Problemy z grą - instalacja i uruchomienie podstawowej gry oraz patcha 1.4 [ER]

+
maciora1 said:
Ja mam problem w tym ze juz zarejestrowalem gre bo jest to wymagane, tylko u kolegi I chce sobie w instalowac edycje rozszerzona u siebie na kompie a ten mi pisze ze mam zarejestrowac gre!!!!! Co ja mam w takim razie zrobic???
Zdaje mi się, ze muszisz zarejstrowac i zainstalowac gre na jednym komputerze.
 
Witam,mam problem z uruchomieniem gry, otóż gdy płyta jest w napędzie wyskakuje mi komunikat aby włożyć dysk, czy może być to wina wirtualnych zainstalowanych na maszynie? Nie da się nic zrobić nie usuwając/ukrywając ich?Pozdrawiam.
 
saif3r said:
Witam,mam problem z uruchomieniem gry, otóż gdy płyta jest w napędzie wyskakuje mi komunikat aby włożyć dysk, czy może być to wina wirtualnych zainstalowanych na maszynie? Nie da się nic zrobić nie usuwając/ukrywając ich?Pozdrawiam.
Odinstaluj demona [size=10pt]Uprzedzając następnego posta dublującego istniejące - polecam ten wątek. Iwona.[/size]
 
A&WEaZ$W#7$^$#^ZW = dlugie przeklenstwoten problem z transferem plikow i bladem katastrofalnym ..........a wiec bylo tak ............. na poczatku udalo mi sie odpalic install ... wpisalem dane konta i haslo i kazalo mi czekac 2 h niestety musialem wylaczyc komp .... i teraz po reinstallce wiedzmina probuje jeszcze raz zrobic install ER ............. iiiii jest ten blad nic nie dziala ........(sorka ale mialem japonski w jezykach ustawiony)
 
Kupiłem ostatnio Update do edycji rozszerzonej. Nie mogę go jednak zainstalować. Po włożeniu płyty i uruchomieniu instalacji pojawia się komunikatL:Składnik: NotCensoredGrupa pliku:plik:Błąd: Katastrofalny błądPo czym instalacja się przerywa i dupa. Co mam zrobić?
 
Holnar said:
Kupiłem ostatnio Update do edycji rozszerzonej. Nie mogę go jednak zainstalować. Po włożeniu płyty i uruchomieniu instalacji pojawia się komunikatL:Składnik: NotCensoredGrupa pliku:plik:Błąd:
 
Witam, ja miałem problem z Patchem 1.4 i zdecydowałem się odinstalować całą grę i zainstalować ją ponownie, ale na Patchu 1.3. Usunąłem grę z Panelu Sterowania i resztki plików, które pozostały w folderze z grą. Włączyłem instalację a tu zamiast normalnej instalacji wyskakuje mi okienko z pytaniem czy odinstalować grę, myślę sobie 'przecież to już zrobiłem', ale klikam 'tak', gra niby się odinstalowywuje. Włączam instalację ponownie a tu ZONK znowu to samo. Próbowałem już chyba wszystkich sposobów i włączałem instalkę już chyba z 10 razy. Czy istnieje jakikolwiek inny sposób zainstalowywania gry albo pozbycia się tego uporczywego pytania o usunięcie gry ? Będę bardzo wdzięczny za pomoc. Z góry dzięki :)
PodnekAnusi said:
PodnekAnusi said:
Witam,mam problem z uruchomieniem gry, otóż gdy płyta jest w napędzie wyskakuje mi komunikat aby włożyć dysk, czy może być to wina wirtualnych zainstalowanych na maszynie? Nie da się nic zrobić nie usuwając/ukrywając ich?Pozdrawiam.
Mialem podobne problemy, zwykle wystarczyło wyjąc i włożyć spowrotem, albo wyjąć, zrestartować i włożyć spowrotem.
Marcus Fenix, spróbowałem Twojego sposobu i usunąłem wpisy rejestrów, ale niestety cały czas wyskakuje mi pytanie o odinstalowanie gry a rejestry po każdym uruchomieniu instalacji wracają :(Edytuj posty.Elwer
 
To może skasuj rejestry gry...Otwórz aplikacje uruchom(pasek startu) wpisz regedit otwórz HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE i znajdź folder z wiedźminem i go skasuj. Folder nazywa się chyba CDproject Red
 
Jako takiego problemu z uruchomieniem nie mam... ale nie chcialam tworzyc nowego tematuProblem i moje postepowanie wygladaja tak
  • zainstalowałam swojego oryginalnego wiedźmina
  • sciagnelam 2 paczki jezykowe pl/ang
  • sciagnelam patch 1.4
  • uruchomilam TWEE_Upgrade.exe i zaznaczylam odpowiednie tiki przy wersjach jezykowych
  • instalacja zakonczyla sie powodzeniem
  • wlaczylam gre, gram, jest spoko
  • NIE DZIALAJA ANGIELSKIEJ WERSJE JEZYKOWE, ZAROWNO DLA NAPISOW JAK I DIALOGOW :( dlaczego?
Jesli ktos ma inne pomysly niz "reinstalacja" calej gry, to prosze o odp.[edit] mam SP3----[edit]Reinstalowalam wszystko w odpowiedniej kolejności i wszystko działa, widzę spokojnie napisy i ludzie tez gadaja po ang ;)Dlatego zamieszczam HOW TO jeśli ktoś tak jak ja zainstalował Djinni na końcu... myślę że to właśnie on sprawiał problem... chociaż może się mylę[size=10pt]Jak prawidłowo zainstalować djinni i nowy patch (1.4) :[/size]
  • [o]1. [size=10pt]Zainstalować Wiedźmina[/size][o]2. [size=10pt]Zainstalować 1.3 Patch (niedostępny na stronie oficjalnej, musiałam użyć google; Dobrze by było gdyby straff dodał go także na stronie)[/size][o]3. [size=10pt]Zainstalować Djinni[/size][o]4. [size=10pt]Ściągnąć TWEE_Update.exe, paczki językowe - wpakować do tego samego folderu[/size][o]5. [size=10pt]Włączyć TWEE_Update.exe[/size]
Wszystko działa mi poprawnie ;)BTW programiści mogliby coś z tym zrobić by Djinni mozna było wgrywać spokojnie po patch'u 1.4, chyba że to tylko ja mialam taki problem?
 
Hm... przeinstalowalem system i nie moge upgradowac do 1.4 :]Problem taki, ze podczas instalacji, nie wyswietla mi tego okienka do wpisania loginu i haslo do konta w celu potwierdzenia rejestracji. Any idea why ? System to XP z SP3 i frameworks zdaje sie 3.5 wersja.
 
zarejestrowalem gre instalujac od nowa wiedzmina i tam jest okienko gdzie trzeba dac sowj login i haslo to wpisuje i czekam. Az w koncu mi pisze unable to connect to the remote server czyli co mam zrobic?
 
Do podstawowej wersji (oryginał) doinstalowałem update (też oryginał). Jak do tej pory działało, to teraz wyskakuje błąd typu "Raport błędu/ czy chcesz wysłać?". Przeinstalowanie gry na nowo nie dało żadnego rezultatu. Zmieniałem rozdzielczości, ilość kolorów ale to nic. Nie wiecie może o co chodzi? Z góry dziękuję za odpowiedzi.Pozdrawiam.EDITGdy wyłączyłem firewalla oraz antywirusa, odinstalowałem i zainstalowałem grę ponownie problem zniknął.
 
Ostatnio kupiłem w sklepie Wiedźmin edycja rozszerzona. Zainstalowałem podstawę Wiedźmina i próbuję wgrać plik z płyty (rozszerzonej) TWWE_Upgrade i pojawia mi się taka karta:>SetupNew\setup.cpp (138)PAPP:pVENDOR:pGUID:$@Windows XP Service Pack 3 (2600) IE 7.0.6000.16735Nic wtedy nie mogę zrobić. Podstawa działała bez problemu, nie miałem żadnych modów więc co jest nie tak?
 
Pytanie: W przypadku błędu:Dla Windows XP:SetupNew\setup.cpp (138)PAPP:pVENDOR:pGUID:$@Windows XP Service Pack 3 (2600) Non IE/Netscape 11.0Dla Visty:SetupNew\setup.cpp (135)PAPP:pGUID$@Windows Vista Service Pack 1 (6001) IE 7.0.6001.18000O1: Patch potrzebuje około 3GB wolnego miejsca na partycji, na której została zainstalowana gra.O2: Zrestartuj komputer w trybie Bezpiecznego dostępu do Internetu i ponownie spróbuj zainstalować go ponownieO3: Patch wymaga .NET Framework 1.1, 2.0, 2.0SP1 lub 3.0 (prosimy nie instalować wersji 3.0SP1 albo 3.5 Beta. W przypadku ich instalacji trzeba usunąć wszystkie wersje .NET I zacząć proces od początku) Użytkownicy 64bit potrzebują także 2.0, 2.0SP1, 3.0Informacja: patch wymaga minimum .NET 2.0, niezależnie od systemu operacyjnego_O4: Pliki patcha muszą znajdować się w tym samym folderze i mieć takie same nazwy gdyż aplikacja umożliwiająca instalację nie pozwoli doprowadzić jej do końca w przypadku jakichkolwiek różnic. Zobaczcie http://witcher.wikia.com/wiki/1.4_patch aby dowiedzieć się więcej.
Gdybyś miał jeszcze kiedyś jakieś problemy poniżej masz kilka przydatnych tematów ;)PROBLEMY Z INSTALACJĄPROBLEMY Z REJESTRACJĄPROBLEMY Z URUCHOMIENIEM
 
Spróbuj zainstalować: http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?displaylang=pl&FamilyID=10cc340b-f857-4a14-83f5-25634c3bf043
 
Top Bottom