Problemy z grą - inne

+
Status
Not open for further replies.
Ostatnio ktoś miał tu problem z jedną lokacją, pozostałe były ok a na tej jednej działy się cuda - przyczyną był jakiś błąd w save-ie... Możesz spróbować odpalić na jakimś starszym i dojść do tego momentu jeszcze raz.Daj znać jak wyniki.Miłego dnia
 
Witam Co do klucza i numeru wersji - gdzie znajdę taka informacje.Ponieważ na opakowaniu gry nigdzie naie ma takiej informacji.Gra jest w Pakiecie czyli Gra, Sciezka Dzwiekowa, Dodatki + Mapa Swiata i Opowiadania Sapkowskiego.Problem Gra mi sie zacina w momenie Filmu ROzdziału II jak Geraldspotyka w Wiezieniu Magistra i wymieniaja kilka kośliwych zdań.Komputer nic nie robi nie ma mozliwosci wyjscia do panelu tylo trzeba zresetować komputer.
 
Przepraszam jezeli jest to powtorzony problem jak cos to mnei odeslijcie ale szukalem po forum to znalazlem tylko w jezykuangielskim a i tak nie bylo zbyt dobrze wytlumaczone otoz : Mam Windows XP SP2, Karte graficzna gefroce go 7200, 2gb ramu. Wyskakuje mi problem tego typu= (przy instalacji) ------->e:\\setup.exe is not a valid win32 application-------->Jezeli chodzi o wylaczanie wszystkch zbednych programow to wydaje mi sie ze powyalczalem wszystkie i dzieje sie dalej to samo (bylo to zalecenie z forum diablo II )Bardzo prosze o pomoc i przepraszam jeszcze raz jezeli taki temat juz byl Pozdrawiam Jagang
 
Witam!Mam problem z logowaniem się, nie wiem czy to problem natury technicznej, czy też coś jest nie tak z moim kontem... Otóż na forum mogę się logować normalnie, ale do samej gry już nie... Dziś rano chciałem się zalogować w grze, ale cały czas wyskakiwało, że hasło jest nieprawdłowe... Więc sobie pomyślałem, że musiałem coś źle z hasłem podać, bo ja miałem opcję logowania stałego... Ale nic dałem zmień hasło, przyszedł link, wprowadziłem nowe hasło... i nic! Potem było już kilka kolejnych prób (za każdym razem inne hasło prubowałem wstawić), ale nie dało to rezultatów... Nie wiem, czy to właściwe miejsce na takie pytanie, ale nie znam za dobrze forum tej gry... Grałem w nią jeszcze jak byłą wersją alfa, a od wczoraj gram już na beta, ale niestety wyżej wymieniony problem psuje frajdę z gry :(
 
1. Nie ten dział, poszukaj TU lub TU2. Wątpię abyś grał w wersję alfa - liczba osob w nią grająca była wyjątkowo bardzo ograniczona. :whistle:3. Testy wersji beta zakończono w dniu 09.07, to w co teraz grasz to wersja finalna. :beer:4. Wydaje mi się, że Ilona już cie przekierowywała w założonym przez ciebie temacie do odpowiedniego działu, więc po co w dwuch różnych miejscach umieszczasz identyczne posty :dead:
 
Chodzi mi oto że jak gram kamerą za ramienia to pokazuje mi się myszka ta co jest przy innych kamerach a nie powinno jej być
 
rafael0000pl said:
jak w temacie gdy włączam grę na zapisanym wcześniej miejscu i ogólnie w cena neutralność i od nowa też tak jest ja gram na kamerze za ramienia nie chodzę myszką tylko w s a d a problem jest że myszka mi się pokazuje jest taka rękawiczka przekreślona jak przy ładowaniu i problem w tym że nie mogę tego wyłączyć a nie lubię grać inną kamera gdy ruszam myszką zęby zmienić widoczność w prawo w lewo czy w górę czy w dół to nie idzie bo myszka ciągle wraca do kropki która jest na ekranie w tej kamerze nie mogę POMOCY
Zmodyfikuj swojego posta bo ciężko Cię zrozumieć.Używaj interpunkcji,przecinki itp.Wtedy ktoś Ci szybciej pomoże.Jak ja twój problem przeczytałem to nic z niego nie zrozumiałem.Tak jak napisałem użyj interpunkcji. ;)A ten wątek powinieneś umieścić w dziale Wiedźmin-Gra. :)
 
rafael0000pl said:
Chodzi mi oto że jak gram kamerą za ramienia to pokazuje mi się myszka ta co jest przy innych kamerach a nie powinno jej być
Przeniosłam do właściwego działu. I witam na forum :)
 
rafael0000pl said:
Chodzi mi oto że jak gram kamerą za ramienia to pokazuje mi się myszka ta co jest przy innych kamerach a nie powinno jej być
Bardzo dziwna sprawa.Powinna być jedynie taka kropeczka (cel).Ja w Cenie miałem normalnie.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom