Problemy z instalacją gry - temat zbiorczy

+
Status
Not open for further replies.
Problemy z instalacją gry - temat zbiorczy

Zgodnie z naszą nową polityką dot. wątków Pomocy Technicznej (do przeczytania tutaj), w tym wątku można, co następuje:

Zadawać pytania, rozwiewać wątpliwość itp. itd., dotyczące samego procesu instalacyjnego gry.
Nie działa Ci płyta, podczas instalacji wyskakują błędy? - napisz tutaj.
 
Witam. Mam problem z zainstalowaniem gry. Instalator zatrzymuje sie na ekranie z "installing redistributables". Czekalem, czekalem i po godzinie musialem alt+ctrl+del zeby wylaczyc instalatora. Jakies propozycje jak to naprawic ?
Dziekuje
 
Czy jest możliwe uzyskanie wersji iso zakupionej przeze mnie Wiedźmina 2? Napęd chyba nie do końca odczytuje mi płyty... Płyty nie są porysowane, używałem ich tylko raz, w dniu premiery, w maju zeszłego roku, a podczas instalacji przerywa instalację z powodów nieodnalezienia plików...
 
Nie licz na to.

Spróbuj:
http://pl.thewitcher.com/support/#q3
http://pl.thewitcher.com/support/#q12

Ewentualnie - odpal na innym napędzie, skoro płyty są nieporysowane, powinno zadziałać.
 
Witam tak jak w temcie odinstalowałem 1 i przestała działać 2 , w ogóle nie odpowiada skrót na pulpicie , ani luncher w instalce klikam i zero reakcji , dlaczego tak? trzeba zainstalować od nowa ?
 
Witam,

Zmiana podzespołów w komputerze pchnęła mnie do ponownej instalacji Wiedźmina 2.
Po instalacji wprowadzeniu kodu aktywacyjnego i próbie zainstalowaniu patchu wyskoczył błąd z plikami tymczasowymi.
Zgodnie z faq ściągniałem patcha ( 4gb ) trochę się posunęło do przodu ponieważ patche się zainstalowały, ale gra nie chce się odpalić ze względu na błąd pliku fmodex.dll
Ściągnąłem plik ww plik i wrzuciłem do system32 jednak nic to nie pomogło bo dodatkowo wyskoczył taki komunikat ( w załączniku )

Wiedzmin 2 edycja kolekcjonerska
komputer
Procesor Intel Core i7-2600K/3.4GHz
Karta graficzna GTX 680
Płyta główna ASRock P67 Fatal1ty PROFESSIONAL
Pamięć A-Data 2x4gb 1600 mhz
zasilacz Modecom Volcano 1000W
Samsung SSD 830
Windows 7/64bit

Starałem się zainstalować wszystko biblioteki directx. Sterowniki do podzespołów zaktualizowane przez Driver Agent.

Proszę o pomoc

Pozdrawiam
 
fmodex.dll jest w //Wiedźmin 2/bin

Zainstalowałem od nowa grę i bez wpisywania kodu aktywacyjnego zacząłem odrazu wgrywać patch 2.0, ale przy samej końcówce instalacji pokazuję się, że gra jest niekompletna albo źle zainstalowana.

PS no właśnie na GTX 680 chcę zabaczyć jak będzie Wiesiek chodził :)


Update posta
ściągnąłem patch 1.35 i teraz znowu wyskakuje błąd pliku tymczasowego... Zaczynam się kręcić w kółko ...
 
mc43p2 said:
zainstaluj grę, nie wpisuj kodu aktywacyjnego i zainstaluj kolejno patche! najlepiej ręcznie!

ps. GTX 680??? ale smok!
Lubisz smoczki?!! Poproś mamę, morze jeszcze da ci twojego starego!!
 
panryjek said:
Lubisz smoczki?!! Poproś mamę, morze jeszcze da ci twojego starego!!

Poniżej poziomu...

Patche najlepiej ściągnąć wcześniej (przed instalacją gry) a po zainstalowaniu (gry) odłączyć internet i wgrywać kolejno patche.
 
Udało się odpalić grę. Zrobiłem tak jak radziliście instalacja patchy ściagniętych na dysk bez wpisywania kodu.
Dodatkowo przed instalacją wyrzuciłem Daemon Tool i poszło. Dziękuję za pomoc.
 
z gory przepraszam jesli ktos jz porszyl temat a ja nie znalazlem choc szukalem.
zainstalowalem w2 jako administrator.instalacja bez bledow.kiedy probuje odpalic pojawia sie ekran zeby wpisac numer.
wpisuje ..ekran znika i NIC sie nie dzieje.
doszedlem juz do tego ze mam wersje 1.0 doczytalem ze w pozniejszych wersjach wogole nie trzeba wpisywac numeru.
recznie sciagnalem patcha 1.35 ale nie moge go zainstalowac.meldunek: brak dostepu do plikow tymczasowych.
blagam o pomoc.podejrzewam ze to cos z moim kompem chyba jest nie tak.
moj sprzet:
win 7 64 bit
cpu i5 2410m 2,3
ram: 4 gb
grafika; radeon hd 6470
z gory dziekuje za kazda wskazowke
pozdr
pix
 
Grę zainstalowałeś jako administrator, a czy samą grę uruchamiasz również jako administrator ? Przy pierwszym uruchomieniu gra będzie pobierać patche do których potrzebne są uprawnienia administratora.
 
Mam problem, przy instalacji wyskakuję mi że jakiś składnik ma błędy czy jakoś tak i nie mogę dokończyć instalacji.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom