Problemy z sefirami, sefiry

+
Gdzie mam kupić to coś co mam wsadzić w tego golema? Jak idę do kowala to mówi ze nie ma do mnie zaufania a wcześniej moglem kupować i co teraz ?
 
odgromnik... musisz zamówić u kowala... mi zrobił ten od zakonu chociaż handlować ze mną nie chciał
 
Dominikus said:
Gdzie mam kupić to coś co mam wsadzić w tego golema? Jak idę do kowala to mówi ze nie ma do mnie zaufania a wcześniej moglem kupować i co teraz ?
Wnioskuję, że byłeś u kowala zakonnego. Teraz musisz iść do krasnoludzkiego kowala, w dzielnicy nieludzi i on ci zrobi odgromnik ;)A tak poza tym to nie ten temat.
 
Witam.Mam pewien problem z sefirami, mianowicie na początku drugiego aktu gdy jeszcze nie wiedziałem o co chodzi z sefirami i obeliskami, trafiłem na jeden na bagnie, kliknąłem i teoretycznie powinno mi podświetlić jeden sefir, odpowiadający nazwą meniskowi. W praktyce jednak podświetliło mi 2: Kezath i Chocc'mah, kliknąłem runę Chocc'mah po czym obia sefiry zniknęły(ale obelisk się zapalił). Nie przejąłem się tym jednak wcale i grałem dalej lekze sobie ważąc ten błąd gry. Teraz jestem przy końcu aktu i nie mogę nic zrobić, bo brakuje mi Chocc'mah do zapalenia obelisku Chocc'mah a niemam już tej runy.Nie uśmiecha mi się przechodzenie całego kilkugodzinnego etapu od początku, więc byłbym bardzo wdzięczny, gdyby ktoś z forumowiczów mógłby poświęcić mi 5 min. i wysłać save z gry na początku III aktu lub przy końcu II. Naprawdę będę zobowiązany.Pozdrawiam i z góry dziękujęSaitaverP.S Aha mój e-mail to: Saitaver@hotmail.com
 
saitaver, wroc do miasta.. wszystkie sefiry sa do zdobycia! tylko nie mloc wszytskich po kolei a z nimi rozmawiaj... jak zabijesz wszytskie chodzace po miescie istoty to wiele nie zdzaialasz...proponuje wyzyc sie na bagnach albo w kanalach - jest co siec!a to ze zniknela Ci sefira - pewnie po prostu przesunelo sie okienko z wanymi dla fabuly przedniotami ( to u gory) .. przesun strzalka w jedna czy druga strone i pewnie znajdziesz...jesli chcesz sobie poczytac o sefirach - nakupuj ksiazek albo zdobadz je u kogos.. kalkstein, raymond, vivaldi i antykwariusz - ich warto odwiedzac najczesciej
 
Kapura chyba nie zrozumiałęś/łaś mojego problemu. przeczytaj moją wiadomość jeszcze raz, tym razem uważnie ^^'Pozdrawiam Saitaver
 
Ja z kolei mam inne pytanie - sefiry umieszczałem stopniowo - 100 punktów za każdą umieszczoną. Ostatnią otrzymałem od Raymonda udałem się na spotkanie, umiesciłem sefirę w obelisku, wszedłem do wieży itp tymczasem w akcie 3 ciągle mam zadanie "Wieża" jako aktywne a ostatni wpis mówi "Teraz możesz wejść do wieży". Czy to bug, mam to zostawić czy może w wieży jest jeszcze jakiś inny poziom który ominąłem?
 
Mszubryt, możliwe że to mały bug. Czasem zdarza się, że zadanie zostanie wykonane, a w dzienniku nadal figuruje jako aktywne.Ot, chociażby kilku użytkowników pisało, że po zabiciu Wielebnego w dzienniku mieli wpis o tym, że darowali mu życie.
 
