Problemy z launcherem - temat zbiorczy

+
Status
Not open for further replies.
Rejestracja jako taka jest wyłączona - może wpisać w miejsce klucza byle co, a gra i tak to łyknie. Także to nie tutaj leży problem. Sprawdź tą poradę: http://pl.thewitcher.com/support/w2/#q2, albo pobieraj patche ręcznie. Jeśli instalujesz wersję premierową, to tak czy siak czeka cię instalacja Edycji Rozszerzonej, czyli 10 - 16gb patcha (chyba, że nie chcesz, ale naprawdę warto), więc najlepiej pobrać już spatchowaną instalkę z GOG.com - pobierania trochę więcej, ale dużo mniej potencjalnych problemów: http://pl.thewitcher.com/support/w2/#q48
 
NO dobrze, jestem już na tym gog, wpisałem numer, zaakceptowało, wybieram edycję rozszerzoną ale ściągać mogę po kolei party patchy, natomiast nigdzie nie widzę opcji sciągnięcia instalki. Gdzie dokładnie się ona znajduje?
Mam też ten program gog downloader, który cały czas łączy...
 
 
Dziękuję, już wszystko mam :) I teraz w gwoli upewnienia - jak ściągnę instalkę, to mogę odinstalować wieśka zainstalowanego z płyty, bo to są przecież dwa odrębne twory, prawda?
 
Witam mam problem z launcherem.
LAUNCHER pobrał mi i zainstalował wersję rozszerzoną włączam launcher. odpal gre. pokazuję sie głowa wilka i wraca to ekranu launchera z powrotem.
Odpalałem przez witcher.exe brak efektu.
Nvidia nie ma nowych aktualizacji.
wgrałem właśnie patcha 3.1 i 3.2 zaraz 3.3 pojdzie.

po pierwszych dwóch efekt bez zmian, dalej gry nie odpala.

Połączenie z internetem jest.
Gra jest dopiero co zainstalowana, świeza.

Net framework 4.0 jest.

Jak sprawdzić ten folder moje dokumenty i jak zmienić jakby coś było nie tak.

DirectX zainstalowany także launcher nie odpala.

Co jest do cholery?
 
Simonwizard said:
Dziękuję, już wszystko mam :) I teraz w gwoli upewnienia - jak ściągnę instalkę, to mogę odinstalować wieśka zainstalowanego z płyty, bo to są przecież dwa odrębne twory, prawda?
Teoretycznie tak, o ile instalowałeś do odrębnych lokacji (miejsc na dysku). Głowy natomiast nie dam, co będzie się dziać z rejestrem - pewnie nic złego, ale nigdy nie wiadomo. Ale bez spiny, jakby się coś zepsuły, to najwyżej naprawisz wpisy (można to zrobić bez reinstalacji gry).

Simonwizard said:
Witam mam problem z launcherem.
LAUNCHER pobrał mi i zainstalował wersję rozszerzoną włączam launcher. odpal gre. pokazuję sie głowa wilka i wraca to ekranu launchera z powrotem.
Odpalałem przez witcher.exe brak efektu.
Nvidia nie ma nowych aktualizacji.
wgrałem właśnie patcha 3.1 i 3.2 zaraz 3.3 pojdzie. [...]
Wiem, że pisałeś, że .NET 4.0 jest, ale i tak go przeinstaluj.
 
Witam wszystkich . Mam problem z uruchomieniem gry W2 Edycja rozszerzona .. mianowicie , gdy ją kupiłem i zainstalowałem wszystko działało elegancko , ale jak ją odinstalowałem i teraz ponownie zainstalowałem , przy włączaniu przez launcher jak i w każdy inny sposób Pojawia się głowa wilka i po chwili wraca do okna głównego .. Kombinowałem już jak mogłem , odinstalowywałem i instalowałem z 6 razy , grzebałem w opcjach , uruchamiałem jako admin i nic . Przeglądałem tematy , nie znalazłem rozwiązania . Proszę o pomoc . Dodam , że odinstalowałem w ogóle Antywirus Comodo bo wyczytałem , że to on może być problemem :/ I dodam , że po tym jak naciskam uruchom wyskakuje błąd i pisze "Aplikacja nie została właściwie uruchomiona (0xc0000005)."

scalam tematy
proszę nie zakładać nowych wątków w dziale Wsparcia Tech., ale korzystać z istniejących --- Regulamin, lista tematów
zachęcam też do korzystania z innych dostępnych pomocy --- wyszukiwarki oraz Forumowego Samouczka
szypek
 
Musisz prawdopodobnie zainstalować na nowo bibliotekę NET.Framework 4. Można ją pobrać choćby ze strony Microsoftu.
 
Simonwizard said:
Dziękuję, już wszystko mam :) I teraz w gwoli upewnienia - jak ściągnę instalkę, to mogę odinstalować wieśka zainstalowanego z płyty, bo to są przecież dwa odrębne twory, prawda?
Prawdopodobnie Ty już sobie poradziłeś, ale może ktoś inny będzie ciekaw:
Tak, możesz odinstalować grę poprzednio zainstalowaną z płyty, bo wersja ściągnięta z GoG-a jest pełnowartościowa i autonomiczna. Możesz sobie pobrane pliki wypalić na płytach i użyć ich (po uprzednim tymczasowym wrzuceniu do jednego folderu na dysku komputera) do zainstalowania Wiedźmina 2 w przyszłości.

To samo dotyczy GoG-owej instalki Wiedźmina pierwszego.
 
Witam!
Mam problem z włączeniem launchera. Dosłownie z 30 min temu działał poprawnie. Wyłączyłem grę. Po chwili przypomniałem sobie, że mam jeszcze WI, a skoro w niego nie gram to po co ma mi miejsce zajmować - odinstalowałem. Po wywaleniu gry chciałem ponownie włączyć WII. Nie dało się - po prostu launcher nie reagował. Spróbowałem odpalić bezpośrednio z flaków (bin). Gra się odpaliła, ale po angielsku, a przecież by zmienić jeżyk jest potrzebny ten nieszczęśny launcher. za bardzo nie chcę przeinstalowywać (na razie), bo jakimś cudem płyta sama się zepsuła i nie wykrywa jakiegoś tam pliku "disk2.c..." czy coś takiego (na 1. płycie), a gra z GoGa ściągała się cały dzień. Jakies pomysły?

Dobra, ręcznie "nainstalowałem" wersję 3.3 i niby działa.
 
Witam. Postanowiłem ponownie zagrać z Wiedźmina 2. Instalacja przebiegła bez żadnych problemów.NIestety po uruchomieniu launchera powinien on ściągnąć najnowsze patche.Jednak nic się nie pojawia.Gdy grałem wcześniej to musiałem ściągać gdzieś z 5 patchy.Mam wersję rozszerzoną.Wie ktoś co jest tego przyczyną i jak to naprawić?
 
Last edited:
NIe launcher uruchamia się, gra chodzi ale nie wykrywa żadnych nowy patchy.Wersja gry to 3.0 więc powinien ściągnąć jeszcze 3.2 itd.
 
NIe ma problemu, właśnie je pobieram.Chciałem się dowiedzieć z czystej ciekawości dlaczego ich nie ściąga automatycznie przez launcher.
 
Trudno powiedzieć dokładnie, launcher czasami miewa pewne kłopoty z własną osobowością ;) Zapewne gdybyś przeinstalował grę jeszcze raz lub pokombinował z jakimiś bibliotekami (.NET Framework, ew. Visual C++), to by zaskoczyło. Ale ten sam efekt powinna dać instalacja patcha 3.1, wtedy patche 3.2 i kolejne powinny zaskoczyć już automatycznie, także tego...
 
@korzentm - ściągnij sobie wersję z GoG-a i wypal te pliki na płytach DVD. Jak kiedyś przyjdzie Ci ochota znowu instalować Wiedźmina, to przekopiujesz zawartość płyt do jednego folderu na dysku, odpalasz instalatora i voila! Masz zainstalowaną najnowszą dostępną wersję.
A co do patcha 3.2 3.4 (tego z RedKit-em), to wydaje mi się, że on się instaluje tylko ręcznie z powodu wyboru wersji z pełnym RK lub w wersji "lite" jedynie obsługującej mody. Dlatego też jego również warto sobie ściągnąć w preferowanej wersji (lub obu) i zarchiwizować.
 
Last edited:
Patch RedKita to wersja 3.4, nie 3.2 - to na pewno.
Info z możliwością pobrania patcha 3.4 w wersji "lite" (instalacja przygód możliwa, niemożliwe tworzenie własnych) powinno wyskoczyć w launcherze tak jak poprzednie - tego z kolei pewny nie jestem, ale skłaniałbym się ku tej opcji.
 
Witam również chciałem zagrać ponownie w wiedźmina aby odświeżyć się przed zbliżającą częścią 3 , więc zabrałem sie za instalowanie wszystko szło gładko po instalacji zaczął luncher pobierać patche miałem małe zdziwko jak zobaczyłem że jest tego ponad 10 gb no nic ściągnąłem instaluje patche a tu bam błedy w następujących plikach w folderze z filmami: ...intro.usm, ....henselt_lives_fb.usm, ....henselt_dead_fb.usm, .....final5_jaskier_oxen.usm, ...final4b_locmuinne_board.usm, ...final4a_mages_killed.usm . kliknąłem ignoruj i zainstalowałm ale gra sie nie odpaliła wyskoczył tylko pasek z napisem program luncher the witcher 2 przestał działac, poszedłem dalej i ściągnąłem brakujące pliki nadal to samo.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top Bottom