Program The Witcher 2 Launcher Application przestał działać.

+
Status
Not open for further replies.
Program The Witcher 2 Launcher Application przestał działać.

Witam! Mam proble z wiedźminem 2... Dosyć poważny problem. Rano odpalam grę i pokazuje mi się komunikat z tematu...
Czynności jakie poczyniłem:
- uruchomienie z prawami administratora - bez poprawy,
- uruchomienie w trybie zgodności z xp - to samo,
- zainstalowanie NET Framework 4 - jak wyżej,

noto nic, przystępuje do reinstalacji gry. Wszystko idzie ładnie, gra zainstalowana i prosi mnie o klucz. Wprowadzam klucz, gra sprawdza aktualizacje ale podczas sprawdzania, mym oczom ujawia się owy komunikat: Program The Witcher 2 Launcher Application przestał działać. W tym momencie zgłupiałem... Teraz już nie jestem w stanie zrobić nic.
Mam nadzieje że ktoś z Was miał podobny problem, bo mimo że przeszedłem grę już kilkanaście razy na pewno jeszcze nie raz w nią zgram. Gra oczywiście oryginalna, była w najnowszej wersji (edycja roz.) czyli z patchem 3.2 o ile się nie mylę. Z dodatkowych info dodam jeszcze że korzystam z antywirusa ESET Smart security 5 - ale on niem znaczenia, ponieważ gra jeszcze wczoraj DZIAŁAŁA.. Od tego czasu nic się nie pobrało, a co najgorsze nie mogę nawet dokończyć reinstalacji.
PC: x4 965/hd5770/5gb/500gb/win 7 64 prof/

Bardzo proszę o podzielenie się rozwiązaniem, bądź propozycje co z tym fantem zrobić...

Z poważaniem TheWitcherKulkaFan
 
Dziwne, ponieważ rano miałem dokładnie taki samo komunikat. Pomogło odpalenie innej aplikacji o nazwie launcher z miejsca gdzie zainstalowana jest gra.
 
Też mam taki sam problem, z tego co czytałem na forum o pomocy technicznej do W2 to musi być jakaś większa usterka bo nie tylko my dwaj mamy taki problem. Przeczytałem że odłączenie komputra od sieci pomaga.
 
Ja odpaliłem aplikacją, z tej ścieżki (oczywiście u was może być inna)
C:\Program Files (x86)\The Witcher 2 Enhanced Edition > Launcher
 
Próbowałeś uruchomić grę nie z poziomu launchera, tylko z katalog_z_gra\bin\witcher2.exe? Jeśli jest najnowsza wersja EE, to powinieneś uruchomić w ten sposób.
 
http://pl.thewitcher.com/forum/index.php?/topic/29162-edycja-rozszerzona-problemy-z-instalacja-problemy-w-grze-po-instalacji/page__st__1000__p__855263#entry855263

Zamykam, leniwce :p
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom