Prośba o zapis gry [wątek z Triss i Yen]

+
Prośba o zapis gry [wątek z Triss i Yen]

Mój problem polega na tym, że tak jak sporo osób zepsułem wątek miłosny z Triss I Yennefer i obu wyznałem miłość przez co doszło na końcu do nieudanego "trójkącika". Bałem się, że coś takiego może się zdarzyć no i niestety tak się stało, ale nie chcę takiego zakończenia, bo wolę Yennefer. Mógł by ktoś, kto może podesłać mi swój zapis gry z końcówki zadania "Ostatnie przygotowania" (przed niechlubną "sceną miłosną") w którym wybrał Yennefer. Reszta, tzn. poziom postaci, pozostałe wybory czy ilość wykonanych zadań pobocznych nie ma znaczenia. Był bym bardzo wdzięczny.
 
Wielkie dzięki, miał bym jeszcze tylko kilka pytań.
3. W glosariuszu pisze, że pocałowałeś Triss w ogrodzie. Nie będzie to miało żadnego wpływu na wątek miłosny ?
2. Rozumiem, że Letho nie żyje skoro nie ma go nawet w glosariuszu ?
3. Starałeś się grać w gwinta z każdym kupcem i karczmarzem w celu wykonania zadania na zebranie wszystkich kart ? Bo jeśli nie to też już sobie to odpuszczę.
 
pocałunek w ogrodzie nie ma znaczenia jak jej nie powiesz ze ja kochasz i żeby została jak ucieka z magami, Letho nie żyje a co do gwinta to nie pamiętam postępów za bardzo to trochę stary save... popatrz na questy jak rozgrywki w velen i novigrad czy coś takiego?
 
Tylko że mi chodzi o to zadanie na skompletowanie wszystkich kart do gwinta, a żeby to zrobić trzeba grać z każdym kupcem i karczmarzem. Nie jestem w stanie tego sprawdzić w dzienniku, no ale mniejsza o to, w sumie i tak zależy mi głównie na skończeniu głównego wątku bo na swoim zapisie wszystkie zadania poboczne zrobiłem. Jeszcze raz dzięki za pomoc.
 
Top Bottom