Problemy z grą - instalacja i uruchomienie podstawowej gry oraz patcha 1.4 [ER]

+
Mam problem z nieco innej beczki... Kupilem dodatek za 20zl , oryginal zakupilem rok temu, postanowilem zaraz upgreadowac wiec przeinstalowalem gre zgodnie z poleceniem instalatora (byla 1.3) do 1.0, instalka rozszerzenia rusza i po przebrnieciu umow licencyjnych itpe, pojawia sie komunikat " prosze czekac trwa podmiana plikow gry, instalacja moze potrwac do 2 godzin (czy cos w tym stylu) " w porzadku mowie, ide na kawke, obiad itpe. Twardy dysk zaczal chrobotac dosc intensywnie ale widac musi. Wracam a tu komunikat wciaz na ekranie a komp wisi, cisza... wiec ctrl del i alt i mam napis "witcherpatch nie odpowiada"... uff wiec od nowa, odinstalowanie, instalowanie i znow to samo; twardy radosnie popiarduje, wychodze, wracam spiii, cisza, komunikat na ekranie "prosze czekac... do 2 godz"... itd, znoow nie odpowiada, prosze o rade, jutro (bo do pracy musze zaraz) sprobuje jeszcze raz... a mam pragnienie niemozebne zagrac :) pozdrowka
 
AidahodeGryf said:
Mam problem z nieco innej beczki... Kupilem dodatek za 20zl , oryginal zakupilem rok temu, postanowilem zaraz upgreadowac wiec przeinstalowalem gre zgodnie z poleceniem instalatora (byla 1.3) do 1.0, instalka rozszerzenia rusza i po przebrnieciu umow licencyjnych itpe, pojawia sie komunikat " prosze czekac trwa podmiana plikow gry, instalacja moze potrwac do 2 godzin (czy cos w tym stylu) " w porzadku mowie, ide na kawke, obiad itpe. Twardy dysk zaczal chrobotac dosc intensywnie ale widac musi. Wracam a tu komunikat wciaz na ekranie a komp wisi, cisza... wiec ctrl del i alt i mam napis "witcherpatch nie odpowiada"... uff wiec od nowa, odinstalowanie, instalowanie i znow to samo; twardy radosnie popiarduje, wychodze, wracam spiii, cisza, komunikat na ekranie "prosze czekac... do 2 godz"... itd, znoow nie odpowiada, prosze o rade, jutro (bo do pracy musze zaraz) sprobuje jeszcze raz... a mam pragnienie niemozebne zagrac :) pozdrowka
Tak to bywa, że Wiesiek podczas patchowania nie odpowiada - nie ma w tym nic dziwnego, a swój czas (do tych 2 godz.) wyczekać niestety musisz...
 
witam. Mam taki jeden problem. A mianowicie mam wszystkie pliki potrzebne do instalacji wiedzmina update. W instrukcji pisze zeby spakowac wszytkie pliki do jednego folderu, kliknąć na fix i ma się pojawic folder patch14 on mi sie pojawie tylko ze w nim powinna być instalka a ja jej nie mam folder jest pusty.Moge wiedziec dlaczego tak jest i jak to rozwiązac.Prosze o szybka odpowiedz i pozdrawiam
 
Dzis probowalem zainstalowac EE i natknalem sie na blad.Po zainstalowaniu Wiedzmina na czysto i uruchomieniu TWEE_Upgrade pojawialo sie okienko "Instalowanie skladownikow rozszerzalnych" a potem wyskakiwal blad "Brak polaczenia z Internetem".Podczas szperania po forum natknalem sie na informacje ze logi instalatora sa w C:\Documents and Settings\%USER%\Ustawienia lokalne\Temp i znalazlem tam informacje o niemoznosci pobrania .NET Framework 3.0.Upewnilem sie, ze trzeba zainstalowac 3.0, a nie 3.0SP1 albo 3.5, sprawdzilem, ze nie mozna pobrac bo domena download.microsoft.com lezy i w googlach poszukalem pliku "dotnetfx3.exe" (nie dotnetfx3setup.exe bo ten jest instalatorem sieciowym i tez nie zadziala bo domena download.microsoft.com lezy). Plik ma jakies 50.3 mb, instalujesz go a potem juz TWEE_Upgrade rusza ladnie.Pozdrawiam
 
Wallace said:
Cierpliwości młody Padawanie. A dokładniej jakieś 2h cierpliwości ;)
cierpliwość moja się skończyła dlatego też postanowiłem napisaćotóż próbowałem już chyba wszystkiego co było wcześniej doradzane ale nie pomaga(wyrzucenie antywira, wyłączony firewall, wszystkie aktualizacje pobrane, patch odpalany w trybie awaryjnym itp)od samego początku proces wygląda tak, jakby w ogóle się nie rozpoczynał (jak widać powyżej na screenie zatrzymuje się on w oknie sprawdzającym rejestrację gry i tak tkwi całe noce i dnie...ile to już nocy nie pamiętam:)owszem,według komunikatu instalacja rzekomo przebiega, ani razu nie pojawiły się jednak okna jakie widziałem tu u innych użytkowników (typu potwierdź rejestrację gry itp...)wołam więc o pomoc po raz kolejny :wall:
 
Panowie udalo mi sie zainstalowac patcha 1.4 bez wiekszych problemów.Wiedzmin podoba mi sie teraz bardziej niz przedtem.Ma fajny wyglad i wogule.I mam do was pytanie gdz mam wpakowac sciagniete przygody??
 
kubikaw said:
Panowie udalo mi sie zainstalowac patcha 1.4 bez wiekszych problemów.Wiedzmin podoba mi sie teraz bardziej niz przedtem.Ma fajny wyglad i wogule.I mam do was pytanie gdz mam wpakowac sciagniete przygody??
Oficjalne czy nieoficjalne?Oficjalne to tam gzie masz plik z update(przynajmniej ja je tam mam)Nieoficjalne to wg instrukcji.
 
Koledzy wciąż mam problem nie wiem gdzie rozpakowac nowe przygody. Dawalem juz chyba wszedzie do folderu z update tam gdzie mam zainstalowanego wiedzmina juz nie wiem gdzie mam to dac, a moze to trzeba jakos właczyc w opsjach.Prosze o pomoc!!!
 
Ja mam problem w tym ze juz zarejestrowalem gre bo jest to wymagane, tylko u kolegi I chce sobie w instalowac edycje rozszerzona u siebie na kompie a ten mi pisze ze mam zarejestrowac gre!!!!! Co ja mam w takim razie zrobic???
 
Witam.... nie dawno zarejestrowałem sie na Forum i pisze do was z takim problemem....................: Zainstalowałem gre wrzuciłem cracka i chce odpalic... a Tu problem, Pojawia sie taki komunikat "Nie znaleziono punktu wejscia procedury_BinkSetVolume@12 w bibliotece binkw32.dll." Co mam zrobic w tej sytuacji?? POMOZCIE....Z gory Serdecznie Dziekuje :)
 
bulek06 said:
Witam.... nie dawno zarejestrowałem sie na Forum i pisze do was z takim problemem....................: Zainstalowałem gre wrzuciłem cracka i chce odpalic... a Tu problem, Pojawia sie taki komunikat "Nie znaleziono punktu wejscia procedury_BinkSetVolume@12 w bibliotece binkw32.dll." Co mam zrobic w tej sytuacji?? POMOZCIE....Z gory Serdecznie Dziekuje :)
To źle bo to oficjalne forum, a ty masz PIRATA!!! Nawet się nie pytaj o jakiekolwiek rzeczy związane z piratami!!!
 
bulek06 said:
Witam.... nie dawno zarejestrowałem sie na Forum i pisze do was z takim problemem....................: Zainstalowałem gre wrzuciłem cracka i chce odpalic... a Tu problem, Pojawia sie taki komunikat "Nie znaleziono punktu wejscia procedury_BinkSetVolume@12 w bibliotece binkw32.dll." Co mam zrobic w tej sytuacji?? POMOZCIE....Z gory Serdecznie Dziekuje :)
Witam, posiadanie, jak i przyznawanie się do posiadania nielegalnej kopii gry Wiedźmin jest naruszeniem regulaminu tego forum. Ban permanentny. Proszę kupić oryginał.Swoją drogą, trzeba mieć tupet, by na oficjalnym forum przyznawać się do posiadania nielegalnej kopii gry, i jeszcze się śmiać z tego...Dziękuję za uwagę.
 
Pozwole sobie opowiedziec o moich bojach z ER. Moze komus sie przyda, jesli juz ktos takiego przypadku nie opisal. Poczatkowo ER nie chiala sie instalowac, ale po pelnej reinstalce systemu poszlo gladko. Przeszedlem 1sza nowa przygode, zaczalem druga, komp nagle zrobil wrrr i sie zawiesil. Po restarcie Wiedzmin nie chcial sie uruchomic, tzn odpalal, wchodzilo intro, dalo sie rozpoczac nowa przygode, ale przy probie zapisu lub odczytu sevow wywalal sie. Kombinowalem, reinstalowalem wszystko, lacznie z systemem, instalowalem nowe ster, directy etc... ciagle to samo. Po ostatniej reinstalce zauwazylem, ze ostatni seve ma dziwna nazwe: "0000123 - costam - 024", pozostale sa wedlug schematu "0000123 - costam - 123". Po skasowaniu wadliwego pliku wszystko dziala oki. Jeden zle nagrany seve wywalal cala gre :(
 
To nawet nie jest smieszne... Zatrwazajacy jest poziom chocby inteligencji jak widac przecietnego przecietniaka, tak wiec lozenie lopata do gowy prawidel chybi celu, choc pomysl z dowolnym uzyciem lopaty w sprawie wspomnianej glowy jest kuszacy... :) Boze widzisz i nie grzmisz...
 
Aidaho, Twoje zdanie, jakkolwiek masz do niego prawo, jest jednak niemile przez nas widzianym odbieganiem od tematu ;>
 
Top Bottom