Problemy natury seksualnej... (UWAGA NA SPOILERY!)

+
Dokładnie, potem wystarczy odwiedzić ją w jej miejscu zamieszkania i wybierać odpowiednie ścieżki dialogowe.
 
z tego co czytam jest sporo chetnych wiesniaczek. jestem w III akcie i 'zaliczylem wszystko' oprocz wiesniaczki w podgrodziu. czy karty pozniejszych wiesniaczek pokrywaja sie z ta pierwsza? dobija mnie fakt ze cos przeoczylem w grze :p
 
Wallace said:
Skad wytrzasnac diament ? Obleciałem juz chyba kazdego kupca i nigdzie nie znalazłem :/
Z tego co pamiętam można go znaleźć w jednej ze skrzyń w siedzibie Kultu Lwiogłowego Pająka (wejście w kanałach).
 
nie moge sie dogadac ze szlachciankami w iii akcie. z ta w brazowym mialem dziwny dialog w stylu "myslisz ze jak jestes nietutejszy to oczarujesz kazda dziewczyne, mylisz sie", z ta ubrana na bialo nie ma dialogu tylko jest napisane "adda opowiedziala mi o tobie, zadroszcze jej". to bylo po imprezie w narakorcie wiec wszytalem save'a przed impreza to ta w bialym znowu nie ma dialogu tylko mowi "oniesmielasz mnie". ta w brazowym z kolei wogole nie chce teraz ze mna gadac albo nie moge jej znalezc :/
 
Ludzie pomocy! Mam problem z driadą. Nie mogę się dobrać do jej karty. Czytałem że potrzebna jest skóra wilka i odpowiednia opcja dialogowa, ale u mnie żadna nowa opcja się nie wyświetla i nie mam jak sprezentować jej tej skóry. Czy jest kilka tych driad? Ja zarywam do tej na bagnach w gaju druidów, ma na imię Morenn (czy jakoś tak). Czy zanim zdobędę jej kartę muszę wypełnić jakiegoś questa? A może podejść do niej o odpowiedniej porze? Pliiz help
 
Ictorn said:
Ictorn said:
Skad wytrzasnac diament ? Obleciałem juz chyba kazdego kupca i nigdzie nie znalazłem :/
Z tego co pamiętam można go znaleźć w jednej ze skrzyń w siedzibie Kultu Lwiogłowego Pająka (wejście w kanałach).
oraz dostaje sie go w 1 akcie po przepiciu Zoltana. wiedzialem ze dobrze robie nie sprzedajac go od razu ;)
 
flashintheflesh said:
nie moge sie dogadac ze szlachciankami w iii akcie. z ta w brazowym mialem dziwny dialog w stylu "myslisz ze jak jestes nietutejszy to oczarujesz kazda dziewczyne, mylisz sie", z ta ubrana na bialo nie ma dialogu tylko jest napisane "adda opowiedziala mi o tobie, zadroszcze jej". to bylo po imprezie w narakorcie wiec wszytalem save'a przed impreza to ta w bialym znowu nie ma dialogu tylko mowi "oniesmielasz mnie". ta w brazowym z kolei wogole nie chce teraz ze mna gadac albo nie moge jej znalezc :/
Białych jest kilka w grze i musisz znaleźć odpowiednią przeczesując całą dzielnicę. :) Brązowa też nie chce ze mną gadać mimo wspaniałej zachęty z jej strony - po pewnym czasie doszedłem do wniosku, że to ta która mówi o wyjściu kikimor tuż obok niej. Może takie traumatyczne przeżycia zmieniły jej nastawienie ? ;)
 
Deithwen said:
Ludzie pomocy! Mam problem z driadą. Nie mogę się dobrać do jej karty. Czytałem że potrzebna jest skóra wilka i odpowiednia opcja dialogowa, ale u mnie żadna nowa opcja się nie wyświetla i nie mam jak sprezentować jej tej skóry. Czy jest kilka tych driad? Ja zarywam do tej na bagnach w gaju druidów, ma na imię Morenn (czy jakoś tak). Czy zanim zdobędę jej kartę muszę wypełnić jakiegoś questa? A może podejść do niej o odpowiedniej porze? Pliiz help
Wilki kręcą się niedaleko obozu druidów cza ubić jednego i dać skórkę driadzie, potem odpowiednia opcja dialogowa.Ale najpierw trzeba mieć zadanie od starszej wioski ceglarzy by odszukać zaginione dziecko.
 
w akcie 4 dajcie biały miód mikstura taka, piekarzowi, on da na mcukrowąlaleczkę, a teraz dopaśc tylko chętną wieśniaczke (códowna karta) i dać jej. owa wieśniaczka czesto tanczy przy jaskrowej muzie
 
szlachcianki w III akcie zaczely sie do mnie odzywac po napadzie na bank. zdaje sie ze jak ktos nie chce gadac to po prostu trzeba czekac
 
UWAGA MEGA SPOILER - NIE CHCESZ SOBIE ZEPSUC ZABAWY NIE ROB TEGO,a dla tych ktorzy jednak sa ciekawi:w folderze:C:\Program Files\Wiedźmin\Dataznajduja sie pliki graficzne z rozszerzeniem .bikdo przegladania takich plikow sluzy program:Rad Video Tools (wystarczy wpisac w googla i znajdziecie DL)No i teraz najlepsze - wszystkie karty sa zapisane w tym formacie - mozna zobaczyc wszystkie Panie dostepne w grze. Ja stwierdzam z zadowoleniem ze zadnej z dostepnych na sciezce neutralnej i z wyborem Triss jako mamy dla Alvina, nie przegapilem.Milego ogladania.
 
Gdzieś tu na forum był link do tych kart więc kto go znalazł to już obejrzał. :)
 
A ja mam pytanie:W oczekiwaniu na grę ciekawi mnie jak rozwiązano sceny zdobywania kart:Czy po dialogu, wręczeniu prezentu po prost jest późniejsza godzina, a my otrzymujemy kartę? Czy może jest jakiś filmik, scena etc.?PSNie chciałem zakładać nowego tematu, to pytam tutaj..
 
Na pierwszym planie pojawia się karta, w tle (czerwonym) widać scenke jak Geralt kładzie kobietę na łóżko i następuje zbliżenie na którym widać jak owa niewiasta całuje się z wiedźminem :)
 
Top Bottom