Problemy z rejestracją gry

+
Status
Not open for further replies.
Czy ktoś znalazł już jakiś sposób na "Musisz być zalogowany by móc (...) Włącz obsługę cookies w przeglądarce IE" ?*Wyłączyłem firewalle i antywirusy*W opcjach intenetowych zezwoliłem na przyjmowanie wszystkich cookies*Ustawiłem IE jako domyślną przeglądarkę*Próbowałem się zarejestrować będąc równocześnie zalogowanym na forum*Próbowałem na innych kontach - na każdym ten sam problemJakieś pomysły? To chore, że po zakupie Wiedźmina nie moge go zupdate'owac do Edycj Rozszerzonej -,-
 
pisze mi że przed pierwszym wejściem do gr muszę mieć uprawnienia administratora i niewiem co zrobić aby je mieć :(
 
dudzio12 said:
Czy ktoś znalazł już jakiś sposób na "Musisz być zalogowany by móc (...) Włącz obsługę cookies w przeglądarce IE" ?*Wyłączyłem firewalle i antywirusy*W opcjach intenetowych zezwoliłem na przyjmowanie wszystkich cookies*Ustawiłem IE jako domyślną przeglądarkę*Próbowałem się zarejestrować będąc równocześnie zalogowanym na forum*Próbowałem na innych kontach - na każdym ten sam problemJakieś pomysły? To chore, że po zakupie Wiedźmina nie moge go zupdate'owac do Edycj Rozszerzonej -,-
Mam to samo : Po reinstalu windowsa postanowiłem zainstalować ponownie "Wiedźmina" ale mam kłopot , gra nie rozumie że już ją zarejstrowałem a próby ponownego wpisania kodu kończą sie błedem albo bełkocie o wyłączonych ciastach w IE co nie jest prawdą bo ciacha prądzą asz miło .... W związku z powyższym nie moge wgrać patcha 1.4 ani wyższych :(. Teraz już nie wrzeszczy o ciastka ale kod nie wchodzi zresztą sposób w jaki jest wydrukowany delikatnie mówiąc pozostawia trochę do życzenia ..... przynajmniej ze dwa znaki mogą być mocno różnie odczytywane.Założyłem już 3 konta tutaj ale żadne nie chce przyjąć kodu z książeczki :(Heh pamiętam jak na wyprostowanie seriala do NWN 2 czekałem 3 dni bo był tak wydrukowany że w 6 miejscach litery można było swobodnie interpretować .... CDP - powinno opublikować łatę która likwiduje ten - problem - po kiego grzyba podwójna rejestracja gry tu i na stronce CDP gra ma już 2 lata dajmy się cieszyć nią ludziom bez kłopotów skoro już zarejestrowałem grę to powinna to zauważyć po zalogowaniu się na to konto - a tak pomimo że mam kolekcjonerkę to cracka chyba szukać zacznę a to już jest chore :( ....
 
FAQ - Zbiór odpowiedzi na najczęstsze problemy z grą
UWAGA: oto „nieoficjalny” sposób na zainstalowanie patcha1. Wypakuj plik TWEE_Upgrade.exe używając tej linijki: TWEE_Upgrade /extract_all:D:\TWEE_Upgrade2. Umieść pliki językowe oraz przygody w nowym folderze powstałym wskutek wypakowania plików.3. Odpal SETUP.EXE2. P: Program Register.exe nie rejestruje gry, bądź też pojawia się komunikat, że muszę zarejestrować gręO1: To nie jest błąd – musisz po prostu spróbować rejestracji ponownie.O2: Jeśli jesteś użytkownikiem komputera z systemem Windows Vista, musisz odpalić Patcha albo/i plik REGISTER.EXE jako administratorO3: Jeśli spotkałeś się z błędem http „12057” musisz wyłączyć następującą opcję w twojej przeglądarce Internet Explorer: Narzędzia-> Opcje Internetowe-> Zaawansowane-> Opcje Bezpieczeństwa ->”Sprawdzaj czy Certyfikat Serwera nie został cofnięty”O4: Po prostu WYŁĄCZ wszystkie programy firewall/antywirusowe itd. Wszystko co może uniemożliwiać rejestracje klucza gry. Ściągnij także wszystkie najnowsze łatki do Internet Explorera oraz Windowsa. Nie poddawaj się – często warto spróbować kilka razy pod rząd zarejestrować grę. Spróbuj wpisać Kod rejestracyjny małymi literami. Odpal plik REGISTER.EXE w trybie bezpieczeństwa łączenia się z siecią. Możesz także zarejestrować grę na komputerze znajomego i PRZEKOPIOWAĆ pliki z folderu Wiedźmina na np. USB flash stick po prostu wyeksportuj klucze rejestracyjne z komputera: HKEY_CURRENT_USER\Software\CD Projekt RED and HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\CD Projekt REDI wprowadź je do twojego systemu.
Spróbuj "nieoficjalnej" metody.
 
WITAM po przejściu z win XP na win 7 gra nie działa, patcha nie mogę zainstalować ponieważ nie mogę ponownie zarejestrować gry - stworzyłem nowe konto zalogowałem się wpisałem klucz i dostałem informacje :Klucz rejestracji CD Projekt Red jest niepoprawny. moje pytanie jak mam dokończyć grę na za którą jako klient zapłaciłem Państwu ?
 
