Prośba do twórców

+
Status
Not open for further replies.
Mam nadzieję, że twórcy przeglądają czasem forum i ten post do kogoś trafi. Przeszedłem CP2077 po premierze i jestem zadowolony z gry. Mam zamiar niedługo wrócić do produkcji i zobaczyć jak wygląda po wielu patchach jednak chciałbym zaproponować, a nawet poprosić o rozważenie jednej rzeczy. Chociaż gra bardzo mi się spodobała i nie miałem przy niej zbyt wielu błędów to uważam, że policja w Night City to JEDEN WIELKI ŻART! Fajnie było by gdyby policja ścigała nas nie tylko pieszo ale też w autach co było by większym wyzwaniem. System ten mógłby przypominać ten z chociażby GTA.
 
Policja w Cyberpunku tak samo jak w wiedźminie 3 ma za zadanie spacyfikować gracza jak będzie bezkarnie strzelał do cywili czy do funkcjonariuszy prawa. To się raczej nie zmieni. Taka od samego początku była koncepcja twórców (tak sądzę). Jednak jeśli chcesz podyskutować na ten temat to odsyłam to tego linku.

A co do ścigania gracza nie tylko pieszo ale też w autach to nie wiem czy wiesz ale ściga nas dron uzbrojony w karabiny maszynowe lub w rakiety. Jeżeli będziesz zbyt wolno jechał to śmierć na miejscu. Poza tym mechy wspierają oddziały NCPD pacyfikacji gracza.
 
Rozumiem rozumiem. Nie mam tu na myśli armagedonów niczym w GTA jednak moim zdaniem fajnie by było gdyby policja dodatkowo goniła gracza autami a o tym dronie wiem.
 
Uważam, że ktoś z CDPR powinien gdzieś na jakichś oficjalnych kanałach zamieścić informację z oficjalnym stanowiskiem firmy na ten temat, bo dyskusji nie będzie końca. Ludzie, którzy w Cyberpunku chcieliby widzieć jakieś GTA 2077 będą ciągle wracać do tematu, a ludzi którzy uważają, że takie mechaniki nie są grze potrzebne, będzie to denerwować.

Swoją drogą ArtuX123, musisz być bardzo zdeterminowany, skoro otwierasz nowy wątek w takiej sprawie. Dokładnie taki już istnieje i na pewno ktoś ze Studia tam zagląda.
 
Witaj na forum.
Zanim opublikujesz nowy temat, sprawdź, czy nie ma już podobnego. Nie dublujmy wątków.
Kolega wyżej podpowiedział, gdzie możesz podyskutować o swoich wrażeniach.
Ty zamykam.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom