Problemy z grą - instalacja i uruchomienie podstawowej gry oraz patcha 1.4 [ER]

+
Aalaron said:
Aalaron said:
jak mój brachol chce zagrać w wesele to coś tam pisze że sie nie da :'( :'( :'( :'( :'( myślę :hmmm: :hmmm: :hmmm:ale nie wiem o co chodzi[shadow=red,left]ktoś wie czemu[/shadow]
W imieniu wszystkich chcących pomóc proszę o screen z okienkiem błędu.
I ograniczenie emot :p
 
Vattghern said:
Vattghern said:
Vattghern said:
jak mój brachol chce zagrać w wesele to coś tam pisze że sie nie da :'( :'( :'( :'( :'( myślę :hmmm: :hmmm: :hmmm:ale nie wiem o co chodzi[shadow=red,left]ktoś wie czemu[/shadow]
W imieniu wszystkich chcących pomóc proszę o screen z okienkiem błędu.
I ograniczenie emot :p
A ładnie to tak zabierać chleb moderatorom? :p
 
Podczas uruchomiania gry wyskakuje mi taki komunikat :
nie mam pojęcia co robić ;/
Wallace said:
Spróbuj odinstalować wszystkie programy emulujące. Deamon Tools, albo Alcohol.
Dzięki pomogło :)
 
mi wyskakuje bład przy instalacji : "Bład transferu składnika Składnik:CZE Grupa pliku J:/data5.cab Bład:Bład danych (CRC)" czy to uszkodzona płyta ?prosze o pomoc!
 
Witam, czy coś można poradzić w przypadku pogryzienia płyty przez psa ? Mam cały kompletny oryginał, ale moja Gi-Layla pogryzła akurat tą najważniejszą płytę, czy może można jakoś dostać kopię oryginału ?Ryszard :(
 
WitamMam dość dziwny kłopot z edycją rozszerzoną - podstawkę Wiedźmina mam zainstalowaną na laptopie i nie jest zarejestrowana. Uaktualnienie do rozszerzenia zainstalowało się bez żadnego problemu,ale gdy odpalam grę w ogóle nie ma dźwięku... :-\Czy to kwestia rejestracji czy raczej nienajświeższych sterowników?Bardzo proszę o pomoc!
 
BudyniowySmok said:
Najpierw najlepiej zarejestruj grę, inaczej możesz mieć kłopot z wiarygodnością...
Jest zarejestrowana, już wiem, że opcja jest taka że mogę skorzystać z dożywotniej gwarancji, ale to kosztuje a przede wszystkim najpierw należy wysłać a potem czeka się 2 tygodnie, a ja mam cały grudzień wolny i NIE MOGĘ GRAĆ !!!
 
ryszardpe said:
Jest zarejestrowana, już wiem, że opcja jest taka że mogę skorzystać z dożywotniej gwarancji, ale to kosztuje a przede wszystkim najpierw należy wysłać a potem czeka się 2 tygodnie, a ja mam cały grudzień wolny i NIE MOGĘ GRAĆ !!!
Hmmm nie jestem pewien ale czy przypadkiem jak się ma patcha 1.4 to nie trzeba mieć płyty w napędzie?
 
Libious said:
WitamMam dość dziwny kłopot z edycją rozszerzoną - podstawkę Wiedźmina mam zainstalowaną na laptopie i nie jest zarejestrowana. Uaktualnienie do rozszerzenia zainstalowało się bez żadnego problemu,ale gdy odpalam grę w ogóle nie ma dźwięku... :-\Czy to kwestia rejestracji czy raczej nienajświeższych sterowników?Bardzo proszę o pomoc!
To pytanie pasuje raczej do tego tematu: http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=2597.msg445858#newAle spróbuj poszperać w ustawieniach dźwięku (wyłącz EAX), może coś da.
 
Witammam problem z grą nie chce się ona włączyć . Na początku pisało coś o uprawnieniach administratorateraz jest coś takiegoThe disc could not be found. Would you like to activate "THE WITCHER ENHANCED" now? Retry Activation Abortjak dam Retry to się włącza to samo od początku jak dam Activation to chce żebym podał numer seryjny . to nie numer do rejstracji bo juz sprawdzałem i jest za długi.a jak dam Abort to sie to wyłacza .bardzo prosze o pomoc. zaglądam tu codziennie
 
LoneWoof Jestes wielki, nareszcie dziala!!! P.S.Dziala, ale do restartu kompa. Potem trzeba znowu na max i restart. Na min i dziala.
 
Witam, i jak udalo sie komus rozwiazac problem z offsetem 003f3df4 ? Wg mnie tworcy troche polecieli po bandzie z tym updatem... Mam oryginal ktory w momencie kupna byl zabugowany tak ze nie powinien wyjsc do sprzedazy.. teraz kupilem uaktualnienie do wersji rozszerzonej i po instalacji wywala jakies dziwne bledy.. Wg mnie troche dziwna taktyka z ich strony :)Moj problem objawia sie czarnym kwadratem i kawalkiem innego okna po lewej stronie (tak jak pokazywaliscie na poprzednich screenach), niestety gra sie wysupuje i nie daje rady jej uruchomic... Moze jakas podpowiedz? :)pozdrawiam!!
 
Słuchajcie wczoraj dostałem pod choinkę grę Wiedźmin Edycja Rozszerzona. Wszystko super się zainstalowało, wkładam płytę z czarnego pudełka wiedźmina, 10 sekund mija i wyskakuje mi błąd. Kolejna rzecz, myślałem że po ponownym zainstalowaniu gry będzie działać, niestety nie!! Płytę z czarnego pudełka komp czyta tylko raz, po zainstalowaniu gry. Pózniej gdy płytke wysuwam, i drugi raz wsuwam, już nic NIE CZYTA. W czasie instalacji gry, proszono mnie tylko o włożenie płyty z materiałami dodadkowymi. Oddać grę do reklamacji?? ;/
 
siema . dostałem pod choinkę wiedźmina edycja rozszerzona zainstalowałem wszystko , zarejestrowałem i klikam uruchom grę , pokazuje się te menu wiec klikam "uruchom grę" i nic przez kilka sekund myśli a potem kończy i dupa nie uruchamia się , na pudełku pisze że trzeba mieć service pack 2 do windowsa xp a ja go nie mam czy to jest problem muszę go zainstalować by gra się otworzyła??? proszę o odp
 
rybaskejt said:
siema . dostałem pod choinkę wiedźmina edycja rozszerzona zainstalowałem wszystko , zarejestrowałem i klikam uruchom grę , pokazuje się te menu wiec klikam "uruchom grę" i nic przez kilka sekund myśli a potem kończy i dupa nie uruchamia się , na pudełku pisze że trzeba mieć service pack 2 do windowsa xp a ja go nie mam czy to jest problem muszę go zainstalować by gra się otworzyła??? proszę o odp
Skoro jest w wymaganiach, to wypadałoby go zainstalować :) Możliwe, że jest to związane z twoim problemem.
 
Ja mam tez maŁy problem bo po zainstalowaniu gry uruchamiam gre i wyskakuje mi taki problem please insert the correct cd-rom,selekt ok and restart aplication
 
etiopia12 said:
JA MAM TEZ MAŁY PROBLEM BO PO ZAINSTALOWANIU GRY URUCHAMIAM GRE I WYSKAKUJE MI TAKI PROBLEM PLEASE INSERT THE CORRECT CD-ROM,SELEKT OK AND RESTART APLICATION
Spróbuj odpalić grę przez Mój komputer/Stacja dysków. Ewentualnie włóż płytę jeszcze raz. Też mi się to zdarzało i takie rozwiązanie pomagało ;)Aa, sprawdź też czy na pewno wkładasz płytę z grą ;)I przy okazji - mniej Caps Locka, no i grę zarejestruj, warto :)
 
Top Bottom