Problemy po patchu 1.51 (ps4 pro)

+
Problemy po patchu 1.51 (ps4 pro)

1) Gra często wywala do głównego menu konsoli (pojawia się błąd i następuje wyrzucenie z gry)
2) Dziwne problemy z dźwiękiem (zarówno podczas dialogów jak i muzyki - dziwne krótkie "trzaski")

Czy ktoś spotkał się z podobnymi problemami?
 
Owszem. Na ENG forum jest na ten temat spory wątek. U mnie zdarzało się sporadycznie, ale wczoraj mnie mało szlag nie trafił - chyba z 8 crashy, wszystkie w momencie gdy chcę sprzedać część ekwipunku lub przenieść do schowka... Tego ekwipunku za dużo wcale nie ma - set niedzwiedzia, gryfa, wilka (wilk założony) i z 10 innych itemów (miecze, zbroje, glify). Pięknie się grało, ale to co mam teraz to dramat. Chciałem zrobić downgrade patcha, ale przecież save'y nie zadziałają. Pozostaje czekać na poprawkę. O ZNACZNIE wzmożonym hałasie z wentylatorów nie wspomnę (PS4 Pro - przedtem prawie bezdźwięcznie się grało). Dopiero co skończyłem Dziki Gon, zabrałem się za Serca z Kamienia i chyba sobie nie pogram.
 
Niestety mam to samo. Na ps4 pro wywala do ekranu początkowego i wiatraki głośno pracują. Czy wiadomo coś odnośnie kiedy pach będzie dostępny, czy to forum jest kompletnie martwe?
 
Większa szansa na odpowiedź na interze ale i tam (w analogicznym) wątku jest cisza...

P.S. Mam pewną mocno spiskową teorię - RED'zi specjalnie "zepsuli" W3 na krótko przed premierą nowej maszynki Microsoftu aby zabawka Amerykanów wyglądała lepiej. W świetle powyższego (co jest tylko moim wymysłem bez ŻADNYCH dowodów, ale może nieświadomie w coś trafiłem ;) ) najlepszy scenariusz to łatka do PS4 Pro po premierze łatki na Xbox One X, a najgorsza możliwość to kompletne olanie sprawy.
 
Jezu martwe to forum...... Zero odpowiedzi na zaistniały problem. Tylko z suportu dostałem lakoniczną odpowiedź, że znają problem i nad tym pracują, ale nie wiadomo kiedy......
Niestety zawiodłem się na tej firmie... Oficjalne forum......żenua :(
 
Soobocz;n9892351 said:
Jezu martwe to forum...... Zero odpowiedzi na zaistniały problem. Tylko z suportu dostałem lakoniczną odpowiedź, że znają problem i nad tym pracują, ale nie wiadomo kiedy......
Niestety zawiodłem się na tej firmie... Oficjalne forum......żenua :(

Tutaj możesz liczyć na odpowiedź od innych użytkowników. Jeśli nikt nie odpisuje, to znaczy, że nikt nie zna rozwiązania twojego problemu. A jeśli dostałeś odpowiedź z oficjalnej pomocy technicznej z informacją, że nad nim pracują, to pozostaje ci czekać.
 
Czekać, ciekawe ile :p
Biorąc pod uwagę problemy CDRED z zatrudnieniem ludzi oraz co się mówi w prasie to nie wiem czy kiedykolwiek ten pach wyjdzie. Niestety źle wydane pieniądze. Szkoda tylko, że nie można domagać się zwrotu kasy za źle działający (nie działający) produkt.......

PS.
Myślałem, że to oficjalne forum CDRED, więc chyba normalne, że domagam się informacji, nie od użytkowników tylko od moderatorów forum którzy są chyba powiązani z firmą.
 
Last edited:
Soobocz;n9919511 said:
Myślałem, że to oficjalne forum CDRED, więc chyba normalne, że domagam się informacji, nie od użytkowników tylko od moderatorów forum którzy są chyba powiązani z firmą.

Moderatorzy forum nie są pracownikami CDPR. To normalni użytkownicy, którzy swoja pracę, czyli dbanie o porządek na forum wykonują charytatywnie. Nie mają nic wspólnego z oficjalna pomocą techniczną. Więc musisz pisać do supportu. Innego wyjścia nie ma.
 
Jakoś na inne problemy pracownicy CDR, nie wiem dokładnie kto pokusili się o wątek "uspakający", że pracują, itd.
Jeszcze raz napiszę, to jest OFICJALNE forum CDR, więc gdzie jak nie tu pisać o problemach. (oprócz supportu ofc). Uważam, że ten problem jest na tyle poważny,że jakaś osoba z CDR powinna dać znać i napisać, jak w innym wątku,co się dzieje w tym temacie.
 
Mam ten sam problem. Gram na PlayStation 4 Pro. Posiadam Edycję Gry Roku w wersji fizycznej. Patch 1.50. Patch 1.51 jest widocznie dla standardowej wersji gry, bo konsola twierdzi, że mam najnowszą wersję aplikacji i pobrać owego patcha nie mogę. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że błąd uniemożliwia mi dalszą grę. Jakiekolwiek ingerowanie w ekwipunek kończy się dla mnie oglądaniem menu systemowego konsoli. Dlatego miło by było dostać jakiś feedback od dev'ów. Czy są świadomi problemu? Czy pracują nad nim? A może sprawa zalatwiona, tylko łatka czeka na akceptację od Sony zanim wjedzie na serwery? Cokolwiek.
 
Ktoś ma już rozwiązanie problemu? Bo mam to samo wersja 1.50- aktualna!A wywala jak szukam w Ekwipunku.Grac się nie da:((
 
Podejrzewam, że już po ptokach. Teraz ważniejsza sprawa jest z xboxem one x, żeby na tej platformie działało jak należy i nowej gry karcianej.... Zero odpowiedzi, zero jakiejkolwiek informacji. Ciekawe czy można żądać zwrotu kasy za wadliwy produkt? Generalnie kupiłaem w ps store i tam będę dochodził swoich praw.....
Masakra, kolejna nauczka, żeby nie ufać polskim produktom
 
Witam, mam również problem z rozgrywką jak panowie powyzej... po około 80h rozgrywki, gra automatycznie przenosi sie do menu PS4. Dzieje się to za każdym razem gdy próbuje coś sprzedać u NPC. Wcześniej miałem patch 1.51 nagle mam 1.50 i niewiem czemu tak, wyświetla mi ze mam najnowszą akutalizacje. Czy CD P. RED pracuje nad tym błędem, potrafi ktoś pomóc ? Bardzo chciałbym dokończyć grę...
 
Witam. U mnie to samo wywala do menu ps4 pro i tak miałem nawet przed tym nowym patchem jak handluje z kimś albo przeglądam ekwipunek. CDP naprawcie to w końcu...
 
Top Bottom