Problemy z dowódcami

+
Witam,
Zauważyłem, że ostatnio jak wybieram jakiegoś lidera, to zazwyczaj w grze pojawia się jakiś inny, chcę grać Hammelfartem, to pokazuje się ta baba-pirat. Czasem jeszcze ona powie na początku meczu "moja podagra" ale potem wszystko jest tak jakbym ją wybrał...
 

Lexor

Forum veteran
Zauważyłem, że ostatnio jak wybieram jakiegoś lidera, to zazwyczaj w grze pojawia się jakiś inny, chcę grać Hammelfartem, to pokazuje się ta baba-pirat.

"Ostatnio jak wybieram" - gdzie? Podczas budowania talii? Tam teraz (od wejścia aktualizacji 4.0) wybierasz jedynie zdolność, a nie dowódcę. Dowódcę możesz dopasować na ekranie tuż przed walką.
 
Tak właśnie, na ekranie przed grą wybieram sobie skórkę Hammelfarta, a pojawia się ta piratka, próbowałem zmieniać, np. na Króla Żebraków, dalej piratka...
 
Nie masz czasem talii skopiowanej z oficjalnej strony Gwinta? Jeżeli tak to zmień nazwę talii na własną. Mi w takiej sytuacji to pomogło.
 
Nie miałem talii skopiowanej. Nic nie pomaga... Po co to w ogóle zmieniali? Nie mieli pomysłu na umiejętność dla Radowida?
 
Last edited:
Top Bottom