prośba Oda

+
prośba Oda

w miescowosci miałam do pokonania jakieś stworki w krypcie i utopcie- nie ma problemuale jest inny problem sa jakies krzaki czy cos w tym stylui je pokonac nie daje rady:/co mam zrobić aby zyskac poiparcie oda?prztrzebuje czegoś?a mopże tych chwastow nie da sie zabicpozdraiwma
 
da się, da się. Musisz to zrobić, inaczej "utkniesz". Na echinopsy działa Igni+silny. No i porządny level,
 
Przeniosłam do odpowiedniego działu.A krzaczki to trzeba ubić jak procenty w główce Geraltowi szumią ]:->
 
Socchi ma rację Igni + Styl silny, szczególnie Igni rzucać jak najszybciej. Jak zabijesz jednego to schowaj się za chatę i poczekaj aż zregeneruje ci się życie (wypij jaskółke przed walką) Potem lej drugiego.
 
Naucz się Znaku Igni i "wykup" Geraltowi odpowiednie talenty, a na dodatek wprowadź style walki na wyższy poziom. Styl silny działa najlepiej. Jak chcesz mieć składniki z Echinopsa, to poczytaj książki.SPOILER[size=5pt]Od jednej staruszki na podgrodziu, po daniu orenów opowie ci co nieco o tych krwiożerczych roślinach.[/size]
 
możesz też spróbować pokonać je pochodnią... to nie jest żartroślinki (te i następne silniejsze) są podatne na podpalenie - wystarczy je podpalić i z daleka patrzeć jak dogorywają
 
Jak ci nie wychodzi silnym spróbuj szybkim i potrzebujesz jaskółki
j3zus said:
możesz też spróbować pokonać je pochodnią... to nie jest żartroślinki (te i następne silniejsze) są podatne na podpalenie - wystarczy je podpalić i z daleka patrzeć jak dogorywają
Jeśli o to to prawda akcie 2 rozwalałem w ten sposób archespory
 
poza tym nie trzeba walczyć po pijaku..... obok domu Oda jest ognisko wystarczy się godzinkę przespać... wtedy roślinki padaja po jednym igni i paru machnięciach stylem silnym
 
Ja to zrobiłem tak (ciekawy sposób według mnie):Uruchamiasz tryb walki i lecisz do wioski xDStrażnicy z0wnują barghesty. Po medytacji wracasz do roślinek i robisz zadanie :)
 
Piggletka:Warto też zainwestować w potężne ulepszenie zwane słownikiem.Shaiya:zarodniki z Echinopsów można zbierać bez książek.
 
Velerad z Wyzimy: wybacz, ale nie dopatrzyłem się żadnych błędów ortograficznych w zdaniach napisanych przez Piggletkę. Oprócz imienia napisanego małą literą :)Może pisała po ciemku lub na szybko...
 
Może tez siekierę(czy tam topór) z Kear Morhen na 1 pętrze ze zbrojowni.I zdolność odbijania strzał,plują jadem:)
 
Żonine Łzy zdobywa się dopiero w akcie II.A bronie nie-wiedźmińskie są dobre tylko na bandę chorowitych robali.
 
Mam tylko jedno pytanie do innych graczy. Ile jest mniej więcej krwiożerczych roślin w ogrodzie Oda, bo one mnie atakują, a ja nawet nie widzę nazw nad nimi i nie wiem gdzie je lać.
 
Top Bottom