Panowie a o co chodzi z tym Raymondem. Mi brakuje jednego kamyka (tego który wkłada się w posąg u druidów) no i pewnie to ten od tego Raymonda tylko że ja nie bardzo wiem o co chodzi??
 
przeprowadź śledztwo... powinien ci zostać jeden podejrzany... nie wygadaj się przed nim... zastaw pułapkę... wówczas powinieneś dostać od niego 10 sefiręnie chciałem spoilerować, więc może to trochę niezrozumiałe ociupinkę
 
Mic111 said:
Ja z kolei mam inne pytanie - sefiry umieszczałem stopniowo - 100 punktów za każdą umieszczoną. Ostatnią otrzymałem od Raymonda udałem się na spotkanie, umiesciłem sefirę w obelisku, wszedłem do wieży itp tymczasem w akcie 3 ciągle mam zadanie "Wieża" jako aktywne a ostatni wpis mówi "Teraz możesz wejść do wieży". Czy to bug, mam to zostawić czy może w wieży jest jeszcze jakiś inny poziom który ominąłem?
Mic111 said:
Mszubryt, możliwe że to mały bug. Czasem zdarza się, że zadanie zostanie wykonane, a w dzienniku nadal figuruje jako aktywne.
Zetknalem sie z innym, aczkolwiek dosc podobnym, bug'iem w tym samym zadaniu. Mianowicie: zdobylem 8 sefir, zrobilem sekcje, zakonczylem sledztwo i pogadalem z Raymondem (do golema sie jeszcze nie zabieralem, aczkolwiek pare rzeczy w tym kierunku juz wykonalem - zadanie aktywne, ale nie skonczone). Dostalem od Raymonda sefire (sprawdzilem w ekwipunku w przedmiotach z zadan - jest 9 sefir!) tymczasem wpis w zadaniu z sefirami mam mniej wiecej taki: "Zdobyles juz osiem sefir, musisz zdobyc jeszcze dwie"... Ot, bug zlosliwy ;DCzy tez moze zrobilem cos w nieprzewidzianej przez tworcow gry kolejnosci?
 
Mam 9 sefir umieściłem je w obeliskach, brakuje mi 10 której nie mogę zdobyć bo ekipa z Wyzimy się obraża i nichcą gadać.Wątek z Vodionoj i Drwalami skończył się zaraz po tym jak go otrzymałem, poprostu nagle cała ekipa znikneła poza krasnoludem który twierdzi że już za puźno bo wszystcy zginęli.Dzieciaka nie mogę odnaleść bo niema go w Jaskini - chyba że jest jeszcze jakaś inna jaskinia na bagnach?Na dodatek kapitan straży dał mi za zabicie 3 potworów jakiś kamień którego nie dodało mi do ekwipunku ani do przedmiotów fabularnych. Chyba zacznę wątek II od nowa bo mnie denerwuje to że niby jest nie liniowość a jak coś się zrobi nie tak jak przewidzieli twórcy to nieliniowość szlag trafia...
 
Najprawdopodobniej brakuje Ci sefiry z golema lub od detektywa, czy trzeba iść dalej z fabułą i sprawa się rozwiaże sama.Co do Drwalów i ich problemów, opóściłeś lokacje przez co drwale nie otrzymują zopatrzenia na czas i giną. Tą misję należy wykonać odrazu po przyjęciu. Chłopaka można znaleść w jaskini w III akcie.Kapitan Straży daje kamień runiczy(czasowy) do miecza.Po zniszczeniu golema z jego ciała bierze się sefirę i najprawdopodobnej można wtedy zaciągnąć detektywa na bagna.
 
Na Utopców pomaga mi jakaś wstążka którą kupiłem przez przypadek gdy chciałem zaliczyć Plotkarę.Co do reszty potworów z bagien to pomaga przypalanie, za wyjątkiem Viwern
 
jak jestem na bagnach to patrze na mapke gdzie jest miejsce gdzie chce dojść (jest to najczęśćej gaj druidów ;D) i... biegne co sił w nogach geralta ;) gdy dobiegne załatwiam co mam do załatwienia i w ten sam sposub do przewożnika bądź do następnego miejsca i sprawa załatwiona :)
 
Top Bottom