Problemy z patchem 1.3

+
MarciOL said:
1. Zaintalowałem najnowsze stery.2. Reinstalowałem3. Sciagałem patcha od nowa.4. Wbiłem w c:/program files/wiedźmin/register
Grhhh...Nic nie wbijaj, to nie voodoo. Włóż płytę DVD z Wiedźminem i w menu, które się pojawi kliknij: REJESTRACJA, czy coś w tym stylu To naprawdę nie jest trudne.
 
Czy patch 1.3 zawiera w sobie wszystkie poprzednie ? Jestem w 3 akcie gry, czy nic się złegeo nie stanie, a nic mnie jeszcze dobrego nie ominie jeśli dopiero teraz go zainstaluje ?
 
[/QUOTE]Sprecyzuj pytanie. Stare savey powinny działać.[/QUOTE]Czy jeśli zainstaluje patch Patch 1.3.0.1198 to nie strace nic z gry ? Domyślam się że ten patch dodaje jakieś nowe przygody. Jestem w III akcie, jeśli te przygody, questy są ze wcześniejszych aktów to nie bedę mógł już ich rozegrać ? Ale jeśli coś mnie nawet ominie to trudno, dobrze że ten patch przynajmniej pozwoli mi grać dalej.PS. Sorry za posty w dwóch tematach, grałem w nocy i chciałem jak najszybszej odpowiedzi.
 
Witam wszystkich. Otóż mam problem z grafiką po zainstalowaniu patcha 1.3. Wcześniej grałem na 1.2 i wszystko działało bez zarzutu. Po zpatchowaniu gry (pod koniec II aktu) pojawiły się problemy z teksturami w akcie III. Zamiast tekstur często wyświetlają się trójkąty wychodzące z jednego miejsca i przysłaniające prawie wszystko. W dodatku ilość fps spada do ok. 3. Dzieje się tak głównie w Wyzimie Handlowej oraz kilku miejscach w Klasztornej. Bagna bez zarzutów. Również po wejściu do Wyzimy Handlowej gra tragicznie spowalnia do ok. 8 fps. Postanowiłem spróbować zagrać od początku. I okazało się, że tak w standardowej grze, jak i Cenie Neutralności nie wyświetlają się postacie, tekstury ani budynki. Pozostałe obiekty, tj. drzewa czy też bronie wyświetlają się normalnie. Czy będzie konieczna reinstalacja? I czy patchować do 1.3, czy lepiej do 1.2, jeśli chcę grać na starych save'ach.Konfiguracja sprzętowa:procesor: AMD Athlon XP 2400+płyta główna: MSI KT4Vgrafika: Sapphire Radeon 9600 PRORAM: DDR 1 GBdźwiękowa: zintegrowanaLiczę na szybką pomoc z waszej strony.Zdravim
 
ad. 1. Próbowałem na różnych wersjach sterowników. Zacząłem grać na Omegach, ale po błędzie spróbowałem Catalysty oraz najnowszy Omegi. niestety nic to nie dało.ad. 2. Mam Windows XP SP 2, więc to chyba wystarczy. Nie sądzę, żeby był potrzebny SP3Zdravim
 
Sformatowałem kompa, zaktualizowałem Windowsa do SP3 i pobrałem wszystkie aktualizacje. Sterowniki do graficznej: Radeon Omega Drivers v4.8.442. Mniej się już krzaczy, ale niestety problem występuje nadal. Spróbuję jeszcze dziś reinstalować Wiedźmina i patchować tylko do wersji 1.2. Zobaczymy co wtedy będzie.Zdravim
 
Opcje graficzne ustawione maksymalnie na minimum. Przy moim sprzęcie to konieczność. I nowe spostrzeżenie: zauważyłem, że gra się krzaczy w różnych miejscach. Raz jak włączę, to w większości budynków w Handlowej są krzaki, a czasem się zdarza, że gdzieś już jest dobrze, ale znowu tło się krzaczy w pewnym miejscu, np. instrumenty grajków.ZdravimPo zainstalowaniu patcha 1.2 dalej się krzaczy Handlowa. Pozostaje mi jak najszybciej zaliczyć ją i mieć to z głowy albo liczyć, że ER poprawi coś.Zdravim
 
Po instalacji 1.3 zaczalem gre od poczatku. Przeszedlem Prolog, zaczalem akt I. Jak doskonale wiadomo to moze jakies 3h grania idac naprawde spacerowo i nie prac do przodu.W tym czasie gra wywalila sie 4 razy. Zadnego ostrzezenia, zadnego komunikatu tylko wyjscie do windy lub reset sprzetu.Nie, ani podkrecony procesor, ani podkrecona karta grafiki tego nie powoduja. Inne gry ktore bez problemu obciazaja moj sprzet w 100% problemow z przegrzewaniem sie poszczegolnych podzespolow nie wywoluja. Z wczesniejszym patchem problewow w TEJ ilosci nie bylo. Config:p4HT 2,8@3,372GB DDR2-400 Dual ChannelGF7600GT 560@630 700@820Win XP SP2
 
Jeżeli grasz tylko w podstawkę - reinstaluj do 1.2.Chcesz grać w dodatek - cierp do ER i żyj nadzieją, że ona coś poprawi.A poza tym:1. Obniżenie detali.2. Reinstalacja sterowników.3. Zwiększenie pamięci wirtualnej.4. Defragnentacja dysku.5. Sprzątanie rejestru.PS.6. Założe się, że Crisis na HIGH ci nie śmiga, więc sprzęt nie jest super-hiper-extra-mega ;)
 
Odinstalowalem gre, zainstalowalem SP3, zainstalowalem gre, zainstalowalem patcha... i odinstalowalem gre. Nie mam ochoty sie uzerac. Co z tego, ze co 10 sekund wale szybki zapis skoro gra wywala sie windy w czasie wczytywania?!to juz szczyt!
 
Top Bottom