Problemy z sefirami, sefiry

+
Ja mam taki problem mam 9 sefir, brakuje mi tylko tej z Raymonda. Jest na bagnach (przy wieży) i mówi że wszystko się niedługo zakończy, czy jakoś tak co mam zrobić żeby mi dał tą sefirę?
 
MrBarbara said:
Ja mam taki problem mam 9 sefir, brakuje mi tylko tej z Raymonda. Jest na bagnach (przy wieży) i mówi że wszystko się niedługo zakończy, czy jakoś tak co mam zrobić żeby mi dał tą sefirę?
jeśli Raymond jest już na bagnach, to znaczy, ze jego sefirę już masz.sprawdź jeszcze raz, czy masz wszystkie sefiry - z kanałów, te od Kalksteina, z grobowca Vrana, od Declana Leuvardena, od Vaski , od druidów, chyba jeszcze od Dziadka była jedna(ale mogę się mylić ;) )
 
Przy czwartym przechodzeniu Wiedźmina pierwszy raz mam problem z sefirami. Otóż odkryłem, że Raymond kłamie(po raz pierwszy), i nie mogę zrobić postępu w zadaniu "Tajemnice Wyzimy". Zatrzymało się na fazie "Porozmawiaj z Raymondem" jednak jedyna opcja jaką mogę wybrać to... "Bywaj". Jest na to jakiś sposób?
 
Witajcie
Przechodzę wiedźmina kolejny raz i pojawił się problem z sefirami. Mam wszystkie 10, ale w dzienniku jest informacja, że jednej brakuje.
Proszę o pomoc
 
- Maal'kad, jest przy ciele Kuroliszka podczas zadania Wielka Ucieczka
- Veen'ah, Ghe'Vrath, 'Oth otrzymamy gdy "damy coś do jedzenia" kapliczce Melitele na bagnach lub w Szpitalu Lebiody,
- Kezath, dostajemy od Vaski, po ukończeniu zadania Gliniaki
- Tipperath, kupimy od Leuvaardena za 500 orenów
- Y'esath, znajdziemy w sarkofagu, który znajduje się w jednej z jaskiń na bagnach
- Nehtza,znajduję się w strażniku
- Keth'aar dostajemy od Raymonda pod koniec zadania Tajemnice Wyzimy
- Chocc'mah dostajemy na początku zadanie od Kalkstein'a
 
Ale przecież napisała, że ma wszystkie 10 :).

anulka129 said:
WitajciePrzechodzę wiedźmina kolejny raz i pojawił się problem z sefirami. Mam wszystkie 10, ale w dzienniku jest informacja, że jednej brakuje.Proszę o pomoc

Chyba jedyne co możesz zrobić, to poumieszczać je w obeliskach. Może zadanie zaskoczy.
 
Niestety to nie pomogło.
Zadanie "Tajemnicza wieża" nie aktualizuje się. Kalkstein nie chce zapłacić itd. Przechodzę jeszcze raz grę bo chyba tylko to mi zostało ;(.
 
ja także mam problem z sefirą golema i wszedłem w ten temat i wkurza mnie to że wszyscy piszą "masz poradnik to poczytaj go jak nie masz to pirat." ten temat nie jest do pisania takich tekstów tylko do pomagania innym, może on zgubił poradnik albo go nie dostał ja na przykład kupiłem edycje gamebook i nie dostałem poradnika więc apeluje pomyśl zanim coś napiszesz.
 
Hmm... Ale do kogo ty apelujesz i o ci tak właściwie chodzi? Bo żadnego opisu problemu w twoim poście nie widać.
 
Tak czytam te rady i moje pytanie dotyczy sefir któr już włożyłem, czy jezeli teraz wrócę do Wyzimy a potem z powrotem na bagna to one znikną czy będą dalej tam gdzie je użyłem? Proszę o odpowiedź.
 
czernobyl10 said:
Tak czytam te rady i moje pytanie dotyczy sefir któr już włożyłem, czy jezeli teraz wrócę do Wyzimy a potem z powrotem na bagna to one znikną czy będą dalej tam gdzie je użyłem? Proszę o odpowiedź.

Będą. Nikt ich nie ukradnie. :D
 
Sephira Neh'Tza

Cześć
Zebrałem wszystkie 10 sephir i umieściłem 9 z nich w obeliskach pozostała mi ostatnia do umieszczenia ale nie mogę jej użyć, w Wyzimie w ekwipunku mam ją - tak samo kryształ teleportacyjny - natomiast jak udam się na bagna mam pusty ekwipunek - ani sephiry ani kryształu... ktoś miał podobny problem i wie jak go rozwiązać?

@lukas_wax
Scalam wątki. Przed założeniem tematu proszę użyć wyszukiwarki.
szypek


EDIT:
Udało mi się naprawić to, wczytałem stan z wcześniej i pomogło :)
 
Last edited:
Gdzie jest Obelisk Ghe'Vrath?

Nie mam go niestety zaznaczonego na minimapie.

@Asaimp Przed założeniem nowego tematu proszę poświęcić chwilę i poszukać, czy taki już nie istnieje. W przypadku Wiedźmina 1 jest niemal pewne, że znajdzie się jakiś wątek, gdzie można się dopisać.
Vattghern
 
Last edited by a moderator:
Numer czternaście.

Mogłeś napisać tutaj: http://forums.cdprojektred.com/threads/19022-Problemy-z-sefirami-sefiry
 
Dzięki, po prostu Kapliczka Melitele zakryła ten Obelisk ;)
Ja pierdziele (nie mogę zmienić tego słowa, sorry) już chciałem płakać na forum, że sama mi zaginęła kolejna sefira, a tu hyc, była w takim miejscu co nie patrzyłem. :p
 
Sefira

Witam! Otóż szukam ostatniej sefiry i nigdzie nie mogę jej znaleźć. Czy ktoś może mi dać jakąś wskazówkę bądź samą odpowiedź?
Pozdrawiam
 
Top Bottom