Problemy z HUD'em

+
Status
Not open for further replies.
Problemy z HUD'em

Cześć kupiłem sobie w dniu premiery Wiedźmina 2 lecz nie mogłem grac,bo laptop mi się przegrzewał :mad: i po wielkiej przerwie kupiłem sobie podkładkę chłodzącą i mi się nie przegrzewa .Ale natomiast po uruchomieniu gry mam kilka problemów:
1.Gdy kliknę "Wczytaj Grę" to długo mi się ląduję (U mojego kumpla ładnie chodzi choć ma gorszego kompa.)
2.Czasami zacina mi się i muszę wyłączyć grę przez procesy.
3.Znika mi Hud i muszę włączyć grę.(Znika mi życie,mini mapa,petardy i główne menu.)
Proszę o pomoc bardzo proszę z góry dzieks


Za Dobrą Odpowiedź "+"
 
Hopkoper said:
Cześć kupiłem sobie w dniu premiery Wiedźmina 2 lecz nie mogłem grac,bo laptop mi się przegrzewał :mad: i po wielkiej przerwie kupiłem sobie podkładkę chłodzącą i mi się nie przegrzewa .Ale natomiast po uruchomieniu gry mam kilka problemów:
1.Gdy kliknę "Wczytaj Grę" to długo mi się ląduję (U mojego kumpla ładnie chodzi choć ma gorszego kompa.)
2.Czasami zacina mi się i muszę wyłączyć grę przez procesy.
3.Znika mi Hud i muszę włączyć grę.(Znika mi życie,mini mapa,petardy i główne menu.)
Proszę o pomoc bardzo proszę z góry dzieks
1. To wina wolnego dysku stosowanego w laptopach.
2. To może być wina teoretycznie wszystkiego.
3. Naciskasz klawisz H? Jeżeli nie to jakiś błąd i j/w.
 
Dzięki za pomoc czyli wychodzi na to że muszę kupić kompa anie laptopa.
A z "H" to jak kliknę ponownie "H" to powinno pomoc?
 
Tak, interfejs wróci, zamiast kupować nowy komputer możesz wypatrywać przyczyny. Np. Przestarzałe sterowniki graficzne.
 
thantor said:
1. To wina wolnego dysku stosowanego w laptopach.
Nie jestem pewien czy tylko w laptopach.
Ja mam wszystkie save'y po 2 przejściach gry i teraz tak samo mi się długo ładuje. :(
 
arturh said:
Nie jestem pewien czy tylko w laptopach.
Ja mam wszystkie save'y po 2 przejściach gry i teraz tak samo mi się długo ładuje. :(
Po patchu 1.2 save'y zostały skompresowane, a po 1.3 powinny ładować się szybciej. W razie czego możesz przenieść zapisy na inną partycję i je tam skatalogować/zarchiwizować. Jaki masz dysk/interfejs/bufor dysku?
 
Rozumiem ale ja mam jedną partycje bo od kupna miałem i nie mogę go sformatować bo jest na gwarancji
 
Wątpię by formatowanie partycji naruszyło warunki gwarancji, ale możesz stworzyć nową z poziomu systemu za pomocą, np. Partition Magic.
 
Dobra ale mogę tą stworzoną partycje usunąć bo wiesz bo ja jestem zielony w tych sprawach :) :) :) :)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom