Problemy z grą - inne

+
Status
Not open for further replies.
rafael0000pl said:
Wiem ale ja też miałem te kropeczkę ale teraz mam kropeczkę i rękawice
A moze gdybyś jeszcze raz ściągnął patch,może pomóc.Jeżeli nie to jeszcze pozostaje reinstal Wiedźmina. :)
 
niestety nie pomogło usunąłem wiedźmina i zainstalowałem go z powrotem i nic nie dało nadal jest ta kropa i ta łapa przekreślona POMOCY ??? ??? ???
 
Ja to teraz w sumie powróciłem do wiedźmina bo nie grałem już ponad 3 miesiące. Pamiętam że kiedyś jakiś patch instalowałem ale nie pamiętam jaki. Wydaje mi się że wyszły nowe.Czy patch 1.3.0.1198 zawiera w sobie wszystkie poprzednie patche ? Jestem w III akcie, nie będzie problemu jesli go zainstaluje ?Czemu gra wywala mnie czasami do windowsa ?
 
Grizzly said:
Ja to teraz w sumie powróciłem do wiedźmina bo nie grałem już ponad 3 miesiące. Pamiętam że kiedyś jakiś patch instalowałem ale nie pamiętam jaki. Wydaje mi się że wyszły nowe.Czy patch 1.3.0.1198 zawiera w sobie wszystkie poprzednie patche ? Jestem w III akcie, nie będzie problemu jesli go zainstaluje ?
Po co w dwuch tematach pytasz o to samo ???
Czemu gra wywala mnie czasami do windowsa ?
Ten typ tak ma. Nie jesteś sam z tym problemem. Ma na to wpływ zapewne zarówno konfiguracja sprzętu jak i systemu, ale jak temu na 100% zarradzić nie wie nikt.
 
Witam wszystkich:) Gram na poziomie średnim.Otoz mialem problem z saveami. Komp mi się zawieśił i znikly mi niektóre save,y. Zmuszony bylem sie cofnąć i znów walczyc z bestią. Ale gdy włączyłem kompa na drugi dzień znowu miałem savey z Wyzimy klasztornej. No i gram na nich do dziś. Teraz własnie jestem w miejscu las na bagnach i mam zaprowadzic dziadka do świątyni. Ale dostaje bęcki od utopców jedna gromade wykoncze ale z druga przegrywam. Sprawdziłem status bohatera, i mam tylko jedną kropke WIEDŻMIN UCZEŃ. Wydaje mi sie że przez te savy straciłem pkt. doświadczenia. Jak to jest u was? Moze ktos napisac jaki mniej wiecej status powinienem miec w tej fazie gry? Dodam ze starałem sie wykonywac wszystkie questy jakie były bilem sie na piesci itd. Help me please:D
 
JA gdy instaluje sobie demko wyskakuje po istalacji gdy uruchamiam brak biblioteki "tej i tej" to ja pobrałem ją z neta i dalej mam tan sam problem.
 
Mam patch 1.3 i teoretycznie Wiedźmin powinien nie wysypywać się, ale robi to dość często. Posiadam notebooka Lenovo Thinkpad T61P z prockiem Intel Core 2 Duo T9300, 4 GB Ramu, kartą Nvidia Quadro FX 570 M i Windows XP z najnowszymi uaktualnieniami. Ekran robi się zupełnie czarny, lub zasłaniają go źle wyrenderowane tekstury, przestaje w większości wypadków reagować klawiatura i pomaga tylko twardy reset - dialogi, czy muzyka są odtwarzane nadal, ale na ekranie nic nie widać. Średnio co godzinę gra wywala się jeden raz, ale od V aktu dochodzi do nawet więcej niż czterech wykrzaczeń się gry w ciągu godziny. Za każdym razem po ponownym uruchomieniu XP pojawia się komunikat o przywróceniu stanu systemu po poważnym błędzie. WTF? To ma być wieczna wersja beta czy jak? Jest na ten problem jakiś sposób? Próbowałem zmniejszać detale, kombinowałem z opcjami i NIC się nie zmieniło. Trzeci raz gry w Wiedźmina bez dodatkowych łatek, lub porady jak pozbyć się tego problemu, nie zaryzykuję.
 
1. Lenovo :dead:2.
Mam patch 1.3 i teoretycznie Wiedźmin powinien nie wysypywać się
Tego nikt nigdy nie twierdził - w zależności od konfiguracji komputera miała być zmniejszona częstotliwość wywalania z gry.3. Objawy wskazują, że twoja karta graficzna wymięka przy Wiedźminie.
 
Ad1. Kwestia upodobań.Ad3. Wątpię, w testach wydajnościowych wypada wielokrotnie lepiej od GForce 8600 M GT, co przesądziło ostatecznie o wyborze tego lapka. Z innymi nowymi tytułami nie mam żadnych problemów. O zmniejszaniu detali wspominałem, nie?
 
Raider666 said:
Ad1. Kwestia upodobań.
Moja firma ciągnie na ich sprzęcie - prywatnie omijam szerokim łukiem.
Ad3. Wątpię, w testach wydajnościowych wypada wielokrotnie lepiej od GForce 8600 M GT, co przesądziło ostatecznie o wyborze tego lapka. Z innymi nowymi tytułami nie mam żadnych problemów. O zmniejszaniu detali wspominałem, nie?
Testy, testami - ja tylko stwierdzam, na co wskazują objawy. Proponuję tylko jeszcze sterowniki zaktualizować.
 
A ja mam takie pytanko_Opisze ktoś gdzie dokładnie w II akcie można dostać ten miecz Harvall?Już niedługo moje 2 podejście do gry (gdy dojdzie Patch ER) i chciałbym wiedzieć gdzie jest ten miecz, bo teraz zamierzam przejść grę na 110% z wszystkimi dodatkowymi zadaniami i dostępnymi mieczami.
 
qunik93 said:
A ja mam takie pytanko_Opisze ktoś gdzie dokładnie w II akcie można dostać ten miecz Harvall?Już niedługo moje 2 podejście do gry (gdy dojdzie Patch ER) i chciałbym wiedzieć gdzie jest ten miecz, bo teraz zamierzam przejść grę na 110% z wszystkimi dodatkowymi zadaniami i dostępnymi mieczami.
No to jest wyjątkowy problem technologiczny :wall:poszukaj tu:AKT IIi tu:Miecze dostępne w grze
 
a ja mam natomiast inny problem... już po walce z Magistrem jest filmik... w momencie kiedy Magister strzela z kuszy w lustro/szafe (nie wiem dokladnie co to) wczytuje mi nowy poziom "baze salamandry" i po zakonczeniu wczytywania mam czarny obraz... slysze bicie serca Geralta i dzwieki srodowiskowe nic wiecej... gra nie reaguje na zaden klawisz :( pomocy :(
 
core 2 duo 6300 - 1,86 x 22 gb ramgeforce 8600 gt - 256mbprobowalem na wersji bez zadnych patchow i na 1.1 i na 1.2... na wszystkich to samo... zmienialem tez ustawienia grafiki i tez nic :(
 
Witam,Błąd tyczy się głównie sterowników do karty GF 8800GT, opis poniżej.Konfig:Windows XP Professional (5.1, Build 2600) Service Pack 2 ENG oraz SP3 ( błąd na obu SP )Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E8200 @ 2.66GHz (2 CPUs)3582MB RAM ( 2x2GB DC @ 800Mhz )Palit NVIDIA GeForce 8800 GT - 1024.0 MBSound Blaster Audigy SEMonitor Samsung 226BW : 22", res:1650x1050Komputer nie był podkręcany.Opis błedu:W moim przypadku błąd pojawiał się podczas gry w kościanego pokera. Otóż w momencie kiedy miałem wygrać grę, kiedy ostatnia z kości zatrzymywała się komputer się wyłączał. Dźwięk się zapętlał, na monitorze pojawiał się monit o braku sygnału. Jedyne co można było zrobić to reset z obudowy.W poniedziałek 08.09.2008 otrzymałem odpowiedź z działu pomocy technicznej z gram.pl ( szybciutko w ciągu 20 minut :) ), odpowiedź typu kopiuj/wklej a w środku przeinstaluj wszystkie stery na najnowsze i gre w trybie czystego bootowania. Nadmienię tylko, że stery miałem najnowsze a i gre przeinstalowywałem wcześniej ;) Oczywiście nic się nie zmieniło bo nie mogło.Postanowiłem zobaczyć co na to producent mojej karty Palit. I oto co znalazłem na stronie ze sterownikami do mojego 8800GT:
There is some error at NVidia driver version 177.79 and 177.83. Please download suitable driver from Palit Download Service.
I na dole linki do wersji 169.32.Co prawda miałem ten sam problem z wersją 175.16+ a nie tylko 177.79 i 177.83.Aktualnie na sterownikach 169.xx problem nie występuje.Pozdrawiam,GollumZ
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom