Problemy z sefirami, sefiry

+
Ok , rozumiem.Jakby co tutaj wrzucam tego save'a z gry:http://rapidshare.com/files/187051304/000026_-_Wyzima_Klasztorna-016.TheWitcherSave.html ,ale skoro mozecie mi pomoc,tylko wtedy gdy moja gra bedzie zarejestrowana to trudno :mad:
 
mam problem bo zebrałem już 8 obelisków a potrzebuje jeszcze dwóch. mam już tipperath, kazath, maal`kad, veen`ah, che`vrath, oth, chocc`mah, y`esathpotrzebuje neh`tza i jeszcze jednegohelp!!!
 
Tez mam problem. Mam aktywne zadanie Tajemnice Wyzimy i mam pogadać z Raymondem, mimo, iż odkryłem ciało w krypcie. brakuje mi tylko sefiry od niego. Nie wiem co źle zrobiłem bo już 2gi raz gram i teraz tylko mam ten problem. miałem możliwość pogadać z Raymondem (jak już wibrował mi przy nim medalion) o tych kosztach śledztwa za 200 orenów, ale gdizes ta opcja znikła :p i teraz nie wiem jak zdobyć tę ostatnia sefirę. Ciała prawdziwego Raymonda już przeszukać nie mogę...
 
pacek-qp said:
Tez mam problem. Mam aktywne zadanie Tajemnice Wyzimy i mam pogadać z Raymondem, mimo, iż odkryłem ciało w krypcie. brakuje mi tylko sefiry od niego. Nie wiem co źle zrobiłem bo już 2gi raz gram i teraz tylko mam ten problem. miałem możliwość pogadać z Raymondem (jak już wibrował mi przy nim medalion) o tych kosztach śledztwa za 200 orenów, ale gdizes ta opcja znikła :p i teraz nie wiem jak zdobyć tę ostatnia sefirę. Ciała prawdziwego Raymonda już przeszukać nie mogę...
Pogadaj najpierw z Kalksteinem a dopiero wtedy z detektywem.
 
Miałem nadzieję, że zostanę zakwalifikowany jako ktoś kto nie zawraca dupy byle czym. gadałem i z Kalksteinem i z Vincentem i z Talarem i Baraniną a w między czasie umilałem sobie czas spotkaniami z Carmen, ale nawet ona nie dała mi tej sefiry. W tajemnicach wyzimy mam napisane, że muszę pogadać teraz z tym niby Raymondem ale jak zagaduję to mogę mu od razu tylko powiedzieć: "Bywaj!"
 
A rozmawiałeś z Leuvardeenem? Czy wykonałeś już quest związany z więźniem Salamandry, a co za tym idzie, z sekcją zwłok?Nawiasem mówiąc, spotkaniami z Carmen? O ile dobrze pamiętam, nie można przeżyć z nią chwil radości.
 
Powiedziałem o Carmen by nie użyć słowa dziwka. Ale nie o tym temat... właśnie teraz tak sobie nie przypominam bym miał do wykonania zadanie z tą sekcją zwłok... jakoś nie pamiętam jak o się potoczyło. byłem w szpitalu, z Shani gadałem (tak z nią przeżyłem chwile radości),z "Lojvardenem" gadałem.
 
pacek-qp said:
Miałem nadzieję, że zostanę zakwalifikowany jako ktoś kto nie zawraca dupy byle czym. gadałem i z Kalksteinem i z Vincentem i z Talarem i Baraniną a w między czasie umilałem sobie czas spotkaniami z Carmen, ale nawet ona nie dała mi tej sefiry. W tajemnicach wyzimy mam napisane, że muszę pogadać teraz z tym niby Raymondem ale jak zagaduję to mogę mu od razu tylko powiedzieć: "Bywaj!"
Wszystko świetnie ale jak już wiesz kim naprawdę jest detektyw to musisz pogadać z alchemikiem raz jeszcze bo on wiedźminowi powie aby zwabić Azara na bagna. I wtedy dopiero gadasz z detektywem a on daje sefirę. Tak mi się wydaje.
 
Hmm. W zadaniu Tajemnice Wyzimy mam napisane, że muszę pogadać z Raymondem (był u mnie dzieciak przysłany przez niego i medalion już wibruje w pobliżu detektywa) mam już 9 sefir, gadałem już z Kalksteinem i on nie ma mi nic do powiedzenia. Jedynie jak dostać się na bagna. W glosariuszu na temat Raymonda mam napisane, że ktoś go zabił i się pod niego podszywa, w międzyczasie wydaje mi się ze Geralt mówił o tym iż podszywa się pod niego Azar za pomocą iluzji, ale nie jestem tego do końca pewien. Tak czytam poradnik i po prostu wygląda i na to, ze zablokowało sie zadanie Anatomia Zbrodni. Bo je powinniśmy dostać po spotkaniu z Raymondem Kiedy nas o nie poprosi po przez posłańca. jakiś czas nie podejmowałem wątku rozmowy z Raymondem o zapłaceniu mu 200 orenów za koszty śledztwa ale teraz nie mam tego...
 
pacek-qp said:
Hmm. W zadaniu Tajemnice Wyzimy mam napisane, że muszę pogadać z Raymondem (był u mnie dzieciak przysłany przez niego i medalion już wibruje w pobliżu detektywa) mam już 9 sefir, gadałem już z Kalksteinem i on nie ma mi nic do powiedzenia. Jedynie jak dostać się na bagna. W glosariuszu na temat Raymonda mam napisane, że ktoś go zabił i się pod niego podszywa, w międzyczasie wydaje mi się ze Geralt mówił o tym iż podszywa się pod niego Azar za pomocą iluzji, ale nie jestem tego do końca pewien. Tak czytam poradnik i po prostu wygląda i na to, ze zablokowało sie zadanie Anatomia Zbrodni. Bo je powinniśmy dostać po spotkaniu z Raymondem Kiedy nas o nie poprosi po przez posłańca. jakiś czas nie podejmowałem wątku rozmowy z Raymondem o zapłaceniu mu 200 orenów za koszty śledztwa ale teraz nie mam tego...
I tu leży Raymond pogrzebany. Jak się nie zapłaci od razu to coś się blokuje. Tyle patchy a tego nie poprawili. Możliwe, że jedynym sposobem będzie cofniecie się do rozmowy o kosztach śledztwa.
 
kptwlodzimierz said:
kptwlodzimierz said:
dobra ja krótko zwiężle i konkretnie...czy ktoś może byc tak dobry i pomóć mi...niech ktoś mi powie skąd ja mam te sefiry wziąc konkretnie od kogo dostaję...błagam
1 - kanały - w ciele kuroliszka2,3,4 - jeśli pomodlisz się przy posągu melitele5 - dostajesz od Kalksteina6 - dostajesz od Vaski po ukonczeniu zdania z utopcami7 - u Leuvardena za 500 orenow8 - w jaskini na bagnach w grobowcu9 - ma ją golem 10 - dostajesz od detektywa po ustaleniu szczegółów zasadzki
A co, jeśli mój Kuroliszek chyba ożył? Bo jego zwłok nie ma na miejscu... :-\
 
Kurka wodna, ale się wpakowałem. Podczas pobytu na bagnach, majac tylko kilka sefir, powkładałem je, żeby było 'na zaś' ... no i dupa blada, chyba zablokowałem sobie grę, bo teraz mi nie pokazuje, że te sefiry są włożone, mimo, ze Obeliski wydają dźwięk (nie świecą natomiast).Widziałem, że ktoś juz miał taki problem - pytanie, czy ktoś potrafi to rozwiązać ?
 
A czy wciąż obeliski mają podpisy?? (czy wciąż można "coś" do niego włożyć?)Ja polecam powsadzać wszystkie sefiry, a jak nie będzie działać to edytorem saveów sobie je dopisać i powsadzać jeszcze raz :p.
 
PiochU said:
A czy wciąż obeliski mają podpisy?? (czy wciąż można "coś" do niego włożyć?)Ja polecam powsadzać wszystkie sefiry, a jak nie będzie działać to edytorem saveów sobie je dopisać i powsadzać jeszcze raz :p.
Właśnie problem jest tego typu, że sefiry jednak wyglądają na włożone.Brakuje mi dwóch, na pewno jednej od golema - w ogóle ten quest mi się nie aktywował, i jednej jeszcze, ale nie mam pojęcia skąd ją wziąć.A z Save Editorem mam ten problem, że mam nazwę folderu 'Wiedźmin', a on ma problemy z polskimi znakami ... Podeślę sejwa, zrobisz mi to ? :p
 
Sefir kolego, sefir :D
1. Dropisz ją z kuroliszka w kanałach2. Dostajesz ją od Kalksteina3. Kupujesz u Leuvaardena4, 5, 6. Otrzymujesz, gdy złożysz dar w postaci jedzenia w kapliczce Melitele7. Dostajesz od Vaski jak zrobisz dla niej questa.8. Dropisz ją z golema9. W jaskini na bagnach w sarkofagu10. Dostajesz od Raymonda pod koniec aktu
Poza tym w poradniku wszystko jest ładnie i przejrzyście napisane. No chyba, że to nie do końca oryginał...
 
piana12x said:
wie ktoś jak pozyskać sefire od golema i jak wejść na cmętarz>>? ???
Polecam korzystać z poradnika dołączonego do gry. 1. Musisz zdobyć odgromnik (od kowala) i wywołać burzę. (druidzi) Następnie włożyć odgromnik w golema, piorun go ożywi. Potem musisz go pokonać i w ten sposób zdobywasz sefirę Nehtza. 2. Zdobyć przepustkę od:a) Vincenta (kapitana straży miejskiej)b) Talara (pasera)
 
Top Bottom