Problemy natury seksualnej... (UWAGA NA SPOILERY!)

+
Witajcie :D . Jak już mówiłem chcę ukończyć grę z PRAWIE wszystkimi questami oraz seks kartami .Mam już wszystkie karty z AKTu II ( Plotkarka , Półelfka , Prostytutka , Shani . ) Tylko tej Morenn brakuje .Jestem w Gaju szukałem pomocy ale piszę tylko żeby zapytać o sprawy "męsko-żeńskie" . Kiedy powiedziała Biały Wilku ( jak to tam jest w starszej mowie " Gwyynbled " ? ) zapytałem co to znaczy ( nie żebym nie wiedział tylko tak ;D ) .////////// Pytanie . Mam opcję "czyli popierasz elfów i krasnoludy walczące o solidarność ( czy jakoś tak w 90% podobnie . ) , "Odpowiedz mi o driadach ." i " Opowiedz mi o Brokilonie " . \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ Nie ma opcji aby zapytać o TE sprawy .//////////////////////////////Wiem że trzeba zebrać skóry 10 wilków po zapytaniu się jej o to \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\Scaliłem. To już drugi raz. Używaj głowy i szukaj odpowiednich wątków, bo jej głównym celem nie jest chronić w czasie deszczu, żeby nie napadało do środka. Albo dostaniesz ostrzeżenie :pVatt'ghern
 
Musi działać, tego nie da się sknocić (no chyba, że źle się pokieruje rozmową, ale już PO oddaniu skóry). Jednakże najpierw musisz zapytać o zaginione dziecko.
 
Musimy rozpocząć zadanie Zbłąkana Owieczka u Vaski. Wtedy idziemy wypytać o zaginione dziecko Driadę i pojawia się możliwość rozmowy na wiadomy temat.
 
nie wiem czy ktos o tym pisal, ale prezenty w III akcie dla Triss i Shani sie roznia...
Triss chce zloty pierscien z rubinem, a Shani zwykly srebrny, dla niej to tylko symbol milosci itd. :)
natomiast nigdy nie mialem okazji wreczyc nikomu w tym akcie chusteczki i wykorzystac tej szansy :hmmm: co, gdzie, komu i jak?
 
Bodajże szlachciance w okolicach Ratusza trzeba dać chustę (chyba złotą). Karta jest taka sama jak u tej od pazura kikimory.
 
Odświeżę temat...:p Chciałbym zapytać o szlachcianki z aktu 3. Widzę, że temat się tutaj już przewijał, jednak chciałbym się dowiedzieć czy zaliczenie obu szlachcianek daje ten sam wpis do dziennika(karta jest ta sama)? Szlachcianka od pazura kikimory dodaje wpis i kartę w zakładce kupcy. Przechodzę grę jeszcze raz, z zamiarem zaliczenia wszystkich znajdziek, rozpocząłem już ostatnie zadanie w 3 akcie, ale nadal nie udało mi się "zaliczyć" szlachcianki ubranej na biało. Już wiele razy próbowałem wejść z nią w interakcję, jednak bez skutku. Co najgorsze, na początku aktu 3 od razu udało mi się z nią zagadać, jednak nie miałem wcześniej chusty, dlatego wczytałem i zostawiłem to sobie na później... a teraz już nie mogę z nią zagadać. Taki sam problem miałem z ceglarką, która chce od nas miód lub bodajże szal w akcie 2. Równieź za pierwszym razem udało mi się wejść w interakcję, jednak także nie miałem przy sobie wymaganych przedmiotów. Kiedy już wróciłem z miodem, za nic nie dało się z nią zagadać..
 
lukasz_m0;n8524930 said:
Przechodzę grę jeszcze raz, z zamiarem zaliczenia wszystkich znajdziek,
( ͡° ͜ʖ ͡°)



A tamte przez ciebie wymienione "znajdźdzki", to nie są przypadkiem takimi, których złapanie jest możliwe tylko przy 1. spotkaniu? Pamiętam, że było coś takiego w W1.
 
Trochę źle to sformułowałem. Pisząc "znajdzki" miałem na myśli całą aktywność poboczna, tj. książki, rozmowy, karty itd :D Jeżeli chodzi o możliwość zdobycia karty, być może jest tak jak piszesz, aczkolwiek tak jak pisałem, wczytałem grę po rozmowie ze szlachcianką (tą od chusty) i zostawiłem to na później, wiec jakby nie patrzeć jeszcze z nią nie rozmawiałem:p Co innego ze wspomnianą przeze mnie ceglarką, gdzie rzeczywiście zagadałem z nią, nie mając wymaganych przedmiotów. W każdym razie dzięki za odpowiedź, chyba po prostu oleję tą karte:D
 
Top Bottom