Witamy na forum.Polecam lekturę tego wątku: http://tw1.thewitcher.com/forum/index.php?topic=22522.0
 
Witam uprzejmie Panów majsterkowiczów komputerowych. :)Problem popularny, jak widzę, lecz ja gdy chcę zarejestrować grę (po raz wtóry), by uaktualnić ją do wersji rozszerzonej nie mogę uzyskać połączenia z serwerem. W przypadku zalogowania się na stare konto, przypomnienia hasła na adres e-mail, stworzenia nowego konta. Za każdym razem w panelu rejestracji wyskakuje mi "błąd połączenia z serwerem". Zarejestrowałem się na nowo tutaj na forum, ale gdy próbuję zarejestrować grę - "błąd...". Widziałem, że niektóre linki wygasły z powodu oczekiwania na Witchera 2, ale być może to tylko mój problem. Proszę o radę, nawet jeśli zwyczajnie przeoczyłem gdzieś rejestracje gry tutaj stronie.Pozdrawiam.
 
Mam problem, teoretycznie techniczny. Po ponad roku stania na półce EK Wiedźmina wzięło mnie na granie. Pościągałem patche 1.3, 1.4 i 1.5. Przy 1.4 prosi o rejestrację z klucza cdprojekt red. Wziąłem do ręki instrukcję i kopara mi opadła. Z instrukcji mam starte ostatnie dwa człony keya, drugi i trzeci człon też kiepsko, ale da się odczytać. Pytanie - co mogę z tym fantem zrobić? Jak możecie mi pomóc, ew. do kogo mam się z problemem zwrócić? Gry z tego co pamiętam nigdy nie rejestrowałem. Mam nadzieję, że nie będę musiał ściągać pirata, żeby pograć w grę, której pudełko mi zajmuje spory kawał półki :| .
 
Witam wszystkich,mój problem natomiast polega na tym ze kiedyś chyba z 1.5 roku temu kupiłem sobie fajnego wiedźmina...było super od razu zarejestrowałem go...natomiast wczoraj kupiłem nowego lapka i pomyślałem, że zainstaluje wiedźmina...od razu ściągnąłem patche do 1.4 i edycji rozszerzonej...instaluje a tu zonk! potrzeba rejestracja...i co ja mam teraz zrobić? przecież nie zarejestruje gry ponownie...hah nawet bym nie mogł...kochane cookie;oproszę o pomoc...pozdrawiam
 
Witam.Mam pewien problem, kod rejestracyjny który znajdował się na instrukcji zmazał sie, czy jest jakaś możliwość(oprócz kupowania nowej wersji) na zdobycie nowego klucza?
 
Dziękuję za odpowiedż, ale znalazłem inne rozwiązanie.Otóż można także zainstalować patcha bez rejestracji."MOŻESZ zaktualizować Wieśka do 1.4 i 1.5 bez rejestracji RED. Wystarczy, że ściągniesz patch 1.4 ze strony CD Projekthttp://www.cdprojekt.pl/support/game/895/Wiedzmin/filesWersja ze strony CD Projekt nie wymaga aktywnej rejestracji Wiedźmina kluczem RED."Oto link z informacją powyżej: Click Me!pozdro o/.
 
Mam pytanie.Posiadam oryginalnego wiedźmina(edycja rozszerzona) i jak mam to zarejestrować na steamie ?
 
gdzie mam wpisać ten klucz rejestracji z książeczki?????????? z poziomu launchera nie daje rady wyskakuje komunikat times out. na ostatniej stronie podany jest adres www.thewitcher.com/registration/ wyskakuje błąd HTTP 404 - PAGE NOT FOUND
 
śmiech na sali! muszę usunąć konto żeby ponownie zarejestrować grę, albo stworzyć nowe... paranoja... przymykałem oko na niedoróbki techniczne gry i wszelkie bugi ale to... to już po prostu przesada. i żeby jeszcze tego problemu nie rozwiązać. ja wiem, że może i błahy to problem ale zdenerwował mnie bardzo. najpierw czekanie na zassanie łatek (teraz czytam, że jak ściągnę ze strony cdp to nie muszę przeprowadzać rejestracji - to czemu odnośnik z menu gry odesłał mnie na sciagnij.pl? no czemu?), albo jakieś "nie oficjalne" rozwiązania... bida z nyndzą
 
Ej ziomy pomóżcie. Tak zainstalowałem Wiedźmina zwykłego i ściągłem do niego all patche(oczywiście gre rejestrowałem z 5 razy na thewitcher.com i raz na cdproject.pl)i chce zainstalować 1.4 już jest git a tu pisze ,,Wiedźmin nie zosatał zarejestrowany" pomóżcie :(( .
 
Mój problem przedstawia się tak: kiedy uruchamiam plik upgrade żeby ulepszyć wiedzmina do edycji rozszerzonej i wyświetla się okno an`givare wpisuję swoje dane, klikam ok za każdym razem pojawiasię błąd `nie można połączyć z serwerem zdalnym`. Doprowadza mnie to do ʞnɹʍıɔʎ. Robię wszystko zgodnie z instrukcjami, tzn. paczkla językowa i upgrade w jednym folderze, wiedzmin zainstalowany i zarejestrowany. Wcześniej, jakieś pół roku temu zainstalowałem ten patch 1.4 bez problemu nic takiego się nie działo_Od tamtego czasu zmieniłem przeglądarkę z IE na Operę i zmieniłem dostawcę internetu może ma to coś wspólnego z tym cyrkiem? Jeśli potrzeba więcej info o moim sytemie czy oprogramowaniu pytajcie, wszystko podam. Proszę o pomoc, jeżeli ktoś miał podobny problem i wie jak go rozwiązać- pisać, będę często sprawdzał ten temat.Edit: problem rozwiązany.
 
no i jak działa pacth od CD Project bez rejestracji bo jest tego duzó i nie wiem czy sie opłaca:/ściągnął już ktoś i grał? prosze o szybka odpowiedź :)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom