Problemy z uruchomieniem gry

+
Witam, chciałem prosić was o pomoc.
Po dodaniu trybu Podróży do gry, postanowiłem wrócić do gwinta. Jednak kiedy włączam grę, pokazuje się logo CD Projekt Red a po kilku sekundach gra się zamyka.
Próbowałem reinstalacji Gwinta, jak i GOGa, jednak nic nie pomogło. Szukałem również pomocy na forach polskich jak i angielskich, jednak bez skutku. Mam nadzieję, że uda mi znaleźć rozwiązanie problemu, i dziękuję z góry za pomoc.
 

Lexor

Forum veteran
Dziś w ciągu dnia do Gwinta nie wchodziłem, ale po przeczytaniu Waszych postów spróbowałem i u mnie na PC "działa". Nie wiem czy to może mieć coś wspólnego, ale przedwczoraj miałem jakieś problemy przy odpalaniu Galaxy (starszej wersji, nie mam 2.0), ale wczoraj i dziś ich już nie widzę.
 

MaRIB1

Forum veteran
Witam, chciałem prosić was o pomoc.
Po dodaniu trybu Podróży do gry, postanowiłem wrócić do gwinta. Jednak kiedy włączam grę, pokazuje się logo CD Projekt Red a po kilku sekundach gra się zamyka.
Próbowałem reinstalacji Gwinta, jak i GOGa, jednak nic nie pomogło. Szukałem również pomocy na forach polskich jak i angielskich, jednak bez skutku. Mam nadzieję, że uda mi znaleźć rozwiązanie problemu, i dziękuję z góry za pomoc.
Skasuj wszystko w appdata jakieś resztki po grze, następnei wyczyść rejestr ccleanerem i może ruszy.
 
Macie połączenie z serwerem Gwinta? Mnie podczas wyszukiwania przeciwnika rozłączyło i nie mogę teraz w ogóle wczytać gry: komunikat o nieudanej próbie połączenia z serwerem. Co gorsza po wykonaniu sugestii technicznych (punkt z ponownym uruchomieniem komputera) w GOG Galaxy dopiero po pewnym czasie od włączenia PC "zapala" się przycisk PLAY na fioletowo. Oczywiście internet mam. Jakieś sugestie?
 
U mnie na komórce gra się nie odpala - błąd łączenia z serwerem. No nic, trzeba czekać i zobaczyć co będzie jutro.
 
Dzisiaj od rana, po włączeniu gry nie mogę zmienić talii. a po chwili wyrzuca błędem zerwanego połączenia.
Reinstall GOG i Gwint nie pomógł. Obie aplikacje w wyjątkach FW.
I nie wiem, czy to mój lokalny problem czy coś z serwerami
 

Lexor

Forum veteran
@78dyzio: Ostatnio często pojawiają się takie problemy z serwerami. Nie wiem jak u Ciebie ale u mnie akurat teraz Gwint działa.
 
Wczoraj i dzisiaj nad ranem było to samo, gra ładowała się bardzo długo, wyrzucało mnie z gry w trakcie rozgrywki (komunikat o zerwaniu połączenia , a net mi działał bardzo sprawnie). Nie pomógł ani podwójny reinstal Gwinta i GOGa ani wyczyszczenie wszystkiego po Gwincie w appdata oraz rejestrów Ccleanerem.Próba wejścia na Arenę - krzak..., próba zmiany rewersu kart - krzak...
 
Top Bottom