Problemy z launcherem - temat zbiorczy

+
Status
Not open for further replies.
serafin1209 said:
Kliknij na HKEY_LOCAL_MACHINE i Użyj funkcji znajdź (CTRL+F) i wpisz the witcher 2 :)

Ja metody zabawy z rejestrze nie próbuje, bo już zanim uzyskałem odpowiedz zdążyłem ja przeinstalować... Na przyszłość dla REDów wypadało by zwrócić na to uwagę, aby uniknąć coś takiego w przyszłości.

Niestety nic nie znajduje, odpuszczam to sobie bo się na tym nie znam. Ale fakt faktem, Redzi powinni się tym zainteresować !
 
lordszeol said:
Mam ustwionego IE na domyślną i dalej to samo..

Totalnie nie mam pomysłu w czym tkwi problem... ;/ Błąd w patchu raczej bym wykluczył, bo był by bardziej powszechny... A jeszcze się z nim tutaj nie spotkałem... Jak utworzysz plik np. index.html nawet pusty i uruchomisz przez dwuklik to normalnie uruchamia się w przeglądarce? Tej która aktualnie jest domyślna?
 
serafin1209 said:
Totalnie nie mam pomysłu w czym tkwi problem... ;/ Błąd w patchu raczej bym wykluczył, bo był by bardziej powszechny... A jeszcze się z nim tutaj nie spotkałem... Jak utworzysz plik np. index.html nawet pusty i uruchomisz przez dwuklik to normalnie uruchamia się w przeglądarce? Tej która aktualnie jest domyślna?

Tak, uruchamia się bez problemu.
 
Wczoraj ściągłem łatke 2.1 wszystko chodziło.
Nagle dziś chce sobie pograć w Wiedźmin 2 odpalam Launcher wybieram uruchom grę i pokazuje się taki wilk i pasek na dole Wiedźmin 2 -Launcher no i czekam zamiast odpalić grę to cofa mnie do launchera o co biega?
Proszę o pomoc bo zielonym jestem..

Scaliłam z właściwym wątkiem. Proszę zapoznawać się z zasadami korzystania z forum, a przede wszystkim z Zasadami korzystania z działu Pomocy Technicznej.
zi3lona
 
sropson11 said:
Wczoraj ściągłem łatke 2.1 wszystko chodziło.
Nagle dziś chce sobie pograć w Wiedźmin 2 odpalam Launcher wybieram uruchom grę i pokazuje się taki wilk i pasek na dole Wiedźmin 2 -Launcher no i czekam zamiast odpalić grę to cofa mnie do launchera o co biega?
Proszę o pomoc bo zielonym jestem..
zi3lona[/color]

Spróbuj postępować według punktów nr. 17 oraz 19 tego FAQ. Powinno pomóc.



Poza tym punkt 19 z FAQ rozwiązuje problem z obecnym w tym temacie problemem dot. rejestru gry w systemie gdy zainstalujemy W1 a W2 jest już zainstalowany (opisane kilka postów wcześniej).
Gra uruchamia się normalnie ale jest problem z głosami. Opiszę go wraz z rozwiązaniem w odpowiednim wątku
 
Witam!
Chciałbym prosić o pomoc. Po zainstalowaniu ostatniego patchu z wersji 1.2 do wersji 2.1 (oczywiście instalując kolejno patch 1.3 -> 1.3.5 -> 2.0) nastąpił problem z luncherem. Po kliknięciu "uruchom grę" za pierwszym razem luncher znikał i pojawiał się ponownie, zaś po ponownym uruchomieniu pojawiał się medalion z wilkiem i nic dalej się nie dzieje, zaś gra się nie włącza. Poszukałam w FAQ rozwiązania tego problemu i postępowałam krok po kroku jak należy naprawić problem, niestety bez efektów.

Mam wersję płytową gry, zainstalowany poprawnie NETFramework 4.0, nie było problemów przy instalacji patchów, gra ustawiano jest na minimum. Zainstalowałam DirectX9.29, upewniłam się, że ścieżka Moich dokumentów nie została zmieniona, to samo z ustawieniami karty graficznej i monitora. Wszelkie sterowniki były aktualizowane.

Mam Windowsa XP Sp3 32-bit, 2GB Ram, Intel Core2Duo E4500 2.2GHz, Nvidia Geforce GTX 550Ti.

Mam nadzieję że znajdzie się jakieś rozwiązanie problemu i nie będę zmuszona reinstalować całej gry. ;)

Pozdrawiam!
 
wonszu said:
Witam!
Chciałbym prosić o pomoc. Po zainstalowaniu ostatniego patchu z wersji 1.2 do wersji 2.1 (oczywiście instalując kolejno patch 1.3 -> 1.3.5 -> 2.0) nastąpił problem z luncherem. Po kliknięciu "uruchom grę" za pierwszym razem luncher znikał i pojawiał się ponownie, zaś po ponownym uruchomieniu pojawiał się medalion z wilkiem i nic dalej się nie dzieje, zaś gra się nie włącza. Poszukałam w FAQ rozwiązania tego problemu i postępowałam krok po kroku jak należy naprawić problem, niestety bez efektów.

Mam wersję płytową gry, zainstalowany poprawnie NETFramework 4.0, nie było problemów przy instalacji patchów, gra ustawiano jest na minimum. Zainstalowałam DirectX9.29, upewniłam się, że ścieżka Moich dokumentów nie została zmieniona, to samo z ustawieniami karty graficznej i monitora. Wszelkie sterowniki były aktualizowane.

Mam Windowsa XP Sp3 32-bit, 2GB Ram, Intel Core2Duo E4500 2.2GHz, Nvidia Geforce GTX 550Ti.

Mam nadzieję że znajdzie się jakieś rozwiązanie problemu i nie będę zmuszona reinstalować całej gry. ;)

Pozdrawiam!


A próbowałaś uruchomić grę jako administrator?
 
erwins said:
A próbowałaś uruchomić grę jako administrator?

Tak, docelowo system jest uruchamiany na konto administratora. Sprawdziłam również na wszelki wypadek i tak, komputer jest włączony na adminie.
 
Tak, ale samą aplikacje również uruchamiaj na prawach administratora prawo-klik i uruchom jako administrator ;) To że konto w Windowsie masz jako administrator to bywa czasem mało.
 
Heh, o tym nie pomyślałam :D Ustawiłam teraz (już na serio) grę żeby była uruchamiana na admina ale niestety dalej luncher pokazuje tylko medalion.

Edit:
Czy należy zawsze uruchamiać go ręcznie z "uruchom jako"? Ponieważ ewidentnie nie zapamiętuje tej opcji a z "uruchom jako administrator" luncher nie uruchamia się w ogóle.
 
Gra nie powinna od Ciebie wymagać uruchamiania w ten sposób. Co najwyżej do instalacji. Więc pewnie problem leży gdzie indziej. :)

Wyłącz wszystkie procesy, które mielą się w tle. Zwłaszcza pozbądź się firefoxowych, bo ta przeglądarka ma tendencję do tworzenia niestworzonych ilości koszmarków (ale i tak ją kocham xD). Odinstaluj programy emulujące. Wyłącz antywirysa.
 
Do samego uruchomienia gry nie jest to potrzebne, ale przy patchowaniu gry przez launcher obowiązkowe. Jak nie patchujesz przez launcher to patche uruchamiaj z uprawnieniem admina. Wiem że któryś z patchy tego wymagał przez co nie instalował się dobrze albo wcale :) (chyba 1,35 albo 2,0) do tego miałem sytuacje, że launcher się nie łączył z serwerem jak nie uruchamiałem na prawach admina przez co nie informował o nowych aktualizacjach. Dlatego Ja polecam uruchamiać grę zawsze jako admin. Od wersji 1.0 tak uruchamiam i żadnych kłopotów.

PS. Przeinstaluj jak się da patch 2,0 lub sam 2,1. I uprawnienia ustaw we właściwościach na pliku Launcher.exe, a nie na skrócie może wtedy zapamięta na stałe :).
 
Do Bassiuni i Serafina:

Dziękuję bardzo za pomoc :) na razie grę reinstalowałam i zaktualizowałam do patcha 1.35 - działa :) Jak tylko pobiorę ręcznie patch 2.0 to spróbuję raz jeszcze go zainstalować i działać zgodnie z waszymi skazówkami. Na razie zrezygnuję z patcha 2.1. Dam znać czy się udało czy nie.

Pozdrawiam!

Edit: Gra została zaktualizowana do wersji 2.0 i działa :D Niestety Nie widzi wcześniejszych save'ów 9_9 Ale to już nie problem na ten topik ;) Jeszcze raz dziękuję!

Edit2: Save'y również już zostały naprawione ;)
 
Witam,
Po ciężkim dniu na uczelni zapragnęłam odchamić się włączając grę. Otóż nie wiedzieć dlaczego, nie udało mi się to, jak to bywało setki razy wcześniej.

W launcherze nacisnęłam URUCHOM GRĘ, po czym usłyszałam dźwięk błędu, jednak nie pojawił się żaden komunikat. Pojawiła się głowa wilka i nic...
Wyłączyłam mój antywirus (AVG), restartowałam, ustawiłam minimalne konfiguracje... Już brak mi pomysłów ;/
 
Możliwe że masz błąd w głównym pliku gry ( patch0.dzip) dlatego mam 2 porady:

1. Przeinstaluj W2
2. Ściągnij Critical Rebuild Patch który naprawia wszystkie pliki gry :D
 
warzoch said:
Możliwe że masz błąd w głównym pliku gry ( patch0.dzip) dlatego mam 2 porady:

1. Przeinstaluj W2
2. Ściągnij Critical Rebuild Patch który naprawia wszystkie pliki gry :D

A mógłbyś mi bardziej przybliżyć ten Critical Rebuild Patch? Nieukrywając, nie do końca wiem o co chodzi :p
 
Ej ej, ale do Pomocy Technicznej to mogłabyś zajrzeć, znalazłabyś sobie ;)
http://pl.thewitcher.com/support/#q18
 
Ja to mam pecha! Po zainstalowaniu Critical Rebuild gra się uruchomiła. Gdy uaktualniłam do patcha 2.1 sytuacja się ponowiła ;/ To grać na patchu 2.0 czy zainstalować na nowo grę?
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom