Problemy z grą - instalacja i uruchomienie podstawowej gry oraz patcha 1.4 [ER]

+
Drugi raz właśnie robię. Tym razem dla próby odpaliłem wersję 1.0 i ... również nie spełniam minimalnych wymagań. Załamka.Albo już są jakieś błędne wpisy w rejestrze i uninstall ich nie wywalił albo problem tkwi gdzie indziej.Zmieniałem wielkość pliku wymiany, tera instaluję najnowszego DirectX'a 10.
 
...aktualizacji-SP3 winxp...
Voice said:
Drugi raz właśnie robię. Tym razem dla próby odpaliłem wersję 1.0 i ... również nie spełniam minimalnych wymagań. Załamka.Albo już są jakieś błędne wpisy w rejestrze i uninstall ich nie wywalił albo problem tkwi gdzie indziej.Zmieniałem wielkość pliku wymiany, tera instaluję najnowszego DirectX'a 10.
To jaki system w końcu masz bo jak wcześniej wyczytałem to XP a na ten system nie ma Dx10. Jeśli reinstal nie pomógł to wejdź w rejestr HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\CD Projekt Red(skasuj ten rejestr) i zainstaluj na nowo grę. A jeśli to nie pomorze to sprawdź swoją wersje gry u np kolegi.
 
a ja mam taki oto problem że po prze klikaniu wszystkiego (LICENCJA / README itp.) i kiedy już już ma mi się pojawić upragniony paseczek instalacyjny pojawia mi się jakiś błąd po czym następuje zakończenie instalacji i wyświetlenie prześlicznego komunikatu że "instalacja składników redystrybucyjnych zakończyła się niepowodzeniem" .... co zrobić???
 
bart-2pl said:
a ja mam taki oto problem że po prze klikaniu wszystkiego (LICENCJA / README itp.) i kiedy już już ma mi się pojawić upragniony paseczek instalacyjny pojawia mi się jakiś błąd po czym następuje zakończenie instalacji i wyświetlenie prześlicznego komunikatu że "instalacja składników redystrybucyjnych zakończyła się niepowodzeniem" .... co zrobić???
Dać screena z okienkiem błędu.
 
hehe ... wiecie głupi trochę ale odpowiedź na moje pytanie jest na pierwszej stronie ... heh .... tak to jest jak się najpierw pisze a później patrzy .. sry za kłopot :D
 
Witam !Podczas instalacji wyskakuje mi błąd:Składnik: DataGrupa pliku: DataPlik: E\data2.cabBłąd: Błąd danych (CRC)Gra jest oryginalna więc nie wiem skąd ten problem. Proszę o szybką pomoc. Z góry dziękuję.
 
Więc nic nowego nie wymyśliłem. Odkręcenie tuneraTV nie pomogło. Jakim cudem nie spełniam minimalnych wymagań?? czyściłem programem rejestr, odświeżyłem pliki systemowe, przeinstalowałem directa, defragmentowałem dysk, bawiłem się wielkością pliku wymiany....może tu tkwi problem...jak byście ustawili taki plik wymiany? Mam 4GB RAM, ustawić ręcznie jakąś wartość czy zostawić wielkość automatyczną?
 
Voice said:
Więc nic nowego nie wymyśliłem. Odkręcenie tuneraTV nie pomogło. Jakim cudem nie spełniam minimalnych wymagań?? czyściłem programem rejestr, odświeżyłem pliki systemowe, przeinstalowałem directa, defragmentowałem dysk, bawiłem się wielkością pliku wymiany....może tu tkwi problem...jak byście ustawili taki plik wymiany? Mam 4GB RAM, ustawić ręcznie jakąś wartość czy zostawić wielkość automatyczną?
Raczej automatyczną. Hmm.. może odepnij karte i podepnij po inne gniazdo PCI-E/AGP(jeśli posiadasz. Albo odepnij kartę włóż od nowa.
 
Voice said:
może tu tkwi problem...jak byście ustawili taki plik wymiany? Mam 4GB RAM, ustawić ręcznie jakąś wartość czy zostawić wielkość automatyczną?
A ile masz wolnego miejsca na dyskach/partycjach ???
 
Grę za każdym razem instaluję na C i jest tam ok 15Gb wolnego (na 50 Gb możliwych). Jedną z 2 partycji rozszerzonych mam zawaloną na maxa ale to chyba nie ma wpływu.
 
Mam takie pytanie otóż mam llaptopa z takimi parametrami:AMD Turion X2 64 TL-58 1,9 GHzRam 2048 667MHzgrafika ATI Radeon Mobility 2400system to Vista busines x64 SP1 z wszystkimi uaktualnieniamisterowniki do grafiki 8.11 wiec najnowszea przy próbie odpalenia gry wywala mi że Minimalne wymagania nie zostały spełnione :/O co może chodzić ?? Vista x64?? Na stronce www.systemrequirementslab.com wszystko było PASS nawet w rekomendowanychCzy można to jakoś ominąć w sensie wymusić start bez sprawdzenia sprzętu??Dodam tylko że jest to nowo kupiona edycja rozszerzona.
 
Voice said:
Grę za każdym razem instaluję na C i jest tam ok 15Gb wolnego (na 50 Gb możliwych). Jedną z 2 partycji rozszerzonych mam zawaloną na maxa ale to chyba nie ma wpływu.
Ustaw plik wymiany na tej wolniejszej partycji, ale tak, by jego rpzmiar nie przekroczył wolnego miejsca na partycji.---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Voice said:
Mam takie pytanie otóż mam llaptopa z takimi parametrami:Czy można to jakoś ominąć w sensie wymusić start bez sprawdzenia sprzętu??Dodam tylko że jest to nowo kupiona edycja rozszerzona.
Kiedyś (przy v. 1.2) była taka możliwość :
Voice said:
Voice said:
Super, będzie się w święta lepiej grało. Ciekawi mnie tylko że było dość głośno na polskim i nie tylko forum na temat problemu z wyskakującą informacją o nie spełnianiu wymagań minimalnych, a nie widzę tego w liście zmian. Ale może to dlatego że właściwie jest to lista "ważniejszych" "poprawek" a usunięcie procedury sprawdzania konfiguracji nie jest ani poprawką błędu, ani nie musi być "ważniejszą".
Nie wiem czy jest to na liscie, ale patrzac w kod - mozna odpalic gre z parametrem -dontForceMinReqs, co pominie sprawdzanie wymagan. Uzywac na wlasna odpowiedzialnosc.
 
To ja mam problema z rozszerzeniem. Kupiłem, zainstalowałem i gra nie rusza. na chwile udaje ze myśli, wskakuje czarny ekran i ciach znowu jestem na pulpicie. Bez rozszerzenia wszystko działa. Co mam zrobic zeby w koncu pograc.
 
taykun said:
To ja mam problema z rozszerzeniem. Kupiłem, zainstalowałem i gra nie rusza. na chwile udaje ze myśli, wskakuje czarny ekran i ciach znowu jestem na pulpicie. Bez rozszerzenia wszystko działa. Co mam zrobic zeby w koncu pograc.
Witaj :)GEneralnie ponownie chciałem zauważyć, że to forumgraczy w Wiedźmina, a nie wróżek ;), więc nie zaszkodziłoby podać parę szczegółów na temat konfiguracji komptera i systemu. :D
 
Sempik said:
Witam !Podczas instalacji wyskakuje mi błąd:Składnik: DataGrupa pliku: DataPlik: E\data2.cabBłąd: Błąd danych (CRC)Gra jest oryginalna więc nie wiem skąd ten problem. Proszę o szybką pomoc. Z góry dziękuję.
Mam ten sam problem.Jeżeli wolno mi wrzucićto tutaj jest screenhttp://img523.imageshack.us/my.php?image=errorua5.png
 
Top Bottom