Program z Adamem Kicińskim w TVP

+
Program z Adamem Kicińskim w TVP

Witam ponownie wszystkich fanów wiedźmina :)
Obecnie emocje krążą wokół euro - warto dlatego codziennie oglądać Wiadomości. I właśnie pod koniec wczorajszych (tj. 9.06.) wiadomości w TVP1 Piotr Kraśko zapowiedział jakiś (wywiad?) z Michałem Kicińskim. Była pomyłka - bo powiedział, że to przedsiębiorca z cdred projekt - ale wiadomo przecież o kogo chodzi.
problem w tym, że nie dosłyszałem, kiedy będzie takowy program. Sprawdzałem wczoraj w programie i nic nie zauważyłem.
REDzi też nie zasunęli jakiegoś nowego newsa. Ktoś coś wie o tym?

Z góry dzięki za info :D

EDIT: Przepraszam za błąd w imieniu Kicińskiego. Zapomniałem imienia, wygoglowałem i wyskoczyło Michał. Nie mój błąd, ale zapamiętam imię na długo
 
Czyżbyś majster pisał o tym:
http://www.tvp.pl/publicystyka/polityka/kod-dostepu/wideo/adam-kicinski-odc-14-09062012/7419429
 
Ło matko... Co za shit...


"Kojarzą państwo taką grę komputerową, Wiedźmin? To właśnie oni." Padłem.
 
ser-ek said:
Ło matko... Co za shit...


"Kojarzą państwo taką grę komputerową, Wiedźmin? To właśnie oni." Padłem.
Prawda, ale czego spodziewać się po stacji, której widzowie wybrali "Koko Spoko" na piosenkę Reprezentacji Polski? :D
Mimo wszystko wywiad obejrzałem do końca, bo obojętnie jaki by nie był ten program, ludzie z CDPu to ludzie z CDPu, i zawsze coś ciekawego powiedzą :p
 
ser-ek said:
Ło matko... Co za shit...


"Kojarzą państwo taką grę komputerową, Wiedźmin? To właśnie oni." Padłem.

No i...? To jest program publicystyczny w którym Pan Kiciński ma opowiadać bardziej o ekonomicznej stronie spółki, a nie o produkcie jakim jest gra Wiedźmin. Pewnie byście chcieli, żeby powiedział czy Wiedźmin 2 wyjdzie na Playstation. To aż takie dziwne, że żyją na tym świecie ludzie którzy nie interesują się grami komputerowymi, albo o zgrozo nie wiedzą, że Adam Kiciński jest prezesem zarządu CD Projekt RED? Zastanówcie się też jaka jest grupa docelowa tego programu i do kogo redaktorka wypowiada to pytanie. Bo raczej nie do maniaków z tego forum.
 
Ja tam akurat tego bym się nie czepiała. Ale tak, czy inaczej, prowadząca powinna cośkolwiek na temat branży gier doczytać, jako że każda branża ma swoją specyfikę i nieco inne problemy. A w jej pytaniach tej wiedzy nie widzę. W ogóle wszystko to na jakimś takim poziomie ogólności było że gdybym była młodym przedsiębiorcą, to chyba machnęłabym ręką z politowaniem. Mogła podrążyć, czy coś. A tak cisnęło mi się na usta: Thx Captain Obvious.
 
Erynia, co się bulwersujesz?? Skoro babka przeprowadzała wywiad to wcześniej powinna choć trochę się dowiedzieć o czym on ma być. A sposób prowadzenia wywiadu trochę wskazuje na to, że babka nie do końca ma o tym pojęcie.


P.S: A playstation to ja mam gdzieś jakby co.
 
Nie bulwersuję się serku tylko odpowiadam na twój post. Może jakoś inaczej odbieram ten program, ale dla mnie cała rozmowa jest poprowadzona dobrze. Redaktorka zadaje czasami błahe, ogólnikowe pytania, ale Kiciński dzięki temu może swobodnie na nie odpowiadać, trochę meandrować, rzucić jakimś przykładem, porównaniem. Nie wiem po co tej kobiecie jakaś szczególna wiedza na temat gier skoro program jest o tym jak osiągnąć sukces w naszym kraju, a o drodze na szczyt ma opowiadać człowiek którego firma taki sukces osiągnęła. To jest trochę taki program o tylnej części Maryni, trzeba kogoś zaprosić i o czymś pogadać. Jest miło, kulturalnie, prowadząca nie przerywa gościom kiedy opowiadają i tyle.
 
Tylko czemu ma, wobec tego, taki program służyć? Pani zadaje pytania, być może takie same/podobne wszystkim zapraszanym gościom. Goście coś tam odpowiadają - bardzo ogólnie, bo inaczej się nie bardzo da. Jaką to ma wartość informacyjną? Z mojego punktu widzenia, zerową. A pani średnio przygotowana, skoro nawet nazwy firmy nie potrafi poprawnie przeczytać - niby głupotka ale robi nienajlepsze wrażenie. I wpadka z czasem wypowiedzenia przy zatrudnieniu na etat. Przecież to zależy od stażu pracy. Prowadząca program o tematyce przedsiębiorczości i gospodarce nie wie takich rzeczy?
Skoro zaprasza się do studia ludzi, którzy odnieśli sukces, w różnych dziedzinach, mogłaby pytać bardziej precyzyjnie i odnosić się do tego, czym się zajmują. Inaczej rozmawiać z bankowcem, inaczej z twórcą gier.
 
Nie wiem czemu służą takie programy, nie wiem jaka jest ich wartość, nie wiem czemu miałabym to wiedzieć, albo tłumaczyć z tego dlaczego ten program nie przypadł wam do gustu. "Kod dostępu" ma chyba zapewnić Pani Barbarze Czajkowskiej spokojne dopłynięcie do emerytury, bo wiele lat pracowałam w TVP i pewnie nie chcieli zostawiać jej bez pracy po zdjęciu „Linii Specjalnej”. Powiedziałam tylko, że program nie jest taki zły i jest o czymś innym niż gra Wiedźmin. Jeżeli mieliście inne oczekiwania, które nie zostały spełnione to bardzo mi przykro, tyle, że ja nie mam z tym nic wspólnego.
 
Ależ ja nie mam pretensji do Ciebie ;) Ani tym bardziej nie oczekiwałam programu o grze "Wiedźmin". Po prostu program był miałki, nijaki i w sumie o niczym. Na miejscu gościa mógł siedzieć ktokolwiek. Tylko dlaczego w telewizji "z misją" i za kasę z abonamentu? Tak sobie po prostu głośno myślę.
 
Odkąd w telewizji publicznej zobaczyłam program o "gwiazdach" jeżdżących na łyżwach nie oczekuję od nich jakiejkolwiek misji ani poziomu. Chyba jedynymi programami jakie oglądam są Teleexpress, Panorama i mój ulubiony apokaliptyczny program o klęskach żywiołowych, głodzie i upadku gospodarki: Agrobiznes. Telewizja Polska ma misję zarabiania pieniędzy i ściągnięcia jak największej ilości abonamentu, żebyśmy mogli spać spokojnie wiedząc, że żaden z naszych ulubionych prezenterów i dziennikarzy nie poszedł dzisiaj spać głodny.



Adam Kiciński to inteligenty i przedsiębiorczy człowiek z pomysłem na siebie, który powiedział kilka ciekawych rzeczy o polskiej gospodarce. Warto było go posłuchać i upewnić się, że przynajmniej pieniądze z kupowania gier CDP Red trafiają do ludzi którzy na nie ciężko pracują.
 
Kurde... ile jeszcze razy można popełniać błędów w 'CD projekt'...W wiadomościach mówią cdred projekt, w programie piszą 'CD ProjeCt'. Poza tym CDP i CDP RED to trochę co innego, Kiciński jest przecież prezesem zarządu CDP RED, a nie CDP... w błąd wprowadza.To telewizja PUBLICZNA, jak można przeaczać takie rzeczy...P.S. Dzięki za link, oren leci!
 
bozesz, nie mogli dać kogoś bardziej kompetentnego , i tu nie chodzi o znajomośćgrowego światka, ta pani jest nieprofesjonalna, kurcze ekonomicznie tez tematu nie umie ugryżć , bardziej to jakaś chwila dla reportera czinny szajs....ale fajnie że mainstramowe media postrzegają wreszcie gry jako biznes a nie zabawa dla dzieci
 
Ja nieco z innej strony: wczoraj dowiedziałem się, że w niedzielnej "Uwadze" na TVN będzie o Wiedźminie. Z serii "kulisy sławy", czy jakoś podobnie. Ciekawe, jak tam do sprawy podejdą.
 
Erynia said:
Odkąd w telewizji publicznej zobaczyłam program o "gwiazdach" jeżdżących na łyżwach nie oczekuję od nich jakiejkolwiek misji ani poziomu.
Szaranowicz w czarnej skórzanej kurtce jako juror i kolega Dody.





Erynia said:
Chyba jedynymi programami jakie oglądam są Teleexpress, Panorama i mój ulubiony apokaliptyczny program o klęskach żywiołowych, głodzie i upadku gospodarki: Agrobiznes.
Agrobiznes? A to dlaczego, Syrenko?

Erynia said:
Telewizja Polska ma misję zarabiania pieniędzy i ściągnięcia jak największej ilości abonamentu, żebyśmy mogli spać spokojnie wiedząc, że żaden z naszych ulubionych prezenterów i dziennikarzy nie poszedł dzisiaj spać głodny.
Dlatego właśnie płatność abonamentu spada z roku na rok.

Erynia said:
Adam Kiciński to inteligenty i przedsiębiorczy człowiek z pomysłem na siebie, który powiedział kilka ciekawych rzeczy o polskiej gospodarce. Warto było go posłuchać i upewnić się, że przynajmniej pieniądze z kupowania gier CDP Red trafiają do ludzi którzy na nie ciężko pracują.
Heh, tak sobie myślę, że gdyby gry nie były ewenementem w polskim społeczeństwie, swego rodzaju sensacją i dziwowiskiem, to w ogóle nie rozmawialibyśmy o tym - dziennikarze po prostu chcąc, nie chcąc musieliby trzymać poziom merytoryczny. A tak? Mogą właściwie robić to, co chcą, i tak nikt się nie przejmie, nikt ich z tego nie rozliczy ani nie zaprotestuje. :/
 
Top Bottom