program przestał działać

+
program przestał działać

Witam. odpalam w gog galaxy przycisk play pojawia się czarny ekran i gra niestety od razu crashuje."program the Witcher 3 przestał działać'
 
Witam. odpalam w gog galaxy przycisk play pojawia się czarny ekran i gra niestety od razu crashuje."program the Witcher 3 przestał działać'
Przeinstaluj Visual C++ 2012:
- jeśli masz system 64-bitowy, to w wersjach 64- oraz 32-bitowej
- jeśli masz system 32-bitowy, to tylko w wersji 32-bitowej

Oraz wyłącz antywirusa i podobne oprogramowanie na czas grania.
 
Mam podobny problem, z jednym wyjątkiem - nie wyświetla mi żadnego komunikatu. Sterowniki mam najnowsze, spróbowałem wyłączyć antywirusa na 10 min i odpalić, ale nic z tego. Dalej nie działa. Wybaczcie, że jestem trochę zielony w tym, ale o co chodzi z tym Visualem? Pobrałem go i zainstalowałem, ale to też nie pomogło. Jak mam go przeinstalować...?
 
Przeinstalowałem Visuala, ale to nic nie daje. Czy to może być spowodowane zbyt słabą kartą graficzną? Bo tylko jej nie byłem pewien czy udźwignie Wiedźmina, ale spodziewałem się, że przywitam chociaż menu główne gry.
 
Przeinstalowałem Visuala, ale to nic nie daje. Czy to może być spowodowane zbyt słabą kartą graficzną? Bo tylko jej nie byłem pewien czy udźwignie Wiedźmina, ale spodziewałem się, że przywitam chociaż menu główne gry.
Sama moc karty nie powinna mieć znaczenia - gra powinna się uruchomić. Na tą chwilę, niestety, więcej pomysłów nie mam. Proponuję skontaktować się ze wsparciem technicznym: http://pl.cdprojektred.com/contact-support/ lub poczekać na innego forumowicza, który będzie miał pomysł :p
 
Top Bottom