtarzają bo karty są tylko 24podobnie jak któreś szlachcianki, a z ta w białym gadałam po przyjęciu w narkocie i nie było problemu, tylko po mieście kręcą się dwie takie, więc może trafiłeś na tą drugą? btw gdyby npc różnili się choć odcieniem ubrań bardzo by mi to ułatwiło doliczenie się która pani jest która :)
 
Akt III - jedna szlachcianka pójdzie z nami za pazur kikimory :) Wspomina coś o tym, że lubi jak ją mężczyźni traktują jak zdobycz wojenną ( czy coś w tym stylu)
 
eSqr said:
pani, pani eSqr :pwieśniaczki się chyba powtarzają bo karty są tylko 24podobnie jak któreś szlachcianki, a z ta w białym gadałam po przyjęciu w narkocie i nie było problemu, tylko po mieście kręcą się dwie takie, więc może trafiłeś na tą drugą? btw gdyby npc różnili się choć odcieniem ubrań bardzo by mi to ułatwiło doliczenie się która pani jest która :)
Tak wiem że są dwie a może więcej tak ubranych pań :) Ale ta o której mówię odpowiada tak jak napisałem. Może ważna jest pora dnia o której się do niej przyjdzie. Jeszcze sprawdzę.
 
całkiem możliwe, czasami mi jakaś postać blokuje się na jednym dialogu, a potem nagle jej przechodzijakby ktoś chciał to tu są wszystkie karty: http://picasaweb.google.pl/ryferryzy/Karty
 
Najładniejsza według mnie, jest karta Triss zdobyta po harcach łóżkowych w twierdzy wiedźminów. Reszta wizerunków zawartych w kartach jest trochę pokraczna.
 
Kosu said:
a te karty zdobyte można wogóle później gdzieś przejrzeć ?
siurW dzienniku - postacie. Przy obrazkach odpowiednich postaci w prawym dolnym rogu obrazka jest czerwone serduszko (jeśli z daną osobą miałeś bliższe relacje... ;D). Jak klikniesz na serduszko to otworzy się karta...
 
Mi najbardziej podobają się : drugie zdjęcie Shani , oba Triss , wieśniaczka na sianku, plotkara (ale bez kury :p) i Vensa :)
 
Zeby zdobyć karte Shani musisz iść do niej na imprezę , a po wszystkim dać jej bukiet czerwonych roz :) Z półelfką musisz uczyć się języka i jak przyjdzie co do czego powiedzieć jej że "nie wiem co to znaczy ale wiem co teraz powiesz" czy cos w tym stylu:) Ale najpierw musisz isć do domu naprzeciwko magazynu i przyjąć zadanie od kolesia , powie Ci on gdzie jest pewien dom, jak załatwisz wszystko w środku pogadaj z półelfka :)
 
nie rozumiem tych co maja problemy z Shani, moze piraty maja? w instrukcji do gry przeciez jest pięknie opisane jak ukonczyć tego q i ja bzyknac :p
 
ja np. kompletnie nie zaglądam do poradnika, bo szukajac czegos mozna zawadzic okiem o kilka spojlerow :(kurde .. pisalem tu juz w temacie o I akcie ale chyba tutaj lepiej pasuje.. sory za dubla..wieśniaczka z tulipanami - raz ją spotkałem ale ZAPOMNIAŁEM GDZIE, niestety nie mialem jeszcze wtedy tulipanow :(teraz za diabła nie moge jej odszukac :///niby ktos tu pisal ze w tej wiosce obok tej wiekszej z kosciolem ...kurde nie ma..pamieta ktoś jej DOKŁADNĄ miejscówkę :)?albo ciagle się z nią mijam albo coś ją zeżarło :(
 
Co trzeba dać urzędniczce żeby nam dała ?? :p Jak dałem jej najdroższy pierścień jaki znalazłem to mówi że chce tylko kamienie najlepszej próby , jak dałem jej szafir to mówi to samo :/
 
LISU said:
ja np. kompletnie nie zaglądam do poradnika, bo szukajac czegos mozna zawadzic okiem o kilka spojlerow :(kurde .. pisalem tu juz w temacie o I akcie ale chyba tutaj lepiej pasuje.. sory za dubla..wieśniaczka z tulipanami - raz ją spotkałem ale ZAPOMNIAŁEM GDZIE, niestety nie mialem jeszcze wtedy tulipanow :(teraz za diabła nie moge jej odszukac :///niby ktos tu pisal ze w tej wiosce obok tej wiekszej z kosciolem ...kurde nie ma..pamieta ktoś jej DOKŁADNĄ miejscówkę :)?albo ciagle się z nią mijam albo coś ją zeżarło :(
Ta mieszczka jest ubrana na biało i zwykle kręci się koło kaplicy
A ja mam mały problem z Shani... Gdzie do cholery można nabyć bukiet czerwonych róż?
Kup u zielarki która stoi obok jej domu, lub u ogrodnika za jedzenie
Co trzeba dać urzędniczce żeby nam dała ?? Język Jak dałem jej najdroższy pierścień jaki znalazłem to mówi że chce tylko kamienie najlepszej próby , jak dałem jej szafir to mówi to samo :/
Spróbuj dac diamencik
 
Top Bottom