Problemy z sefirami, sefiry

+
Ja mam dwa pytanka co do Sefir. 1. Czy muszę wkładać je w jakiejś kolejnosci ?2. Dlaczego znika mi z ekwipunku ostatnia sefira ? Dodam ze rozmawiam z detektywem w jego domu, umawiam sie na spotkanie pod wierza, on daje mi sefire. Kiedy wychodze z jego domu sefira znika mi z ekwipunku :-\
 
1 Nie musisz ich wkładać w żadnej kolejności. Najlepsza kolejność to ta którą prowadzi cie mapa2 Wczytaj gre sprzed momentu w ktorym sie z nim umuwileś
 
Ludzie Pomocy!!!!!!!!!!! Mam problem z 9 sefirom otóż:Gdy ide przez bagna po 9 sefire nagle napadaja na mnie te Głupie kwiaty co wyrastaja ( nie pamietam nazwy) Utopce I te inne takie co sa brazowe..... tez z wody wyskakuja (nie utopce)!!! z utopcami sobie radze tylko z tymi 2 potworami za CHOLERE nie daje radyPOPROSZE o jakis najlepszy sposob aby Powybijac te wszystkie.............Z gory THX
 
ja te kwaity zawsze laduje pochodnia kilka ciosow i padaja bo z miecza srasznie dlugo sie je tlucze
 
Co do pochodni to za dużo "zabawy" ze zmianą broni. Na acheospory i ich mniejsze odpowiedniki wystarczy: Srebryny miecz na silnym stylu oraz Igni najlepiej troche ulepszony.
 
patrix1121 said:
Ok dzieki postaram sie wykonac wszystkie te czynnosci!!!!!! ALE DAWAJCIE JESZCZE JAKIEJ POMYSLY
jaskółka, puszczyk i ewentualnie zamieć. bez najmniejszego problemu można sobie wtedy poradzić
 
macie wraz z grą taką książeczkę... nazywa sie PORADNIK DO GRY.. tam jest napisane że w kanałach jest tylko Sefira z Kuroliszka, krótego i tak trzeba zabić na samym początku aktu, żeby posunąć fabułę naprzód
 
Jeżeli masz rozwinięty Igni to możesz stanąć trochę dalej, naładować na max i roślinka się podpala. Tylko czekasz aż całkiem się spali.
Tomeg said:
Kwiaty uderzasz z Igni, w między czasie bijesz mieczem. Ot, cała filozofia.
A ja biłem mieczem i w międzyczasie Igni. :p
 
Ok Moze i niektorzy maja pordnik a moze niektorzy i nie:p bo niekazdy ma orginala...istnieje takies cosa jak torrenty.org!!!A po drugie forum to jest poto zeby zadaac pytaania!!!!A co do pytania.....Sefira znajduj Sie w kuroliszku ;)
 
oj chyba zacznę grę od nowa bo mi się wszystko pochrzaniło bo prolog i połowę 1 katu grałem bez patcha
 
Ej bo wy mowicie ze uzycie tej igni tylko ze ja mam taki problem....ja nie mam tego znaku:/ Moglibysceie mi powiedziec gdzie on jest?!
 
znaku Igni możesz nauczyć sie w pierwszym akcie w Krypcie... (np. w trakcie wykonywania misji dla Mikula) idż na Podgrodzie... ech... aż dziw, że przegapiłeś... :eek:I przy okazji... Szukam sefiry Keth'aar... Ktoś potrafi dopomóc? (wiem... wiem... Kalkstein napisał że dostaniemy ją przez przypadek ale jednak sie pytam...)
 
Brakuje mi sefir Nech'tza i Keth'aar... Wiem że tą pierwszą znajde przy zepsutym golemie, ale nie moge pogadać z Vaską bo gdzieś... hmm... wyparowała... ;D Natomiast co mam zrobić by zdobyć Keth'aar (wiem, wiem... przypdkowo ponoć ma wpść mi w dłonie...)?
 
Top Bottom