Profile graczy dostępne na playgwent.com!

+
Wikli;n10772571 said:
draagon Powiem Ci dlaczego (według mnie) ludzie mają pretensję. Większości graczy nie interesuje to, że to są oddzielnie działy. W dziale tworzenia gry dla mnie i dla wielu osób może pracować nawet i tysiąc ludzi, natomiast stroną zajmować się jeden webmaster. Graczy jednak interesują realne efekty.

Może nie interesuje, ale powinno bo to jest fakt, który sprawia że narzekanie iż rozwija się WWW a nie grę jest po prostu błędy. Dwa działy od dwóch zadań.

A te są takie, że był robiony wielki hyip na patch zimowy. Potem został on wprowadzony z masą błędów, niedoróbek. Wprowadził on miesięczne sezony, żeby można było regularnie wprowadzać zmiany w balansie.

Zgadzam się akurat z tym w dużej mierze.

Tymczasem już jest 3 sezon praktycznie bez żadnej zmiany w balansie. Jedyna zmiana wprowadzała 10 goldów, z których większość jest bezużyteczna.

Prawda. Niby nie ma już od dłuższego czasu mocnych zmian. Triss Motyle metowa karta, Jaskier też, gdyby potwory były mocno w mecie to i Geralt Profesjonalista by się odnalazł ;D Niemniej myślę, że to jest spowodowane tym, że dział rozwoju gry pracuje nad kampanią, nad nowymi elementami UI itp, nową frakcją. Chyba, że są osoby odpowiedzialne jedynie za balans, to wtedy trochę słabo z usprawiedliwieniami ;D

O ile dobrze pamiętam premiumki kart miały być wprowadzone wraz z nowym sezonem w kwietniu. O ile pamięć mnie nie myli, to planowany Roadmap miałbyć organizowany w tym tygodniu, z tego co wiem będzie w przyszłym. Nawet takie "błachostki" są przenoszone.

Akurat historia uczy, że Redzi lubią "przekładać", ale to zazwyczaj owocuje lepszą jakością. Lepiej by było gdyby Redzi działali jak Ubisoft? Czytaj: "Wypuść grę, a potem ratuj ją przez rok" (For Honor, The Division, Rainbow Six)? ;D

A no i szykuje się kolejna wielka aktualizacja. Ostateniej rewolucji nie wspominam zbyt dobrze i CDPR musiało pisać list przepraszający za nią.

Na pewno wyciągnęli lekcję z tego update. Pamiętajmy, że tam oprócz nowych kart, balansu, jeszcze były zmiany silnika i UI. Wiele elementów zmieniono na raz. Ufam, że taka historia jak z Midwinter już się nie powtórzy w takiej skali ;D

Dlatego właśnie taki dodatek w postaci profilu na stronie obecnie bardziej irytuje niż cieszy.

Ja tam się cieszę, że oprócz gry rozwijają też tematy bezpośrednio obok gry :)

 

Wikli

Forum regular
Jednak
Draagoon;n10785621 said:
Może nie interesuje, ale powinno bo to jest fakt, który sprawia że narzekanie iż rozwija się WWW a nie grę jest po prostu błędy. Dwa działy od dwóch zadań.

Zgodzę się z tym, że faktycznie krytykując warto pamiętać o pewnych aspektach. Nawet warto mieć wyrozumiałość.

Problemem jak dla mnie jest to, że wielu graczy jest zawiedzionych, a Redzi od dawna "jadą" na kredycie zaufania. Niestety debet się powiększa. Jak zadbają o dobre aktualizacje, faktycznie gra będzie się rozwijać, to wtedy gracze znów będą bardziej wyrozumiali ;)

Draagoon;n10785621 said:
Akurat historia uczy, że Redzi lubią "przekładać", ale to zazwyczaj owocuje lepszą jakością. Lepiej by było gdyby Redzi działali jak Ubisoft? Czytaj: "Wypuść grę, a potem ratuj ją przez rok" (For Honor, The Division, Rainbow Six)? ;D

I to jak dla mnie jest ostatnia iskieraka wołająca, że dla Gwinta jest jeszcze nadzieja. Bo obecnie mam wrażenie, że dla CDPR to jest taki boczny projekt, w który nie warto się angażować.

Co do gier Ubisoftu, to ciężko mi się wypowiadać, bo zapalonym graczem nie jestem, ale z tego co wiem, to Rainbow Six ma się dobrze. Obecnie to chyba czwarta najbardziej popularna gra na Steam.

Według mnie w grach multiplayer, w grach online lepsze jest podejście zacząć kiepsko i potem cały czas udoskonalać projekt, niż zacząć bardzo dobrze, a potem projekt zaniedbać. Mam wrażenie, że Gwint obecnie jest po prostu zaniedbany.

Draagoon;n10785621 said:
Na pewno wyciągnęli lekcję z tego update. Pamiętajmy, że tam oprócz nowych kart, balansu, jeszcze były zmiany silnika i UI. Wiele elementów zmieniono na raz. Ufam, że taka historia jak z Midwinter już się nie powtórzy w takiej skali ;D

Zobaczymy ;)


Podsumowując - nam graczom pozostaje się przyglądać. Ja generalnie lubię Redów. Wiedźmina dwójkę przeszedłem bardzo szybko. W trójkę grałem tylko trochę i wrażenia bardzo dobre. Jednak ostatenie ich działania (a właściwie ich brak) jeżeli chodzi o Gwinta sprawiają, że moje zaufanie do nich zdecydowanie zmalało.
 
McBobek;n10914561 said:
Jest taka możliwość, wystarczy podmnienić nick na końcu adresu.

100 kart masz tylko ? :p i 0 meczy ?. Chyba, że tak wygląda prywatny profil ? Jednak prywatny jest z opisem.
 
Last edited:
Top Bottom