Problemy z launcherem - temat zbiorczy

+
Status
Not open for further replies.
Mam Taki problem :
Gdy chce wlaczyc gre przez launchera to wyskakuje blad typu ze ,,The Witcher Application znalazl problem i musi go zamknac(launchera)`` A na dole ze nie zapisalem czegos i mozliwe ze wszyskie pliki zostaly usuniete.
A gdy wlacze przez The Witcher.exe nic sie nie dzieje.

Prosze pomocy!!!
 
Przeinstaluj grę wychodzi na to że instalacja gry nie przebiegła prawidłowo i zwyczajnie brakuje plików w folderze z grą.
 
Witam
Mam problem z uruchomieniem wiedzmina 2 />/>
Gdy uruchamiam grę pokazuje się komunikat :
launcher
Configuration summary:
Number of cores : 4,
System Memory: 4095 MB,
Video memory: 2767 MB,
Mobile: 0.
Your configuration capabilities: PC_High
Klikam Ok i wyskakuje Wprowadź klucz aktywacyjny wprowadzam a dalej nic :p/>/> dosłownie.
Mój sprzęt:
Procesor: Intel(R) Core (TM) Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz 2.40GHz
Win 7 64 bit
Karta Graficzna NVIDIA GeForce GTS 450

scalam tematy
proszę nie zakładać nowych wątków w dziale Pomocy Technicznej, ale korzystać z już istniejących --- lista tematów
zachęcam też do korzystania z innych dostępnych pomocy --- wyszukiwarki oraz Forumowego Samouczka
szypek
 
Mam takie pytanko, reinstalowałem system, zachowałem sobie sejwy z W2 i wszystkie pliki gry. Czy jest jakaś możliwość dodania wpisów do rejestru systemu tak aby świerzy system widział zainstalowanego W2 bez ściagania i instalacji całej gry na nowo? Czy ponowna instalacja to jedyne wyjście?
 
Jeśli ta aplikacja nie pomoże http://wpc.4d7d.edgecastcdn.net/004D7D/files/Tools/Registry_Check_DD.exe , musisz reinstalować grę.
 
Hmm. mam taki oto problem. Otóż zachciało mi się zagrać na Arenie. Odpalam W2 z Launchera i tuż po pojawieniu się głowy wilka pojawia się sympatyczny napis informując o tym, że program został zamknięty z powodu błędu. To samo dzieje się, gdy próbuję uruchomić grę z poziomu witcher2. exe.
Odinstalowałem grę i po ściągnięciu kopii z GOG.com - ponownie zainstalowałem. Niestety powtarza się to samo i z poziomu Launchera i z poziomu witche2.exe
Moglibyście mi jakoś pomóc?
 
Przeinstaluj .NET Framwework 4.0, jak nie pomoże - dorzuć biblioteki Visual C++ 2010 w wersji (jeśli masz system 64-bitowy) 64- oraz 32-bit albo (jeśli masz system 32-bitowy) tylko w wersji 32-bit.
 
Nurtuje mnie pewne pytanie... co taki Wiedźmin jada? yyy... niee to nie TO pytanie!

Chciałem się zapytać czy jest możliwość uruchomienia gry z automatycznym launcherem? To znaczy, czy mogę uruchomić Wieśka od razu, nie klikając po drodze na "Uruchom grę" w launcherze. Korzystam z wersji steam'owej po przez Big Picture i uruchamiając grę padem muszę i tak podejść do kompa i kliknąć na launcherze, co jest trochę irytujące. Szukałem coś na ten temat nawet na angielskojęzycznych stronach ale nic nie udało mi się znaleźć.
 
Automatycznego launchera nie ma, ale może odpalać plik witcher2.exe z katalogu /bin - czyli de facto pomijać launcher. Machnij sobie skrót na pulpit czy coś ;)
 
Witam mam problem z lancherem po ściągnięciu aktualizacji (tej co waży 10 GB, troche mi zajeło bo mam wolny net wiec meczyłem sie 20h) i zainstalowaniu jej i zresetowaniu komputera próbuje odpalić gre i pojawia się komunikat "Wystąpił problem z aplikacją The Witcher 2 Launcher Application i zostanie ona zamknięta". Gre próbowałem przeinatalowywac pare razy. Odinstalowałem także wiesia 1 lecz i to nie pomogło nie mam już pojęcia co moge zrobić i nie moge także odpalić witcher2.exe bo włacza sie kolejny błąd.
 
Ale powinieneś chyba też mieć oprócz tego komunikatu raport błędu w którym jest jego sygnatura, tzn. informacja o tym jaki konkretnie błąd u ciebie występuje. Bez tego trudno coś diagnozować, bo jeśli prześledziłeś choć kilka stron tego tematu przyczyn może być kilka.
 
W sygnaturze błędu są nastepujące informacjie
AppName: launcher.exe AppVer: 0.9.0.958 ModName: kernel32.dll
ModVer: 5.1.2600.2180 Offset: 0001eb33

Podczas prób włączenia wiesia przez witcher2.exe z folderu /bin wyskakuje błąd
"Aplikacjia nie została właściwie zainicjowana (0xc0000125)."
 
A na jakim systemie ty to próbujesz uruchamiać? Bo to niestety jest błąd związany z jednym z plików systemowych.
 
Możesz spróbować podmienić ten plik. Na dole tej strony http://pl.thewitcher.com/forum/index.php?/topic/120-gry-komputerowe/page__st__23580 i początku następnej masz podane kilka sposobów jak to zrobić. Jeśli to nie pomoże, to chyba niestety będzie konieczna reinstalacja. Ale z tym się zawsze można wstrzymać. Może ktoś jeszcze tutaj będzie miał jakiś inny pomysł.
 
panzik said:
Witam mam problem z lancherem po ściągnięciu aktualizacji (tej co waży 10 GB, troche mi zajeło bo mam wolny net wiec meczyłem sie 20h) i zainstalowaniu jej i zresetowaniu komputera próbuje odpalić gre i pojawia się komunikat "Wystąpił problem z aplikacją The Witcher 2 Launcher Application i zostanie ona zamknięta". Gre próbowałem przeinatalowywac pare razy. Odinstalowałem także wiesia 1 lecz i to nie pomogło nie mam już pojęcia co moge zrobić i nie moge także odpalić witcher2.exe bo włacza sie kolejny błąd.
Zapoznaj się z tą stroną i wykonaj porady na niej zawarte (wszystkie!) poczynając od linijki "Jeśli wolisz nie używać hotfixu możesz spróbować jednej z polecanych poniżej metod:" tzn. nie używaj hotfixa (zostawimy go sobie w zapasie).
http://pl.thewitcher.com/dotnet/

Odbuduj rejestr: http://wpc.4d7d.edgecastcdn.net/004D7D/files/Tools/Registry_Check_DD.exe
 
Dzięki wielkie. Jeśli ktoś kiedyś beędzie miał taki sam problem to mi pomogło przeinstalowanie .NET FRAMEWORK.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom