Problemy z Wiedźminem 3, crashe, freezy.

+
Witam.
Wątków w internecie, jak i filmów-poradników mówiących jak rozwiązać te problemy było wiele jednak żaden nie pomógł w moim przypadku.
Grę zakupiłem na platformie Steam.
Przez około 15 godzin gra działała bez zarzutów, po tym czasie zaczęły pojawiać się błędy tj:
- Zatrzymywanie się ekranu podczas scen dialogowych, mimo że gra dalej działała ekran się nie ruszał a po skończeniu rozmowy gra wyłączała się.
- Potem gra zamarzała podczas walki z większymi przeciwnikami takimi jak gryf i bazyliszek,
W tym przypadku mogłem przeglądać mapę, pić mikstury itp. jednak świat gry się nie poruszał. Czasem ten problem mijał po czasie i mogłem kontynuować walkę a czasem gra się wyłączała.
- Teraz gdy gra się wyłącza to dostaję informację, że system napotkał nieprzewidziany problem i komputer musi zostać uruchomiony ponownie.
Aktualnie nie jestem w stanie przewidzieć co się stanie z grą ponieważ wszystkie problemy pojawiają się w losowych momentach.
Doszło to do takiego stopnia że biegnąć przez las lub łąkę korzystam z opcji szybkiego zapisu, ale nie z obawy przed wrogiem, tylko z obawy przed crashem

Grę zainstalowałem ją na dysku SSD, plików d3d11.dll , dxgi.dll oraz galaxy.dll nie ma w plikach gry podobnie jak folderów Redist i DirectX.
Aktualizowałem sterowniki, gdy to nie pomogło próbowałem zainstalować starsze w wersji 3XX.XX jednak takowych nie znalazłem.
Nie korzystam z overclockingu oraz programów typu Geforce Experience. Gra nie jest blokowana przez antyvirusy, zaporę systemu itp.
Cieszę się płynną grą na ustawieniach wysokich (do czasu aż gra się crashuje)

Moje parametry sprzętowe:
- Karta Graficzna Geforce GTX 1650 4GB
- Procesor Intel Core i5-9400F, 6 rdzeni
- Płyta główna Intel H310 (MSI H310M PRO-M2 PLUS)
- Pamięć RAM 16GB
- System operacyjny Windows 10

W załącznikach daję wszystkie crash logi jakie znalazłem w plikach gry.
 

Attachments

  • 1.png
    1.png
    37.4 KB · Views: 74
  • 2.png
    2.png
    53.5 KB · Views: 78
  • 3.png
    3.png
    37.5 KB · Views: 70
  • 4.png
    4.png
    30.1 KB · Views: 66
  • 5.png
    5.png
    52.3 KB · Views: 68
  • 6.png
    6.png
    37.5 KB · Views: 67
Top Bottom