Problemy z grą - grafika

+
Mi w pomocy technicznej napisali, że przegrzewa mi sie karta, więc zamontowalem wiatraczek ale to nic nie dalo. Potem musialem zrobic testy na artefakty, których nie bylo po czym pan z pt cdp kazal mi wykasowac sterownik i wgrac od nowa, oczywiscie to tez nic nie dalo. Teraz juz nie pisze z pomoca i gram, chociaz cco 30-40 min musze zapisywac wylaczac i od nowa wlaczac. :/MAM PYTANIE Z INNEJ BECZKI: czy da sie przejsc gre z brakiem dostepu do cmentarza w wyzimie klasztornej bo mam blad podczas wczytywania cmentarza "nie można wczytać modułu, niewłaściwy plik IFO"
 
Dobra mam już w końcu 22 cale, ale niestety przy najwyższej rozdziałce 1680x1050 dalej podczas rozmów jakość obrazu jest znacznie gorsza tak jak by mniejsza rozdzielczość i wyłączone wygładzanie...Ustawienie filtrowania w sterownikach od karty graficznej niweluje tylko problem wielkich kwadratów, ale ten zostaje dalej, wie ktoś co z tym uczynić? Dam sobie łeb obciąć, że tego nie miałem kiedyś.
 
Nie tam wszystko na full miałem i było piknie :pAlbo jestem przewrażliwiony bo wcześniej miałem radeona 9200 i mogłem marzyć o fajniej grafie a teraz się czepiam, ale kurde męczy mnie to :p
 
A moim problem są wszelkie żródła świateł w grze typu pochodnie,lampy a nawet i slońce. Mianowicie problem jest taki, że wszystkie wymienione światełka, prześwituja przez ściany itp... :dead: Może ktoś wie jak temu zaradzić? 8) Z góry dziękuję i pozdrawiam! ;D ;D ;DP.S. Moja konfiguracja sprzętowa to: Geforce 9800 GX2, 4 Gb Ram, Intel Core 2 Duo Q6600, Asus Formula Striker 2, Windows Vista 64 bit
 
Paxell said:
A moim problem są wszelkie żródła świateł w grze typu pochodnie,lampy a nawet i slońce. Mianowicie problem jest taki, że wszystkie wymienione światełka, prześwituja przez ściany itp... :dead: Może ktoś wie jak temu zaradzić? 8) Z góry dziękuję i pozdrawiam! ;D ;D ;DP.S. Moja konfiguracja sprzętowa to: Geforce 9800 GX2, 4 Gb Ram, Intel Core 2 Duo Q6600, Asus Formula Striker 2, Windows Vista 64 bit
http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=2967.300Kolega miał podobny problem na równie dobrym sprzęcie, poszukaj rozwiązania ;)W razie problemów - pytaj.
 
Niestety lipa... :(Zastosowałem sie do podpowiedzi i dalej to samo... :(Jakieś inne rozwiązania? :dead:pozdrawiam! ;D
 
Paxell said:
Niestety lipa... :(Zastosowałem sie do podpowiedzi i dalej to samo... :(Jakieś inne rozwiązania? :dead:pozdrawiam! ;D
Moze zbyt oczywiste i pewnie probowales juz, ale moze to wina sterownikow?Ja mialem kiedys podobny problem (nie w "Wiedzminie") i poradzilem sobie z nim instalujac nowe sterowniki ze strony producenta.Innym dobrym pomyslem moze byc odinstalowanie kodekow od divx'sow...
 
Paxell said:
A moim problem są wszelkie żródła świateł w grze typu pochodnie,lampy a nawet i slońce. Mianowicie problem jest taki, że wszystkie wymienione światełka, prześwituja przez ściany itp... :dead: Może ktoś wie jak temu zaradzić? 8) Z góry dziękuję i pozdrawiam! ;D ;D ;DP.S. Moja konfiguracja sprzętowa to: Geforce 9800 GX2, 4 Gb Ram, Intel Core 2 Duo Q6600, Asus Formula Striker 2, Windows Vista 64 bit
Witam serdecznie,Chciałem zgłosić identyczny błąd. Zastosowałem się też do wskazówek ze sterownikowym wymuszeniem filtrowania 16x w aplikacji, ale nie pomogło. Sterowniki są zaktualizowane, tak jak i OS. Moja konfiguracja to GeForce 9800 GX2; 4GB RAM Vista Home Premium 32 bit; Intel Core 2 Exterme X9650 3Ghz.Byłbym bardzo wdzięczny gdyby ktoś wpadł na ja jakiś genialny pomysł rozwiązania - akurat z nowym sprzętem zebrało mi sie na powtórne przejście Wiedźmina, a tu dupa ;)Pozdrawiam
 
qoobah said:
qoobah said:
A moim problem są wszelkie żródła świateł w grze typu pochodnie,lampy a nawet i slońce. Mianowicie problem jest taki, że wszystkie wymienione światełka, prześwituja przez ściany itp... :dead: Może ktoś wie jak temu zaradzić? 8) Z góry dziękuję i pozdrawiam! ;D ;D ;DP.S. Moja konfiguracja sprzętowa to: Geforce 9800 GX2, 4 Gb Ram, Intel Core 2 Duo Q6600, Asus Formula Striker 2, Windows Vista 64 bit
Witam serdecznie,Chciałem zgłosić identyczny błąd. Zastosowałem się też do wskazówek ze sterownikowym wymuszeniem filtrowania 16x w aplikacji, ale nie pomogło. Sterowniki są zaktualizowane, tak jak i OS. Moja konfiguracja to GeForce 9800 GX2; 4GB RAM Vista Home Premium 32 bit; Intel Core 2 Exterme X9650 3Ghz.Byłbym bardzo wdzięczny gdyby ktoś wpadł na ja jakiś genialny pomysł rozwiązania - akurat z nowym sprzętem zebrało mi sie na powtórne przejście Wiedźmina, a tu dupa ;)Pozdrawiam
Wszystkie konfiguracje z tym błędem mają jedną wspólną cechę: są cholernie mocne.Dużo Ramu, czterordzeniowy proc, najczęściej 9800x2...
 
koziek said:
Wszystkie konfiguracje z tym błędem mają jedną wspólną cechę: są cholernie mocne.Dużo Ramu, czterordzeniowy proc, najczęściej 9800x2...
Tak to prawda. Być może jest to problem ze zgodnością rozwiązań w nowszych kartach graficznych z silnikiem Wiedźmina? Doskonale rozumiem, że devi nie mogli przewidzieć wszystkich zmian jakie będą wprowadzane w technologii kart i procesorów, ale ciekawe czy jest szansa na naprawienie tych bugów w nowym patchu, albo Edycji Rozszerzonej we wrześniu?
 
qoobah said:
qoobah said:
Wszystkie konfiguracje z tym błędem mają jedną wspólną cechę: są cholernie mocne.Dużo Ramu, czterordzeniowy proc, najczęściej 9800x2...
Tak to prawda. Być może jest to problem ze zgodnością rozwiązań w nowszych kartach graficznych z silnikiem Wiedźmina? Doskonale rozumiem, że devi nie mogli przewidzieć wszystkich zmian jakie będą wprowadzane w technologii kart i procesorów, ale ciekawe czy jest szansa na naprawienie tych bugów w nowym patchu, albo Edycji Rozszerzonej we wrześniu?
Postaram się wywiedzieć :)
 
Wspólnym elementem "błędnych" zestawów jest karta 9800GX2. Może po prostu wiedźmin nie potrafi obsługiwać takiego sli?
 
Myślę że to bardzo prawdopodobne... ::)Pytanie tylko jest takie, czy wyjdzie jakiś patch który ewentualnie by to potrafił naprawić? ;D ;D ;D
 
Ja mam taki problem żę mi się pikseloza wyświetla na postaciach.Mają jakby plamki i wyglądają tak jakoś kwadratowo.Sprzęt:AMD Sempron 3000+,Radeon 9550 128mb,RAM DDR2 512mb,HDD 120GB,Windows XP Professional SP2.
 
Top Bottom