Problemy z grą - Windows Vista

+
witam! Pomocy ludzie, co z tym Wiedzminem?? Do 4tego rozdzialu praktycznie bezproblemowo, ale od wczoraj jak tylko wszedlem do wioski Odmety jest masakra - wywala mnie po gora pieciu minutach grania tzn, zawiesza gre kompletnie i nic sie nie da zrobic oprocz restartu kompa. System to oryginalna Vista wersja 32 bity, gram w wylaczonym trybie pelnoekranowym (chociaz to o polowe mniejsza przyjemnosc). Fix ze strony MS nie chce mi sie zainstalowac - komunikat ze "fix nie dotyczy kompa"... Piec minut temu zarejestrowalem gre - juz mi nie wchodzi nawet ostatni save...
 
Podczas próby załączenia gry nic się nie dzieje, instalowałem pakiet Microsoft Visual C++ 2005 Redistributable lecz wciąż nie da się uruchomić gry. Próbowałem również instalować patcha lecz wyskakuje mi komunikat że gra nie zainstalowała się poprawnie. Przeinstalowanie gry również nie pomogło, uruchamiałem też grę jako administrator lecz bez skutków.Na forum wiedźmina polecono mi sprawdzić czy są błędy w rejestrze lecz nic niema. Płyta nie jest uszkodzona a mój sprzęt jest sprawny.Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję
 
Próbowałem również instalować patcha lecz wyskakuje mi komunikat że gra nie zainstalowała się poprawnie.
Dopóki nie zainstaluje się poprawnie, nici z grania.Bluesbart, podaj konfigurację komputera.
Pomocy ludzie, co z tym Wiedzminem?? Do 4tego rozdzialu praktycznie bezproblemowo, ale od wczoraj jak tylko wszedlem do wioski Odmety jest masakra - wywala mnie po gora pieciu minutach grania tzn, zawiesza gre kompletnie i nic sie nie da zrobic oprocz restartu kompa. System to oryginalna Vista wersja 32 bity, gram w wylaczonym trybie pelnoekranowym (chociaz to o polowe mniejsza przyjemnosc).
Na stronach tego tematu jest masę rozwiązań na wywalanie.
 
siema ludzicha.MAm problem jak każdy co tutaj pisze:pVista dobra sprawa i wszystko śmiga bez zarzutu ale wiecie co:ja nie mam kursora myszy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!w grze mam ale w opcjach jak naciskam esc to nie mam. mysz się przesówa bo mogę wchodzić w poszczególne opcje ale ja go nie widzę!!!! i muszę nieźle się natrudzicby coś zmienić.A to psotnicy z tych twórców wiedzmina...........niewidzialny kursor myszy...................to się sapkowski ucieszy.Prosze o pomoc w tej sprawie.Pozdrawiam
 
Jeżeli, zmieniałeś kursory w Viscie to ustaw domyślne.BTW. z czego ma się cieszyć pan Sapkowski?
 
No działa.Brak mi słów...Dziękuje...Jak na to wpadłeś??A Sapkowski... No bo wiesz niewidzialny kursor...on by z tego niezłą historię zrobił...DZiękówa ma maksa.
 
Serio działa? ;D Specjalnie się nie wysilałem była to pierwsza myśl jaka mi wpadła do głowy :)
 
Witam jestem posiadaczem Visty 64-bit i od wczoraj gry Wiedźmin. Po instalacji chciałem przystąpić do grania, ale niestety wyskoczyła mi informacja o braku pliku d3dx9_35.dll. Poszukałem w internecie i znalazłem ten plik i skopiowałem do C:\Windows\system32\ niestety problem pozostał. Co mam robić? Proszę o pomoc.Pozdrawiam
 
microsmg said:
Witam jestem posiadaczem Visty 64-bit i od wczoraj gry Wiedźmin. Po instalacji chciałem przystąpić do grania, ale niestety wyskoczyła mi informacja o braku pliku d3dx9_35.dll. Poszukałem w internecie i znalazłem ten plik i skopiowałem do C:\Windows\system32\ niestety problem pozostał. Co mam robić? Proszę o pomoc.Pozdrawiam
Miałam też coś podobnego,doradzono mi ściągnięciem dxupdate ( DirectX End-User Runtimes (November 2007)) Za nim ale go ściągniesz lub zainstalujesz ,zobacz czy czasem nie ma już nowszej wersji ( robiłam to w Styczniu 08) :) Albo skopiuj ten plik do TheWitcher--->nie w System --tylko w Data .
 
Witam!Nie wiem do jakiej kategorii konkretnie przypisać mój błąd, ale ponieważ posiadam Vistę to piszę tutaj.Zakupiłem ostatnio Wiedźmina i zainstalowałem go po raz pierwszy na swoim komputerze, razem z patchem 1.3. Zacząłem grać "Cenę neutralności". Już na początku po załadowaniu [dość długim :(] gra się zawiesiła na kilka minut. Pokazał się wreszcie ekran z rozdawaniem talentów. Podczas poruszania gra zacinała się niemiłosiernie. Po autosavie powinien być przerywnik jak wilk kogoś tam zagryza [wywnioskowałem z późniejszej rozmowy], ale zamiast tego miałem czarny ekran bez dźwięku. Oprócz tego zacina się w irytujący sposób. Głownie podczas walki znika obwód ekranu z medalionem, mapą itp. Następnie gra jakby cofa się o klatkę [wraca medalion] i znów do przodu [medalion znika]. Wtedy tylko i wyłącznie Alt + CTRL + DEL i koniec procesu. W połączeniu z długim wczytywaniem daje to wkur..... efekt. Jakimś cudem udało mi się ukończyć "Cenę.." i tu znów pokazał się problem. Podczas podsumowania pokazuje się obrazek i znika, a w jego miejsce czarny ekran z napisami. I tak na zmianę. Ale tylko ten pierwszy.Grę odpalam na:Intel Core Duo 1,861 gb ram [wiem że mało]nVidia GeForce Go 7400Vista 32bit [chyba też SP1]Uwaga! Nie mam możliwości podpięcie kompa do netu - ściągnąłem hotfixa, a sterowniki mam chyba najnowsze.Proszę o pomoc
 
kwtomek said:
Grę odpalam na:Intel Core Duo 1,861 gb ram [wiem że mało]nVidia GeForce Go 7400Vista 32bit [chyba też SP1]
Moim zdaniem to zupełnie naturalne objawy niewydolności systemowej - z takim ramem to xp nie daje rady... Przykręciłeś wszystko na minimum?
 
Remedium said:
Moim zdaniem to zupełnie naturalne objawy niewydolności systemowej - z takim ramem to xp nie daje rady... Przykręciłeś wszystko na minimum?
Oczywiście.Nie ma na to jakiegoś patcha co zmniejsza wymagania? Coś takiego jak gracze zrobili do Gothica 3?
 
Poczekaj na ER, może pomoże.Możesz także spróbować zmienić system na XP.Niestety twój laptop nie jest wymażoną maszyną dla graczy ;).
 
Maxraj said:
Poczekaj na ER, może pomoże.
Chyba muszę tak zrobić
Maxraj said:
Możesz także spróbować zmienić system na XP.
Niestety stracę wtedy gwarancję :(
Maxraj said:
Niestety twój laptop nie jest wymażoną maszyną dla graczy ;).
Jak go kupowałem to był ;DDziękuję za pomoc i jeśli ktoś ma jakąś ideę to chętnie zastosuję
 
Mam orginalną wersje wiedźmina i mam problem otóżchce zaczac gre po wybraniu poziomu, na etapie wczytywania nic sie niedzieje;/ czekam, czekam i nic ! moze ktos wie o co biega, hlp mam system Windows Vista BuisnessBardzo proszę o pomoc Mó komp to:mam procek Quad 2,4 GHZ2 GB RamKarta Geforce 9600 768 mb
 
Top Bottom