Problemy z grą - Windows 7

+
a fakt przeczytałem ale odkryłem jeszcze coś gdy próbowałem włączyć wiedxmina to pojawiało mi się, że jakiś strerownik nie działa zainstalowałem tages czy jak to tam było i piękniue działa bardzo dziękuje ;)
 
Witam!Jak w temacie. Gra mi sie wywala do pulpitu (brak jakiegokolwiek komunikatu) w momecie jak wiedzmin kogos trafi, badz zostanie trafiony. Dzieje sie tak po zainstalowaniu patch 1.4, w wersji 1.5 problem nadal wystepuje. Wymagania sprzetowe sa spelnione, a system i sterowniki na bierzaco aktualizowane. Zna ktos moze rozwiazanie problemu?
 
Radzę zainstalować Microsoft C++ Redistrudable ostatni chyba z 2005 roku jest.Wpisz w Google Microsoft C++ 2005 Redistrudable na pewno znajdzie.
 
WitamWiem że pewnie tematów z moim problemem zarówno tutaj, jak i w google jest pełno, lecz nie mam czasu.Problem mam taki:Mam oryginalnego wiedźmina, na xp śmigał normalnie, lecz na windows 7 nie chce.Po zainstalowaniu gry pisało, że przy pierwszym uruchomieniu gry potrzebne jest konto administratora(na komputerze mam tylko jedno konto, więc muszę być 100% administratorem).Poczytałem trochu, i piszę, że trzeba go zaktualizować.Ściągnąłem paczkę z edycją rozszerzającą do wersji 1.4 (TWEE upgrade), następnie ściągnąłem paczkę językową (TWEE_Engilsh_Language_Pack) potrzebną do zainstalowania pierwszej paczki. Podczas instalacji pierwszej paczki, pisze że nie mam paczki językowej, z językiem zainstalowanej gry, a jak chcę odpalić i zainstalować paczkę językową, to piszę że najpierw muszę zainstalować paczkę rozszerzającą.Mam nadzieję, że wytłumaczyłem, na czym polega mój problem.Proszę o szybką odpowiedź.
 
Najpewniej problem polega na tym, że gra jest w języku polskim a próbujesz zainstalować paczkę z angielskim... A więc potrzebujesz tej paczki. Opcjonalnie możesz zainstalować paczkę z innymi językami.
 
A no tak, tak to jest jak się człowiek śpieszy. Myślę, że teraz nie będzie problemu, aczkolwiek jeśli coś wyskoczy to napiszę.Dzięki.
 
teraz jest w ogóle śmiesznie, bo nie reaguje mi instalator wiedźmina ( musiałem go usunąć). Nie zdarzyło wam się coś takiego, żeby napęd czytał płytę, a autorun.exe się nie odpalał?(wyłączałem i włączałem kompa)
 
Słuchajcie podczas odinstalowywania gry wyskakuje mi takie okno Błąd transferu składnika Składnik:Data Grupa pliku: Plik: Błąd: Katastrofalny błąd
 
http://www.cdprojekt.pl/support/article/895/3387/Podczas_aktualizacji_gry_do_wersji_rozszerzonej_wystepuje_komunikat_Katastrofalny_blad_Blad_transferu_skladnikaI scalam.
 
Zaktualizowałem Wiedźmaka do wersji 1.5 i chciałbym dorzucić jeszcze dodatkowe przygody, które ściągnąłem z działu rozszerzenia ze strony głównej.Problem w tym, że nie wiem gdzie dokładnie powinienem skopiować pobrane pliki (używam Windows 7).
 
Jeżeli Ci chodzi o adres do Moje dokumenty, to C:/Users/nazwa_użtkownika/Moje dokumenty/The Witcher lub też C:/Użytkownicy/nazwa_użtkownika/Moje dokumenty/The Witcher.
 
Na problemy z Wiedźminem pod Windows 7 polecam ten wątek.PS. C++ ostatni jest z 2008 roku, dodatkowo dla systemów 64-bit zalecana jest instalacja wersji x64.
 
Albo jeśli słabo znasz angielski to może sprawdź tuhttp://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=22522.0
 
Mam do was pytanie... Mój problem jest następujący. Posiadam windowsa 7 RC 32-bit i podczas wczytywania poziomu gra się wyłącza. Podejrzewam że wyczerpała się wirtualna przestrzeń adresowa, tylko nie mam pojęcia jak to nadrobić. W Viście wystarczało zaktualizować jedną rzecz, a tu nie mam pomysłu...
 
ja mam podobny problem jak wyżej... nie ma jeszcze aktualizacji do w7 na to niestety... ktos cos wie moze o innych źrodłach z ktorych mozna takie cos zdobyc czy cos...
 
mam win7 ultimate 64bit , wiedzmina rozszerzona edycje ver.1,5 po tagu elegancko odpalil, ale podczes grania zamyka sie sam po pewnym czasie, a w trakcie wlaczania mam caly czas czarne tlo az do menu glownego gry, mysle ze to raczej nie stery do grafiki bo mam gtxa 260, ktos podpowie co z tym fantem zrobic???
 
radiotechnik said:
mam win7 ultimate 64bit , wiedzmina rozszerzona edycje ver.1,5 po tagu elegancko odpalil, ale podczes grania zamyka sie sam po pewnym czasie, a w trakcie wlaczania mam caly czas czarne tlo az do menu glownego gry, mysle ze to raczej nie stery do grafiki bo mam gtxa 260, ktos podpowie co z tym fantem zrobic???
A weź prawym na Witcher.exe i pobaw się w tryby zgodności, np. zaznacz wyłącz kompozycje czy coś. Na Win 7 RC 32 bit nie miałem problemów, ale na Viście czasem po 15 min, czasem po 4 h się sam wyłączał też. Uruchamiałem jeszcze raz i nie było problemów ;) Zerknij do Podglądu zdarzeń od razu po tym, jak się Witcher wyłącza, może będzie tam podany powód, jeżeli jest to przypadek ciągle się powtarzający.
 
Top Bottom