Proszę o przejście Kejrana, Drauga, dowolnego miejsca w grze

+
Status
Not open for further replies.
Nie ma nic bardziej nobilitującego dla mężczyzny, jak ratowanie niewiast, co niniejszym uczyniwszy, oddaję Waćpannie sejw po uratowaniu elfich białogłów. :D

[video]http://www.sendspace.pl/file/dc1715df191809511326f21/autosave-0000[/video]

To już początek II aktu. Dawno nie grałem i sam się zdziwiłem. :)
 
Tracicie tylko zabawę dając komuś coś do przejścia ..., Kejran to na prawdę nie jest trudny przeciwnik ..., nie wiem jak można tego nie pokonać, wystarczy troszkę użyć główki i sprawa załatwiona :p
 
Tracicie tylko zabawę dając komuś coś do przejścia ..., Kejran to na prawdę nie jest trudny przeciwnik ..., nie wiem jak można tego nie pokonać, wystarczy troszkę użyć główki i sprawa załatwiona :p

Czy zadałeś sobie trud zapoznania się z postami ludzi, którzy o to proszą i dlaczego? Chyba raczej nie. Więc wyjaśnię. Prośby spowodowane są tym, że moc ich komputerów nie pozwala na przejście etapu z QTE na macce, który jest niezbędny do wygrania tej walki. Wypadałoby się zapoznać najpierw co, jak i dlaczego, zanim zacznie się kogoś pouczać.
 
To już nie mój problem że ktoś ma słaby sprzęt ..., a skoro sprzęt mają za słaby na tą grę to chyba prościej jest zrobić upgrade, albo wgl. nie grać.
 
Prościej, to jest nie pisać bzdur. Może weź pod uwagę, że nie wszystkich stać na lepszy sprzęt, a są fanami i z grą i opowieścią w niej zawartą chcą się zapoznać. I wybaczcie niebiescy off-top, ale mnie ponosi trochę jak czytam tego typu rzeczy.
 
Tak się składa, że dość często się tu udzielam, więc prosząc jednocześnie Moderację o wybaczenie mówię, co następuje:
Kolega ma chyba jakiś uraz względem pomocy innym, a argumentacja, że "lepiej w ogóle nie grać" jest podobna do argumentu, że "skoro gorzej się uczysz od innych, to rzuć szkołę".

Wyobraź sobie, że przechodzenie Kejrana czy innego miejsca to takie korepetycje dla tych, co się "gorzej uczą", żeby nie musieli rezygnować ze szkoły. :)
 
Taka rada co do QTE (wszystkich*):
Jak wciśniemy coś za wcześnie to nic się nie stanie, więc można nawalać ciągle PPM (spacje, czy cokolwiek innego) i na 99.9% wszystko wyjdzie.

*nie dotyczy walki na pięści
 
Niestety to tak nie działa. Pojawia się pusty pasek i naciskanie, bez względu na szybkość nacisku, nic nie daje. Taka mała bzdura, a blokuje całą grę. Jestem w stanie przejść wszystko, poza zadaniami, nawet najbanalniejszymi, które wymagają szybkiego klikania myszą. Te zadania powinny być w grze opcjonalne. Jeśli ktoś byłby tak miły, znów proszę o pomoc (wylewanie oleju w bitwie równocześnie z Zoltanem):

http://www42.zippyshare.com/v/93519766/file.html

Dziękuję wyrozumiałym :)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom