Problemy z launcherem - temat zbiorczy

+
Status
Not open for further replies.
szypek26 said:
Spróbuj odbudować rejestr: http://wpc.4d7d.edgecastcdn.net/004D7D/files/Tools/Registry_Check_DD.exe
Faktycznie, pomoglo to na tyle ze uruchamia mi launchera, niestety w opcjach nie moge wybrac polskiego dubbingu ani polskich napisow, te pola mam puste,
 
elenros said:
Faktycznie, pomoglo to na tyle ze uruchamia mi launchera, niestety w opcjach nie moge wybrac polskiego dubbingu ani polskich napisow, te pola mam puste,
Daj screena z rozwiniętym paskiem wyboru języka.
 
Arten1324 said:
Witam!
Nie wiem, czy wstawiam to do dobrego tematu, jeśli nie to z góry przepraszam, ale do rzeczy.
Temat bardzo dobry, w lepszym napisać nie mogłeś ;)/>

Arten1324 said:
Kupiłem sobie wczoraj pudełkową wersję Wiedźmina 2 edycję rozszerzoną. Po zainstalowaniu gry pojawił się błąd o takiej treści:
Próbowałem już przeskanować system avastem znalazło mi kilka wirusów, które natychmiast usunąłem po czym przeinstalowałem Wiedźmina 2. Niestety to nie pomogło, szukając dalej rozwiązania pomyślałem, że to może być problem "Hotfixa", jednak zainstalowanie go również mi nie pomogło.
Skończyły mi się już pomysły, dlatego proszę Was o pomoc, za którą z góry dziękuję.
Jak wirusy + Avast, to równie dobrze mogą tam jeszcze jakieś świństwa być. Albo ich nie ma, ale biblioteki na twoim kompie mogą być po inwazji tych paskudztw dziurawe jak ser. No ale popróbujemy (każdą z kolejnych porad wykonuj, jeśli poprzednia nie pomoże):
- przeinstaluj grę (żeby usunąć hotfixa, bo to samo zuo)
- zainstaluj .NET Framework 4 (paragraf pt. "REINSTALACJA I NAPRAWA .NET FRAMEWORK 4" z tej strony http://pl.thewitcher.com/dotnet/)
- przeinstalu VC++ http://pl.thewitcher.com/support/w2/#q21
 
szypek26 said:
Daj screena z rozwiniętym paskiem wyboru języka.
Prosze, po wcisnieciu strzałki nie ma tam nic, to samo przy wyborze głosu

http://zapodaj.net/f2872062b003d.png.html
 
Dziwna sprawa. Odinstalowanie W1 czasem robiło problemy z W2, ale tego chyba jeszcze nie widziałem. Możesz spróbować zreinstalować same paczki językowe (chociaż tak naprawdę paczki pewnie masz na dysku, tylko ścieżki się pochrzaniły - ale ja bym jednak spróbował), albo wal do pomocy technicznej albo czekaj na odpowiedź innego usera - bo ja raczej bardziej tu nie pomogę.
 
Dziękuję serdecznie za pomoc, faktycznie musiałem mieć jakieś dziury w bibliotekach, lub po prostu coś mi .NET Framework szwankował. Teraz gra się ładnie zaktualizowała i śmiga aż miło.
Jeszcze raz dziękuję za pomoc i życzę miłego dnia/wieczoru.
 
Witam. Mam problem z uruchomieniem gry, gdy wciskam "uruchom" gra niby zaczyna się uruchamiać(pokazuje się logo na środku ekranu), ale po jakimś czesie(kilka s) znowu wyrzuca do launchera a gra nie została uruchomiona, nie wyrzyca żadngo błędu.
Kiedyś gra mi działała, jak sprawdzałem czy mi pójdzie po poprzez piracką wersje gry, może jest to spowodowane tym.
Teraz mam orginalną wersje gry (edycja rozrzeżona, wszystkie patche który wyskakiwały instalowałem).

Zrobiłem wszystko z pkt 17 ale dalej nic.
http://pl.thewitcher.com/forum/index.php?/topic/22347-faq-techniczne/
Oprócz:
"3) Ustawić wszystkie opcje na "kontrolowane przez aplikację" w opcjach sterownika karty graficznej." Nie wiem gdzie to jest.
oraz ręcznie nie instalowałem patcha bo:
"Zainstalowana wersja gry jest nieprawidłowa lub niekompletna"
Ale wszystko zainstalowało poprawnie..
Bardzo proszę o pomoc.
 
xdax1 said:
oraz ręcznie nie instalowałem patcha bo:
"Zainstalowana wersja gry jest nieprawidłowa lub niekompletna"

No ten komunikat świadczy o tym, że chyba jednak nie wszystko poszło poprawnie przy instalacji... Przeinstaluj grę po prostu.
 
Ale wczoraj instalowałem grę 2 razy, no ale spróbuje jeszcze raz.
Dam znać jak się zainstaluje.
 
Ty tą grę masz w wersji pudełkowej, czy ściągasz ją z internetu? Jeśli cyfrową, to może coś przy pobieraniu szwankuje?
 
Prawdopodobnie źle patchujesz (albo nie patchujesz w ogóle) gry - a podstawka w wersji 1.0 (prosto z płyty) się nie uruchomi. Musisz zainstalować co najmniej patcha 1.35 (ale polecam Edycję Rozszerzoną, tj. 3.0, instalujesz od razu na wersję z płyty, + patche kolejne, tj. 3.1, 3.2, 3.3 i ewentualnie 3.4 - ale ten ostatni umożliwia tylko zabawę w modera, to można sobie odpuścić).
 
@Yakin -> Wersja pudełkowa, instaluje z płyt, ale edycje rozszerzoną pobiera mi.

Teraz instalowałem ponownie grę(przed chwilą) ale anulowałem pobieranie edycji rozszerzona, zrobiłem patcha ręcznie(pobrałem patcher.exe i zainstalowałem) no i zadziałało, ale bez dodatku.
Gdy zainstalowałem dodatek, znowu nie działa, w edycji rozszerzonej pobiera mi patch automatycznie do 3.4.

Czyli bez dodatku działa, a z nie działa.
 
Kupiłam wersje pudełkową. Po przejściu przez całą instalację, co trwało 5 godzin, oraz wszystkie patche (ostatni 3.4), uruchomiłam grę z ikony pulpitu, pokazał się Launcher i tak wisi od godziny. Na tym gra się zakończyła.
Co się dzieje?

scalam tematy
proszę nie zakładać nowych wątków w dziale Wsparcia Tech., ale korzystać z istniejących --- Regulamin, lista tematów
zachęcam też do korzystania z innych dostępnych pomocy --- wyszukiwarki oraz Forumowego Samouczka
szypek
 
Ja wiem, że ponowne uruchomienie działa cuda:) ale nie w tym przypadku. jest to pierwsza rzecz, która zrobiłam i oczywiście nic się nie zmieniło. Po nocy nieuzywania komputera również wszystko jest bez zmian.
 
Najprawdopodobniej coś się źle zainstalowało. Kupiłaś pudełkową ER, czy zwykłą i dopiero ściągałaś ER w formie patcha?
 
Edycja rozszerzona pudełkowa. Wszystko idzie gładko, instalują się patche, ok. Próbuje włączyć grę a tu albo zawiesza się wilk albo wraca mi do menu launchera. Tego patcha z linka zainstalować nie mogę bo "wersja gry jest nieprawidłowa lub niekompletna" Wcześniej z grą miałem podobny problem ale ten patch go rozwiązał.
 
Nie wiem, o którym "patchu z linka" mowa - tylko na tej stronie jest co najmniej kilka linków :p

Było już pisane - błąd "wersja gry jest nieprawidłowa lub niekompletna" -> http://pl.thewitcher.com/support/w2/#q17
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom