Problemy z grą - Windows 7

+
Gra musi być spatchowana do 1.5, aby Powrót działał prawidłowo, bo witcher.exe, w którym są nowe kursory pochodzi z tej wersji.
 
Mam problem z uruchomieniem Wieśka po reinstalu windowsa,teraz kilkam w launcher,albo też w samą grę i nic się nie pojawia.Instalowanie gry na nowo nie pomogło,dodam,że wcześniej gra normalnie działała.Windows 7 64 bit .
 
Mám problém s win 8.1. Na win XP Pro, mi zaklínač normálně běžel, ale teď mi ukazuje že nemám originální DVD. Co s tím?
 
Wiedźmin 1 nie działa po Windowsem 7...proszę pomocy

Witam
Kupiłem wiedźmina 1, aby przypomnieć sobie stare czasy. Gra owszem si ę włącza, ale po jakiejś minucie, czy dwóch się wyłącza. Nie wyświetla się żaden komunikat o błędzie. Mogę w sumie grać dalej, w odstępach minutowych. Każdy gracz wie, że takie życie top nie życie. Przewertowałem Internet w poszukiwaniu rozwiązania, ale żaden sposób nie działa. Proszę o pomoc
 
Witam
Kupiłem wiedźmina 1, aby przypomnieć sobie stare czasy. Gra owszem si ę włącza, ale po jakiejś minucie, czy dwóch się wyłącza. Nie wyświetla się żaden komunikat o błędzie. Mogę w sumie grać dalej, w odstępach minutowych. Każdy gracz wie, że takie życie top nie życie. Przewertowałem Internet w poszukiwaniu rozwiązania, ale żaden sposób nie działa. Proszę o pomoc
Jeśli oczekujesz pomocy od innych, włóż najpierw odrobinę wysiłku z własnej strony. Co przez to rozumiem? Napisanie w odpowiednim dziale (skoro masz problem techniczny, należy napisać w dziale... pomocy technicznej), skorzystanie z wyszukiwarki (odpowiedni temat już istnieje), opisanie DOKŁADNIE, co się już zrobiło.
Na przyszłość - pamiętaj o tym, to obowiązkowe.

Temat przenoszę do odpowiedniego działu, scalam i czekam na detale nt. twojego problemu, twojej konfiguracji systemowej oraz jakich już rozwiązań próbowałeś.
 
Mój komp to 4 GB ramu, GeForce 9500 GS, Athlon 2 rdzenie 4800+ - więc to nie wymagania sprzętowe. Sprawa wygląda tak, że Wiedźmin owszem się włącza, ale po minucie, dwóch się wyłącza. Sam z siebie, bez żadnego komunikatu. Po prostu waca do pulpitu, co prawda w pasku zadań jest wiedźmin i wystarcz kliknąć na niego i gram dalej, ale wiadomo że długo grać się tak nie da. Instalowałem Tages drivers dla mojej 64 bitowej wersjii windowsa 7 i nic to nie pomogło. Co prawda przez godzinę grałem zaraz po instalacjii. Ale od drugiego włączenia cały czas się wyłącza, jak to napisałem wyżej. Acha, gra świeżo kupiona, wersja 1.6.
 
Last edited:
Hm nie przypominam sobie aby Wiedźmin 1 miał łatkę 1.6. Jesteś tego absolutnie pewny?
Z tego co pamiętam ostatnia oficjalna łatka to 1.5.
Nie pomyliłeś z Mac?
 
Mój komp to 4 GB ramu, GeForce 9500 GS, Athlon 2 rdzenie 4800+ - więc to nie wymagania sprzętowe. Sprawa wygląda tak, że Wiedźmin owszem się włącza, ale po minucie, dwóch się wyłącza. Sam z siebie, bez żadnego komunikatu. Po prostu waca do pulpitu, co prawda w pasku zadań jest wiedźmin i wystarcz kliknąć na niego i gram dalej, ale wiadomo że długo grać się tak nie da. Instalowałem Tages drivers dla mojej 64 bitowej wersjii windowsa 7 i nic to nie pomogło. Co prawda przez godzinę grałem zaraz po instalacjii. Ale od drugiego włączenia cały czas się wyłącza, jak to napisałem wyżej. Acha, gra świeżo kupiona, wersja 1.6.
Na pewno masz wersję 1.6? Bo to jest pach dla Maca, najnowszy patch dla Windowsa to 1.5.

Wyłącz na czas grania antywirusa i inne programy tła.
Jeśli problem dalej będzie występował, przeinstaluj grę (jeśli masz szybkiego neta, rozważ pobranie - dla celów dywersyfikacyjnych - w pełni legalnej instalki stąd - http://www.gog.com/witcher/backup, wystarczy wklepanie cdkeya).
Jeśli problem dalej będzie występował, podrzuć screena z ustawieniami swojej pamięci wirtualnej. Pierwszy punkt: http://pccentre.pl/article/show/Optymalizacja_systemu_Windows_7/id=17634;page=7 (nic nie zmieniaj, daj screena po prostu)
 
O skorzystam szypek26 z okazji. Dałeś linka do strony z GOG , Mam tam obie części Wiedźmina . Wcześniej mogłem je sobie pobrać. A od jakiegoś czasu żadne linki nie działają.Wiesz coś na ten temat? Z góry dzięki za wszelkie rady.

Edit,
Problem rozwiązany. Z prawej strony przycisk nie przełączyłem na "On".
 
Last edited:
Ja mam nieco inny problem na Win7. Zainstalowałem wersję z GoG i mam launchera po angielsku, a nie mam w nim wejścia do "opcje". Czy ktoś pomoże, jak ustawić PL w launcherze?
 
@hanys246 - w Wiedźminie pierwszym dostęp do opcji (w tym również do ustawień języka napisów i dialogów) masz po intro, w którym Geralt walczy ze strzygą. A launcher z GoG-a będzie zawsze po angielsku.
Specjalnie uruchomiłem grę, by się upewnić, również mam Win 7 64 bit.
 
Ja mam nieco inny problem na Win7. Zainstalowałem wersję z GoG i mam launchera po angielsku, a nie mam w nim wejścia do "opcje". Czy ktoś pomoże, jak ustawić PL w launcherze?

@hanys246 - w Wiedźminie pierwszym dostęp do opcji (w tym również do ustawień języka napisów i dialogów) masz po intro, w którym Geralt walczy ze strzygą. A launcher z GoG-a będzie zawsze po angielsku.
Specjalnie uruchomiłem grę, by się upewnić, również mam Win 7 64 bit.


W katalogu z grą znajduje się folder o nazwie Launcher.
Powinny znajdować się w nim foldery o skrótach języka np. pl, en
zmień nazwę folderu en na np. en-old, a folderu pl na en
Launcher powinien wyświetlać się po polsku.
Logo gry (po intro) jest zawsze po angielsku (w Wiedźminie w wersji z GOG).
 
Top Bottom