Problemy z sefirami, sefiry

+
Mam problem z sefirą od kuroliszka. Zabiłem go, dostałem sefirę i jego głowę ale po wyjściu z gry i wczytaniu zapisu nie miałem ani jego głowy ani sefiry
 
Mam problem z sefirą od kuroliszka. Zabiłem go, dostałem sefirę i jego głowę ale po wyjściu z gry i wczytaniu zapisu nie miałem ani jego głowy ani sefiry
Jedynym rozwiązaniem tego problemu jest wczytanie zapisu sprzed walki z kuroliszkiem.
 
Słuchajcie mam problem duży... wyskoczyła mi miska ze mam wszystkie obeliski ale w eq brakuje mi dwóch i nie mam jak ukończyć misji
 
Chodzi Ci o to, że masz wszystkie sefiry i załączyła się misja "Obeliski", w której trzeba umieścić sefiry do obelisków?
W takim razie na bank musisz mieć wszystkie sefiry, sprawdź dokładnie ekwipunek. Jeżeli to nie pomoże napisz, z jakiej wersji korzystasz i czy masz poprzednie zapisy.
 
Właśnie nie. Bylem u Reymonda, dał mi kamień i zaktualizowała mi sie misja w której on juz czeka na mnie przy wieży a ja mam umieścić te sefiry ale w eq nie mam 2.. podchodzę do tego Obelisków i nie moge nic przenieść zeby uaktywnić to
 
Byłoby łatwiej jakbyś napisał, których obelisków nie możesz uruchomić. Robiłeś zadanie Strażnik z golemem na bagnach? Kupiłeś sefirę od Leuvaardena? Wziąłeś sefirę z sarkofagu Warana w jaskini na bagnach?
 
Właśnie nie. Bylem u Reymonda, dał mi kamień i zaktualizowała mi sie misja w której on juz czeka na mnie przy wieży a ja mam umieścić te sefiry ale w eq nie mam 2.. podchodzę do tego Obelisków i nie moge nic przenieść zeby uaktywnić to
A jesteś pewny, że wcześniej już nie aktywowałeś Sefirami dwóch obelisków? Z tego co pamiętam, da się to zrobić przed pojawieniem się tego zadania.
 
Jestem pewien ... wszystkie zadania robiłem ale nie mam niektórych w eq. Wczytywalem save'y z wcześniejszych misji i to samo.
 
Słuchajcie, nie ma ktoś moze save'a z początku aktu 3 do wiedzmina 1? Bo przez te obeliski mam ogromną zraze powiem Wam.
 
jeśli brakuje ci sefiry z kuroliszka to możesz sobie darować dalsze graniezadanie z sefirami musisz ukończyć aby popchnąć fabułę do przoduzrób, jak radzi beciu; wczytaj save z początku aktu II
SERIO?! Ja piernicze bo ja ukończyłem wszystkie zadania oprócz tych z sefirami właśnie i brakuje mi tylko tej z kuroliszka do diabła.
Post automatically merged:

jeśli brakuje ci sefiry z kuroliszka to możesz sobie darować dalsze graniezadanie z sefirami musisz ukończyć aby popchnąć fabułę do przoduzrób, jak radzi beciu; wczytaj save z początku aktu II
wczytałem save'a ale okazuje się, że tam żadnej sefiry nie było. Szukałem i szukałem ale nic nie było. Musiał się zdarzyć jakiś nie przewidziany błąd przez który nie mogę pchnąć fabuły do przodu.
 
Last edited:
Top Bottom