Problemy z launcherem - temat zbiorczy

+
Status
Not open for further replies.
Odinstaluj wszystko i zrób jeszcze raz instalację pobierając ER stąd, a następnie ręcznie pobierz pozostałe patche do 3.3. 3.4 odradzam jeśli nie zamierzasz korzystać z modów (RedKita). Lub zarejestruj grę na gog.com i stamtąd pobierz już w pełni spatchowaną wersję (za darmo). To najczęściej rozwiązuje wszystkie problemy z patchowaniem. Ewentualnie jeśli nie chcesz instalować ER (ale wg mnie dużo stracisz) pobierz patch 1.35 stąd. Umożliwi ci to uruchomienie gry w wersji premierowej, którą pewnie posiadasz sądząc z opisu.
 
Najlepszym rozwiązaniem jest pobranie za darmo w pełni spatchowanej Edycji Rozszerzonej gry z gog.com, co jest możliwe po uprzednim zarejestrowaniu swojej kopii. Oszczędza to czas, nerwy i płyty z wydania pudełkowego.
 
Witam ja mam taki problem, wchodzę w launchera i pisze mi że "*Wystąpił problem w połączeniem. Spróbuj później". Pomocy ;c
 
Witam ja mam taki problem, wchodzę w launchera i pisze mi że "*Wystąpił problem w połączeniem. Spróbuj później". Pomocy ;c
A jest ci to połączenie do czegoś w ogóle potrzebne? :p Bo patche równie dobrze można sprawdzać / pobierać ręcznie. Ale jeśli coś bym robił, to zacząłbym od sprawdzenia reguł firewalla, wyłączenia antywirusa (testowo) oraz przeinstalowania .NETa (w wersji 4.0).
 
Nie jestem pewny ale do FCR chyba bo nie wyświetla mi tego modu na liście i nie mogę go włączyć a mogłem :/
 
Nie jestem pewny ale do FCR chyba bo nie wyświetla mi tego modu na liście i nie mogę go włączyć a mogłem :/
Nie wydaje mi się, żeby to był problem z siecią, aczkolwiek nigdy nie wiadomo, co tam Flash namajstrował, także głowy pod topór nie podłożę. Nie instalowałeś czasem żadnych aktualizacji ostatnio? Bo jeśli tak, to taka aktualizacja mogła nadpisać pliki moda i popsuć go...

Jeśli tak - przeinstaluj moda. Jeśli nie - przeinstaluj moda.
Jeśli nie zadziała - patrz mój pierwszy post.
 
A jak zdegradować patha ?
Mówisz w jakimś dziwnym języku, ale domyślam się, że chodzi ci o przejście na niższą wersję patcha - musisz zainstalować grę od nowa i zainstalować odpowiedniego patcha. Natomiast nie wiem, jaki masz w tym cel. Jeśli chcesz w ten sposób "naprawić" moda, to raczej nie widzę w tym sensu. Ale próbować możesz.
 
The Witcher laucher application przestał działać.

Otóż, kupiłem w sobote wiedźmina 2 zabójcy królów edycje roz,. Zainstalowałem, pobrałem te patche a mimo to przy odpalaniu gry wyświetla mi się taki komunikat jak na tym screenie.
 

Attachments

  • błąd.jpg
    błąd.jpg
    20 KB · Views: 47
Last edited:
Otóż, kupiłem w sobote wiedźmina 2 zabójcy królów edycje roz,. Zainstalowałem, pobrałem te patche a mimo to przy odpalaniu gry wyświetla mi się taki komunikat jak na tym screenie.

Tam w tej drugiej linijce wyświetla się jakiś dokładniejszy komunikat na temat błędu? Bo niestety nie mogę tego rozczytać na tym screenie, który zamieściłeś. I kupiłeś wersję pudełkową premierową, a potem ściągałeś rozszerzenie do ER, czy udało ci się jakimś cudem dostać pudełkową ER?
 
Poprawka to jesdnak nie jest wersja rozszerzona.

Po prostu kupiłem w saturnie za 35 zł ten taki zestaw : gra, poradnik i video DVD. Na opakowaniiu (na foli) były naklejki że jakaś v2 i pełno poprawek jest ;d Ja to pobrałem zainstalowałem i tyle.


tam jest napisane:

"The wictcher 2 laucher application nie działa"
"trwa wyszukiwanie problemów przez system windows"

A i od razu po instalacji musiałem aktualizować bo jak włączałem gre to od razu po wpisaniu kodu aktualizało
 
Obstawiam więc, że prawdopodobnie coś się źle spatchowało. Miałeś w trakcie instalacji gry i pobierania patchy włączone jakieś antywirusy lub podobne programy?
 
Niektóre antywirusy blokują niektóre pliki przy instalacji gry i pobieraniu aktualizacji. Ciężko jednak stwierdzić co poszło nie tak. Obawiam się że będziesz musiał na nowo zainstalować grę. Odinstaluj najpierw, to co ci się zainstalowało. Potem wyłącz antywirusa, całkowicie, nie jakieś częściowe opcje. Potem, albo zainstaluj jeszcze raz grę z płyty i zainstaluj ponownie patche (jeśli nie zamierzasz instalować modów, to odradzam instalację patcha 3.4, który czasem powoduje problemy, a do niczego innego nie jest konieczny). Jeśli jednak masz dobre łącze, to lepszym wyjściem wydaje się rejestracja gry na gog.com i pobranie stamtąd darmowej, już w pełni spatchowanej wersji. Ewentualnie możesz czekać, aż Windows zdiagnozuje problem bardziej szczegółowo, ale z doświadczenia wiem, że to może potrwać bardzo długo ;).
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom