Problemy z patchem 1.4

+
Problemy z patchem 1.4

ściągam patha i chcę instalować gdy nagle pojawia się coś takiego:>Setupnew\setup.cpp(135)PAPP:pVENDOR:$@Windows XP Service Pack2 (2600) NON IE/Netscape 11.0Nie wiem tez czemu, ale ściągnięty plik powinien mieć 910Mb a ma 2,45 MbProszę o szybką pomoc
 
Też tak miałem 3 razy . . . po prostu chodzi o to, że za dużo ludzi ściąga tą edycję i przerywa serwer bo przecież nie dość, że mamy EE 3 dni później niż Amerykanie to jeszcze na jednym serwerze. Użyj Flashget'a bo nawet jak ci przy ściąganiu przerwie to dzięki niemu będziesz mógł kontynuować ściąganie i w końcu ściągniesz aha i nie zapomnijcie ściągnąć plik językowy do polskiej wersji, który ma 500 MB i dodatkowy mod który ma 300 MB bo o tym też nie napisali twórcy, że jest na serwerze ściągnij.pl
 
Chyba czeka Cie nowa instalacja gry, i ściąganko patchy.... jednak mam taką sugestię:[size=10pt]Myślę, że instalacja dodatku "DownThemAll" https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/201w przypadku liska(Firefoks), oraz instalacja jakiegoś darmowego/trialowego programiku typu FlashGet, GetRight, Download Accelerator itp mogłaby pomóc, gdyż programy tego typu zwykle kontynuują zerwane połączenie. Obecnie sporo tysięcy gigabajtów (oj tak!) się wysyła, z czego większość się marnuje przez przerwane połączenia. Myślę, że to mogłoby pomóc podratować sytuację. :)[/size]
 
A ściągnęło się całe? korzystałeś z jakiegoś wspomagacza co m.in. kontynuuje przerwane połączenia? Sterowniki grafy najnowsze?
 
ChrisBgnr said:
Ściągnięte -> zainstalowane zgodnie z instrukcjami -> uruchamiam grę -> error
Ten sam błąd u mnie:przed patchem wszystko działało cacy, przy instalacji patcha żadnego błędu
 
Iwona said:
A ściągnęło się całe? korzystałeś z jakiegoś wspomagacza co m.in. kontynuuje przerwane połączenia? Sterowniki grafy najnowsze?
TWEE_Polish_language_pack - 595 012 kbTWEE_Upgrade - 931 419 kbŚciągam Operą i jak mam przerwane połączenie to mi od razu wywala proces, a ciągnąłem do południa jak jeszcze fajny był transfer.Forceware 175.19, DirectX 9.24.1400, poza tym przed patchowaniem działało...
 
ChrisBgnr said:
ChrisBgnr said:
A ściągnęło się całe? korzystałeś z jakiegoś wspomagacza co m.in. kontynuuje przerwane połączenia? Sterowniki grafy najnowsze?
TWEE_Polish_language_pack - 595 012 kbTWEE_Upgrade - 931 419 kbŚciągam Operą i jak mam przerwane połączenie to mi od razu wywala proces, a ciągnąłem do południa jak jeszcze fajny był transfer.Forceware 175.19, DirectX 9.24.1400, poza tym przed patchowaniem działało...
Ok, odkryłem problem: mss32 to dll za dźwiek odpowiedzialny. W dxdiag wyłącz/ obniż akcelerację sprzętową. U mnie działa. Jak to na jakość dźwięku zadziała- nie wiem. ale działa.Edit:Ok, teraz nie mam pojęcia o co chodzi. Znowu dałem na pełne przyspieszenie i gra dalej się uruchamia. A wczesniej, na takich samych sterownikach, nie chciała. Dziwne. w kazdym razie- zastosuje się do wskazówek j/w
 
"Ok, teraz nie mam pojęcia o co chodzi. Znowu dałem na pełne przyspieszenie i gra dalej się uruchamia. A wczesniej, na takich samych sterownikach, nie chciała. Dziwne. w kazdym razie- zastosuje się do wskazówek j/w"Sprawa wygląda tak - faktycznie "coś tu nie pasi" z dźwiękiem, a konkretnie z EAXem - jeżeli wyłączymy przyspieszenie sprzętowe opcja ta zostanie automatycznie wyłączona i wszystko jest ok. Potem możemy przyspieszenie sprzętowe dać znowu normalnie i gra uruchomi się. Jeżeli jednak będziemy chcieli włączyć EAX w grze - znowu wyskoczy nieszczęsny błąd. Przeinstalowywałem sterowniki do dźwiękówki i nic. Taki problem mam tylko tutaj - reszta gier działa bez zarzutu. Poza tym skoro się ma choćby tego wiekowego SB live 24bit to chciałoby się, żeby ten dźwięk był jednak z EAXem, czyż nie?Załączam screena z zadkładki "dźwięk" dxdiag z nadzieją, że może ktoś coś wyjaśni i powie co zrobić aby EAX działał...Creative Sound Blaster Live! 24-bit and Sound Blaster Audigy LS driver 1.04.0055 - są z '05 ale to najnowsze sterowniki do tej karty... mimo wieku sprawdza się ona w grach bardzo dobrze... z tym tutaj wyjątkiem...
 
Iwona said:
Chyba czeka Cie nowa instalacja gry, i ściąganko patchy.... jednak mam taką sugestię:[size=10pt]Myślę, że instalacja dodatku "DownThemAll" https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/201w przypadku liska(Firefoks)[...]
Wielkie dzięki Iwono, południem zacząłem ściągać ER, lecz nudno tak patrzeć na pasek ładowania, więc włączyłem sobie warcrafta w singlu, teraz parze sobie, "o pobrało się!", niestety okazało się, że wyskakuje ten sam error, który występował autorowi tematu. Od razu wbiłem na forum, zobaczyłem ten temat i po problemie dzięki Tobie. Myślicie, że dzięki tej wtyczce mogę sobie spokojnie, np. poczytać książkę, czy iść spać, bo jutro zaczyna się weekand, a ja chciałbym zagrać sobie w ER.
 
Hmmm... wydaje mi się, że to będzie najlepsze miejsce:Świeża instalka, uaktualnione do 1.4, najnowsze sterowniki graficzne. Wszystko jest ok do momentu odbycia jakiegokolwiek dialogu- ekran normalnej gry staje się lekko zamazany (blur) niezależnie od ustawień graficznych. Pomaga dopiero przeładowanie save'a.
 
ChrisBgnr said:
Sprawa wygląda tak - faktycznie "coś tu nie pasi" z dźwiękiem, a konkretnie z EAXem - jeżeli wyłączymy przyspieszenie sprzętowe opcja ta zostanie automatycznie wyłączona i wszystko jest ok. Potem możemy przyspieszenie sprzętowe dać znowu normalnie i gra uruchomi się. Jeżeli jednak będziemy chcieli włączyć EAX w grze - znowu wyskoczy nieszczęsny błąd. Przeinstalowywałem sterowniki do dźwiękówki i nic. Taki problem mam tylko tutaj - reszta gier działa bez zarzutu. Poza tym skoro się ma choćby tego wiekowego SB live 24bit to chciałoby się, żeby ten dźwięk był jednak z EAXem, czyż nie?
No to ja mam to samo na zintegrowanej karcie zgodne z SB.pzdrTabar
 
Ok potwierdzam w tope z EAX po włączeniu gra się nie odpala albo wywala błąd thewitcher.exe error . A Triss dalej wygląda jak by miała cycki na brzuchu ^^ A z tymi oczami to teraz wygląda jak ZOMBIE XD
 
Fix for the eax-bugSo i try a little bit and made you a patch for the eax-bug.You can use full hardware acceleration.Simply copy the files in the archieve but make a backup of the originals first!!!!http://uploadfile.org/download.php?id=FBphKrj6VAnixPV6mqYvI take the files from COD4, it is a problem with the miles sound system and binkvideo....I use winxp x86 sp3 btwPlease post if it works for you.
 
Ja mam taki problem że jak zaczynam instalować to po 3 okienkach z licencjami i read me pojawia się napis "Wiedźmin nie został prawidłowo zainstalowany. Nie można go aktualizować "I co ja mam z tym zrobić jak z grą było wszystko w porządku. Czy ktoś mi powie jak mam to instalować ?
 
maci0k said:
Ja mam taki problem że jak zaczynam instalować to po 3 okienkach z licencjami i read me pojawia się napis "Wiedźmin nie został prawidłowo zainstalowany. Nie można go aktualizować "I co ja mam z tym zrobić jak z grą było wszystko w porządku. Czy ktoś mi powie jak mam to instalować ?
Pobierz patcha raz jeszcze.Możliwe, że będziesz musiał zreinstalować grę :(
 
Nie mam potrzeby pobierać patcha jeszcze raz bo wszystko jest z nim ok. Ściągałem Flash getem ze 2 h i ściągnąłem poprawnie może faktycznie spróbuje przeinstalować grę. Jakieś inne pomysły ?
 
ChrisBgnr said:
"Ok, teraz nie mam pojęcia o co chodzi. Znowu dałem na pełne przyspieszenie i gra dalej się uruchamia. A wczesniej, na takich samych sterownikach, nie chciała. Dziwne. w kazdym razie- zastosuje się do wskazówek j/w"Sprawa wygląda tak - faktycznie "coś tu nie pasi" z dźwiękiem, a konkretnie z EAXem - jeżeli wyłączymy przyspieszenie sprzętowe opcja ta zostanie automatycznie wyłączona i wszystko jest ok. Potem możemy przyspieszenie sprzętowe dać znowu normalnie i gra uruchomi się. Jeżeli jednak będziemy chcieli włączyć EAX w grze - znowu wyskoczy nieszczęsny błąd. Przeinstalowywałem sterowniki do dźwiękówki i nic. Taki problem mam tylko tutaj - reszta gier działa bez zarzutu. Poza tym skoro się ma choćby tego wiekowego SB live 24bit to chciałoby się, żeby ten dźwięk był jednak z EAXem, czyż nie?Załączam screena z zadkładki "dźwięk" dxdiag z nadzieją, że może ktoś coś wyjaśni i powie co zrobić aby EAX działał...Creative Sound Blaster Live! 24-bit and Sound Blaster Audigy LS driver 1.04.0055 - są z '05 ale to najnowsze sterowniki do tej karty... mimo wieku sprawdza się ona w grach bardzo dobrze... z tym tutaj wyjątkiem...
dziala!!!! :)
 
Top Bottom