Problemy z grą - wydajność

+
Wobec tego nie pytaj w sklepie, gdzie ceny są na ogół wyższe (w końcu sklep też musi zarobić), tylko zamów przez internet.
 
Chciałbym się tylko zapytać przed zakupem gry Wiedźmin 2, czy te moje parametry komputera są wystarczające by w trakcie gry nie było tzw. "lagów"ponieważ bardzo spodobała mi się ta gra i chciałbym ją mieć, myślałem też o zakupie procesora, lecz jeśli bym nie miał problemów z zainstalowaniem i z dalszym użytkowaniem to bym zrezygnował teraz z kupna procesora.AMD Althon 64 Processor 3800+, ~2.4GHz3GB RAMNVIDIA 8600 GeForce GT
 
@MEXXIO:Obawiam się, że Twój komputer nie zapewni komfortowego grania w Wiedźmina 2. Sama wymiana procesora tu nic nie pomoże, jeśli nastawiasz się na W2 i inne nowe gry warto by było zaopatrzyć się nie tylko w lepszy procesor ale także i w lepszą kartę graficzną. A swoją drogą - to jest jednordzeniowy Athlon na s.939? Jeśli tak, to dużo lepszego procesora nie kupisz. Konieczna będzie wymiana całej platformy.
 
Witam.
Parę dni temu kupiłem wiedźmina edycję rozszerzoną i też mam problemy z wydajnością.
W grze fps`y spadają mi nawet do 30, w wyzimie handlowej to jest standard nie wiem czemu -.-

Mój sprzęt :
Intel Core i5 750 2.66 Ghz x4
8 GB DDR3 1600 Mhz Geil
Radeon HD 5870 Sapphire Vapor-X
Win7 Home Premium 64 bit
Samsung Segata Barrakuda WD 750 GB HDD
Asus P7P55D-LE
 
Ustaw koligację wątku Wiedźmina na 2 rdzenie i zdefragmentuj partycję na której jest zainstalowany. Wyłącz plik stronnicowania.
 
Zaktualizuj do najnowszych lub spróbuj starszych, podkrec szyne fsb i zobacz różnice, czy jakakolwiek występuje.
 
Witam.
Mam problem z plynnoscia gry - co chwile gra mi sie przycina (a na bagnach to juz wgl masakra).
Pomimo, ze np skyrim mi na full chodzil, to jak widac wiedzmin sie buntuje.
Probowalem juz zmieniac ustawienia grafiki, rozdzielczosci etc, odpalac gre w zgodnosci z windowsem xp (rada z jakiegos forum), ustawiac koligacje, a i tak nic nie pomoglo.
Mam najnowsze sterowniki wiec problem starych sterow rowniez odpada.
Moze ktos wie, jak rozwiazac ten problem?

PS moj sprzet: gf 635m 2gb ddr3; intel core i5-2430m 2,40ghz; ram ddrIII 8gb; windows 7 home premium 64bit sp1.
 
witam (jestem tu nowy, nie znam się też na komputerach więc proszę o wyrozumiałość)

zainstalowałem wiedzźmina 1 na laptopie, wyskakuje mi błąd "minimalne wymagania sprzętowe nie zostały spełnione", szukałem 2h po internecie jak sobie z tym poradzić... szukając straciłem wiarę że mogę sobie w to pograć...

mam:

windows7
procesor Intel(R) Core(TM) i3-2328M CPU @ 2.20GHz 2.20GHz
8GB RAM
karta graficzna Intel(r) HD GRaphics Family

gdybyście byli cak łaskawi i mi coś doradzili to z góry dziękuję ;)

SMiki ma rację, od zgłaszania problemów technicznych jest specjalny dział, łatwy do znalezienia na stronie głównej forum.Scaliłam. W przypadku problemów z odnalezieniem się w tym miejscu polecam lekturę Samouczka i Regulaminu.
zi3lona
 
pietrek96 said:
witam (jestem tu nowy, nie znam się też na komputerach więc proszę o wyrozumiałość)

zainstalowałem wiedzźmina 1 na laptopie, wyskakuje mi błąd "minimalne wymagania sprzętowe nie zostały spełnione", szukałem 2h po internecie jak sobie z tym poradzić... szukając straciłem wiarę że mogę sobie w to pograć...

mam:

windows7
procesor Intel(R) Core(TM) i3-2328M CPU @ 2.20GHz 2.20GHz
8GB RAM
karta graficzna Intel(r) HD GRaphics Family

gdybyście byli cak łaskawi i mi coś doradzili to z góry dziękuję ;)/>

Prawidłowy dział do zgłaszania problemów technicznych jest tutaj. Co do problemu - przypuszczam, że chodzi o kartę graficzną. Na zintegrowanej grafice w laptopach nie można polegać.
 
Witam, myślę, że tu znajdziesz odpowiedź na to pytanie ;)/> Mi pomogło, gdy kiedyś chciałem odpalić na lapku a nie spełniał wymagań.
http://pl.thewitcher.com/forum/index.php?/topic/7831-rozwiazanie-dla-bledu-minimalne-wymagania-sprzetowe-nie-zostaly-spelnione/
 
pietrek96 said:
witam (jestem tu nowy, nie znam się też na komputerach więc proszę o wyrozumiałość) [...]
Nowy, czy nie nowy, wystarczy trochę poszukać, bo twój problem jest stary jak świat i łatwo znaleźć rozwiązanie, które od dawna się na forum pojawia. A więc: tutaj jest oficjalna porada techniczna na ten temat (polecam zaglądać do zakładki "wsparcie" u góry strony), czyli taka sama, do jakiej linkował AndersonSilva.

Inna sprawa, że nawet jak już odpalisz grę, prawdopodobnie będziesz musiał liczyć się z bardzo niską liczbą klatek (niską płynnością gry), bo karty od Intela są zwyczajnie słabe. No ale zobaczymy, może zdarzy się cud ;)
 
AndersonSilva said:
Witam, myślę, że tu znajdziesz odpowiedź na to pytanie ;)/>/> Mi pomogło, gdy kiedyś chciałem odpalić na lapku a nie spełniał wymagań.
http://pl.thewitcher.com/forum/index.php?/topic/7831-rozwiazanie-dla-bledu-minimalne-wymagania-sprzetowe-nie-zostaly-spelnione/


to już czytałem i nic mi nie pomogło
 
Top Bottom