Problemy z launcherem - temat zbiorczy

+
Status
Not open for further replies.
Przeinstaluj. Jak nie zadziała to jeszcze raz. To jest losowy problem, zarówno u mnie jak i u brata z tej samej płytki i tych samych plików edycji rozszerzonej raz chodzi a raz nie.
 
Komputer:
Gigabyty Technology Co.,Ltd.
M52L-S3P

Niewiem czy o to chodziło

PS:problem rozwiązany wystarczyło ściągnąć łatkę 3.1 i wtedy się normalnie otwiera witcher2 z bin :)
 
#1
Naciskam uruchom grę i wyskakuje mi "Użyj ekranu startowego aby urochomić grę o co chodzi?
#2
Wszystko ładnie zainstalowane wlączam gre i wyskakuje "Użyj ekranu startowego, aby aktywować gre" no fajnie i o co w tym chodzi

Scaliłam. Zamiast pisać kilka postów pod rząd, należy użyć przycisku "edytuj". Proszę stosować się do reguł obowiązujących na tym forum - pomaga w tym zapoznanie się z Regulaminem i Samouczkiem.
zi3lona
 
Jaką masz wersje gry edycje premierową? Czy może już rozszerzona ? Jeśli premierowa przejdź tu i ściągnij patch do edycji rozszerzonej od razu (zajmuje 10gb) Ewentualnie tutaj (jest to zbór początkowych poprawek w jednym pliku). Powinno pomóc, bo usuwa właśnie potrzebę, aktywacji gry o której piszesz.
 
pobrałem tego patcha i wyskakuje mi takie cos"Zainstalowana wersja gry jest nieprawidłowa lub nie kompletna" najlepiej chyba bedzie usunąć gre a płyte złamać i do kosza
 
Albo poczytać trochę forum, zamiast się irytować. Zarejestruj grę na gog.com i ściągnij sobie stamtąd najnowszą i najlepiej wyłataną wersję gry. Demonstracją swojego zdenerwowania nikomu tu nie zaimponujesz, a płytę możesz sobie nawet wsa... jeśli Ci to pomoże. To Twoja płyta.
 
Kiedy komputer jest podłączony do internetu i włączam launcher wyskakuje komunikat "The Witcher 2 Launcher Application przestał działać", ale kiedy jest offline wszystko działa ok :)/>

post #2:

Mam patch 3.4

post #3:

Kilka dni temu wszystko było ok...

scalam posty
zamiast pisać posta pod postem, proszę używać opcji "edytuj" - jeśli nie umiesz, przeczytaj Forumowy Samouczek
szypek
 
Witam
Mam problem z Wiedźminem 2. Otóż po zainstalowaniu każe mi podać kod aktywacyjny (wpisuję wszystko dokładnie), po czym wyskakuje mi komunikat, że program Witcher 2 Launcher przestał działać i się wyłącza. Co mam zrobić?

scalam tematy
proszę nie zakładać nowych wątków w dziale Wsparcia Tech., ale korzystać z istniejących --- Regulamin, lista tematów
zachęcam też do korzystania z innych dostępnych pomocy --- wyszukiwarki oraz Forumowego Samouczka
szypek
 
Jeżeli nie chce wam się gra uruchomić przez launcher i jest on wam zbędny, proponuje uruchamiać grę bezpośrednio. Nie pamiętam dokładnie gdzie się znajduje ten plik, ale bodajże w bin - nie jestem pewien bo nie mam już Wieśka 2 zainstalowanego.
 
Witam, otóż postanowiłem przejść W2ER na PC za pomocą gamepada!

Z internetów, które przekopuję od 2 dni dowiedziałem się o XInput - i tu zaczynają się schody, z grą, jak i z samym gamepadem.
Instaluję W2 z premierowej płyty - po włączeniu pokazuje, aby uruchomić grę za pomocą ekranu startowego - ok, Patcher.exe rozwiązuje problem i mam W2 w wersji bodajże 1.3
Update w/w W2 do Edycji Rozszerzonej (po kolei patche do ER) - błąd przy uruchomieniu (standardowy, "*.exe przestał działać"
Wgrywam XInput (do 1.3) - Cofigurator i Launcher przestają reagować. Można włączyć bezpośrednio, ale gamepada i tak nie wykrywa.
Reinstalowałem około 5 razy. Teraz mam czystego W2 w początkowej wersji.
Pomóżcie nobkowi rozwiązać problem, a obsypie Was orenami!
 
Dzięki za pomoc z instalacją ER - jest dobrze.
Rustine, da się grać przez Xpadder? A mógłbyś wytłumaczyć jak "odblokować" w menu/cofigurator opcję zmienienia sterowania z klawiatury na gamepad? Nie mam nawet takiej możliwości. W menu dostępna jest tylko klawiatura, a w cofigurator, w przegródce gamepad wszystkie okienka są zablokowane...
Wiem, że to nie podchodzi pod launcher, ale po prostu chcę zakończyć tą kwestię.
 
Witam.
po odinstalowaniu wiedzmina 1 z dysku, przestał mi odpowiadać launcher wiedzmina 2, poprostu nic sie nie dzieje. gra działa gdy uruchomi sie ja przez witcher.exe ale wtedy jest po angielsku i nie ma zadnego dubbingu ( nawet angielskiego), co robic?? dziś o 10 jeszcze wszystko grało bez namnniejszego problemu. na dodatek nie mam obecnie dostępu do płytki z grą gdyz kolega od ktorego go pozyczylem jest za granica.
 
Spróbuj odbudować rejestr: http://wpc.4d7d.edgecastcdn.net/004D7D/files/Tools/Registry_Check_DD.exe
 
Witam!
Nie wiem, czy wstawiam to do dobrego tematu, jeśli nie to z góry przepraszam, ale do rzeczy.
Kupiłem sobie wczoraj pudełkową wersję Wiedźmina 2 edycję rozszerzoną. Po zainstalowaniu gry pojawił się błąd o takiej treści:
Luncher.exe - Błąd aplikacji
W aplikacji wystąpił wyjątek nieznany wyjątek programowy (0xe0434352) w lokalizacji 0x75dbb760.

Próbowałem już przeskanować system avastem znalazło mi kilka wirusów, które natychmiast usunąłem po czym przeinstalowałem Wiedźmina 2. Niestety to nie pomogło, szukając dalej rozwiązania pomyślałem, że to może być problem "Hotfixa", jednak zainstalowanie go również mi nie pomogło.
Skończyły mi się już pomysły, dlatego proszę Was o pomoc, za którą z góry dziękuję.

Windows: Windows 7 Professional
Procesor: Intel(R) Pentium(R) CPU G860 @ 3.00 GHz 3.00 GHz
Zainstalowana pamięć(RAM): 4.00 GB
Typ systemu: 32-bitowy system operacyjny
Karta graficzna: GeForce GTX 650
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom