Problemy z Ulrichem

+
Witam mam problem z zagrywaniem ulrichem, który powinien wyciagac z tali upadlego rycerza,a kiedy go kładę na rozmieszczeniu to nie mam wyboru żadnej karty, po prostu ulrich pozostaje sam na stole, co robię nie tak ?????
 
Ulrich nie wyciąga upadłego rycerza z talii tylko tworzy kopię z ręki i w przypadku lojalności wzmacnia go o 2. Musisz mieć upadłego rycerza na ręce. Podobnie działa Ramon Tyrconnel.
 
Tak, tak dokładnie masz rację, tworzy kopię i wraz z Ulrichem powinienem go położyć na stół wzmocnionego o 2, u mnie natomiast gdy kładę Ulricha na stół nie pojawia się okienko wyboru karty z upadłym i sam Ulrich pozostaje na stole.
 
Przed chwilą sprawdzałem Ulricha na Treningu (mam talię na lojalność) i mi działa normalnie. Miałem do wyboru upadłego i płomiennego kaznodzieję. Może spróbuj zaktualizować / naprawić pliki gry. Opcja w GOGu: Sprawdź / napraw.
 
Właśnie chciałem sprawdzić na treningu ale nie wypadł mi Ulrich, podasz mi gdzie znajdę w Gogu to co mówisz w której zakładce, będę bardzo wdzięczny, a ja jeszcze raz zobaczę na treningu.
 
Screen:
 

Attachments

  • 1.png
    1.png
    424.2 KB · Views: 87
Przeszukałem wszystkie zakładki i mam, ale bardzo dziękuje za pomoc, jestem bardzo wdzięczny za poświęcony czas,czyli reasumując, żeby zagrać prawidłowo Ulricha muszę mieć na ręku Ulricha i przynajmniej jednego upadłego ????
 
Zrobiłem też naprawę, ale chyba nie znałem tej reguły, która strasznie mnie zniechęciła do gry, jeszcze raz bardzo dziękuje za okazaną mi pomoc, życzę dużo zdrówka i miłego grania, pozdrawiam i temat wyczerpany.
 
Top Bottom