Prośba o dodanie prostej funkcji dla touchpada na PS4

+
Prośba o dodanie prostej funkcji dla touchpada na PS4

Witam,

Po pierwsze gratuluję znakomitej gry!

Zarejestrowałem się na forum z prośbą o dodanie 4 prostych komend do obsługi touchpada na PS4.
Spędziłem z grą sporo godzin i wiadomo jak to w RPG dużo grzebie się w inwentarzu i dużo też w alchemii itp.

Moja propozycja jest taka - wchodzenie za każdym razem do menu i odszukiwanie odpowiedniej zakładki pochłania sporo czasu. Trzeba poczekać aż załaduje się menu nawigacji po zakładkach, wskazać odpowiednią zakładkę i poczekać aż wybrana zakładka się załaduje.

Myślę że wszystkim graczom bardzo ułatwiłoby sprawę zastosowanie 4 skrótów/gestów na touchpadzie podobnie jak to jest w GTA5.

Moja propozycja:

Przesunięcie palcem po touchpadzie w prawo - otwiera się od razu menu Medytacja.
Przesunięcie palcem po touchpadzie w lewo - otwiera się od razu menu Alchemia.
Przesunięcie palcem po touchpadzie w dół - otwiera się od razu menu Ekwipunek.
Przesunięcie palcem po touchpadzie w górę - otwiera się od razu Mapa Świata.

Myślę, że wszyscy posiadacze Wiedźmina 3 na PS4 na całym świecie byliby zadowoleni z takiego udogodnienia!
 
Proponuję też implementację głośników z pada. W Infamouse było to bardzo fajne.
 
Przesunięcie palcem po touchpadzie w prawo - otwiera się od razu menu Medytacja.
Przesunięcie palcem po touchpadzie w lewo - otwiera się od razu menu Alchemia.
Przesunięcie palcem po touchpadzie w dół - otwiera się od razu menu Ekwipunek.
Przesunięcie palcem po touchpadzie w górę - otwiera się od razu Mapa Świata.

Każda zmiana która zapewni miej wciskania przycisków na padzie jest mile widziana :)
A zaoszczędzony czas mógł bym przeznaczyć na partyjkę w gwinta.
 
aktualnie przesunięcie palcem po touchpadzie w dół włącza mape, po co to zamieniać na w górę ?
 
Przesunięcie palcem po touchpadzie w dół - otwiera się od razu menu Ekwipunek.
Ekwipunek przecież włącza się wciskając i przytrzymując touchpad - już to ejst zaimplementowane

---------- Zaktualizowano 09:18 ----------


aktualnie przesunięcie palcem po touchpadzie w dół włącza mape, po co to zamieniać na w górę ?
w górę też otwiera mapę
 
Top Bottom